Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kalnu slēpošana Gudauri kūrortā 2019.gada

Antario.lv   »   Gruzija   »   Kalnu slēpošana Gudauri kūrortā 2019.gada

Aizraujošais ceļojums uz ziemas pasaku - Gruziju, ar atpūtu kalnu slēpošanas kūrortā Gudauri, dāvās Jums neaizmirstamus iespaidus! Šajā ceļojumā Jūs gaida slēpošana lieliskās, dažādas grūtības pakāpes trasēs, moderna tūrisma infrastruktūra, labs serviss, slavenā gruzīnu viesmīlība, garšīgi tradicionālās virtuves ēdieni un nepārspējamie gruzīnu vīni. Pūkains sniegs zem kājām, gleznainas ainavas, silta saule – baltais sapnis, kas piepildīsies Gudauri. Vai Jūs esat gatavi elpu aizraujošiem iespaidiem, slēpojot brīnumainā zemē? Patīkamu Jums atpūtu un sniegotas gludas trase!

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā pie AirBaltic reģistrācijas stenda plkst. 21:00. Tiešais lidojums no Rīgas, reiss BT 724 plkst. 23:05.

2. diena
Ierašanās Tbilisi plkst. 04:25. Transfērs uz Tbilisi. Agras brokastis restorānā pilsetā (par pap. maksu: no 20 lari). Izbraukšana uz Gudauri. Ierašanās kūrortā un izvietošanās 3* viesnīcā . Atpūta un slēpošana. Vakarā  - vakariņas viesnīcas restorānā.

3. - 9. diena
Brokastis un vakariņas viesnīcā. Patstāvīga atpūta un slēpošana Gudauri kūrortā.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz Tbilisi. Lielā Gruzijas galvaspilsetas apskates ekskursija “Mana mīļā Tbilisi!”. Apskates pastaigas ekskursija pa Tbilisi. Lielākais Gruzijas dievnams – Sameba jeb Sv.Trīsvienības pareizticīgo baznīca, kas apburs ar savu skaisto un diženo arhitektūru, lielisko stilu un āra dekoru. Tikpat pazīstams Tbilisi piemineklis ir Metehi templis, pašā Kūras upes akmeņainajā krastā, kas senāk kalpoja kā cietoksnis un gruzīnu valdnieku rezidence. Dosimies pastaigā pa Tbilisi vecpilsētas šaurajām ieliņām, kurās izvietoti nelieli suvenīru un paklāju veikaliņi. Nonāksim pie mūsdienīgā stikla tilta, kuru valsts prezidents nosauca par Miera tiltu. Vecpilsētas daļā atrodas slavenās Tbilisi sēra pirtis. Tās tika celtas dažādos laikos, bet aptuveni tiek datētas ar XVII-XIX gs. Pa trošu ceļu nokļūsim pie Narikala cietokšņa, lai varētu izbaudīt skaistos skatus uz pilsētu. Tradicionālas gruzīnu pusdienas restorānā (par pap. maksu: no 20 lari). Degustācija un iepazīšanās ar gruzīnu vīnu ražošanas tehnoloģiju vīna veikaliņā Tbilisi. Bazāra – tirgus apmeklējums. Tbilisi tirgus ir īpaši brīnumaina vieta. Šeit Jūs redzēsiet visdažādāko augļu, dārzeņu, zaļumu, piedevu un garšvielu kalnus .... sastapsiet garas galdu rindas ar dažādiem sieriem  - gudi un sulguni,  kukurūzas miltus gomi (kukurūzas miltu putra) un visdažādākās nokrāsas un garšas čurčelu. Vakarā – atvadu vakariņas kadā no gruzīnu restorāniem Tbilisi (par pap. maksu:  25 € ), kur Jūs varēsiet redzēt ugunīgās gruzīņu dejas, paklausīties slaveno vīru daudzbalsīgo dziedājumu un, protams, novērtēt tradicionālo kaukāza virtuvi: khinkali, mcvadi, lobio, sacivi, gruzīnu vīnus un čaču!

11. diena
Nakts transfērs uz lidostu pl. 02:00. Avio pārlidojums Tbilisi-Rīga. Plkst. 05:10 ierašanās Rīgā plkst. 06:30.

Ceļojuma cenā iekļauts:
Lidojums:Rīga - Tbilisi- Rīga (avio kompānija - airBaltic);
Rokas bagāža (max svars 8 kg), nododāmā bagāža: 1 soma (max svars 20 kg);
8 naktis 3* viesnīcā Gudauri kūrortā ar brokastīm un vakariņām, 2-vietīgos numuros;
Vīna degustācija;
Profesionāla krievvalodīgā gida pakalpojum Tbilisi;
Transporta apkalpošana visa ceļojuma laikā.

Papildus:
Piemaksa par single numuriņu - 175 € ;
Brokastis Tbilisi – par pap. maksu no 20 lari;
Pusdienas Tbilisi Logidze hačapuri ēstuvē - par pap. maksu no 20 lari;
Atvadu vakariņas gruzīnu restorānā ar folkloras programmu - 25 € ;
Sēra pirtis – par kabīni 2–3 personām no 25 € ;
Veselības medicīniskā apdrošināšana;
Slēpošanas ekipējuma pārvadāšana 1 soma (turp – atpakaļ) – 80 €..

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home