Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Goa, ekskursiju tūre ar atpūtu pie jūras

Antario.lv   »   Indija   »   Goa, ekskursiju tūre ar atpūtu pie jūras

 

Datums Ceļojuma cena
+eksk. pakete 189 EUR
Ceļojuma cena
bez ekskursijas
23.01.2019
 789 EUR  965 EUR
30.01.2019 STOP SALE  STOP SALE

Goa – kilometriem garas smilšainas pludmales, vieta, kur ir mūžīgā vasara, draudzīgie hinduisti, kas vienmēr atbildēs ar smaidu, dāvās Jums prieku, smaidu un mīlestību. Vieta, kur piepildās visas vēlēšanās - atliek vien ļoti, ļoti to vēlēties.
Indijas senā kultūra ar augstu eiropeisko servisu, gleznaini eksotiskās pludmales, senlaiku tempļi, dabas rezervāti, ziloņi un pērtiķi, ballītes, kas nekad nebeidzās, pieejamas cenas restorānos, aktīvie sporta veidi – tas nebūt nav viss, ar ko Jūs var iepriecināt Goa.
Labākais laiks, kad apmeklēt Goa ir no oktobra – aprīlim. Šajā periodā gaisa temperatūra ir +25° +30° dienā, +20° +25° naktī. Ūdens temperatūra +27° +29°.

1. diena
Tikšanās lidostā Rīga ~12:30.
Lidojums Rīga-Goa (RIX-HEL (14:20-15:35) HEL-GOI (18:50-06:30).

2. diena
Transfērs uz viesnīcu pēc Fortūnas sitēmas.
Atpūta. Brīva diena.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz “Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas.
Ekskursijas laikā apmeklēsim bijušos štata galvaspilsētu – Goa vecpilsēta (Old Goa), ar skaistām katoļu baznīcām: Svētās Jekaterinas un Bom Jēzus bazilika (UNESKO pasaules mantojumu sarakstā).
Tālāk dodamies uz garšvielu plantācijām, kur Jūs redzēsiet pašas vērtīgākās garšvielas, kas nesušas milzu bagātību Portugāles kronim. Pēc ekskursijas – eksotiskās pusdienas, kurās varēsiet nobaudīt tradicionālos Goa ēdienus un nodegustēt vietējo, nacionālē dzērienu "feni” – degvīns, kas gatavots no raudzētas Indijas augļu sulas.
Nākamā īslaicīgā pietura Kolem (Colem) ciematā, kur Jums būs iespēja izlocīt kājas, nopirkt ūdeni vai augļus. Te tiks veikta pārsēšanās uz apvidus automašīnām un došanās pa dabas rezervāta Bhagban Mahavir bezceļiem. Atlikušo ceļa posmu, apmēram 10 min., Jūs mērosiet kājām ejot pa akmeņainu taciņu līdz Dudhsagāras ūdenskrituma pakājej. Pa ceļam Jūs satiksiet mīļus pērtiķīšus, kurus ir interesanti fotogrāfēt. Barot pērtiķus – kategoriski aizliegts.
Dudhsagāras ūdenskritums (Dudhsagar falls) ir 310 metru augstumā, ņemot vērā šos parametrus, tas ieņem 5. vietu Indijā. Dudhsagāra, tiek tulkots no marathu valodas kā piena okeāns. Ūdenskrituma ūdens plūsma sadalās miljardos pilienu, kas veido baltu krāsu. Ūdenskrituma pakājē atrodas ezers, kurā ir vēss ūdens un ir iespēja izpeldēties.
Pamata programmas noslēgumā, interesentiem būs iespēja doties izjādē ar ziloni (piemaksa ~ 15 $).
Līdzi noteikti paņemiet: fotoaparātus, galvas segas, ērtus apavus (pastaigai pa akmeņaino meža taciņu), peldkostīmu un dvieli, sievietēm – apģērbs, kas aizsedz plecus un ceļus, naudu papildus tēriņiem.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, aizraujošs izbrauciens ar laivām “Krabju medības” (par papildus maksu).

5. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

6. diena
Brokastis.
Ekskursija “Portugāles mantojums – Goa”.
Portugāles Goa – maza daļiņa Eiropas Indijā. Ekskursijas laikā tiks apmeklēts atjaunotais “Reis Magos” cietoksnis, apciemosim vienu no iespaidīgākajām ģimenēm Goa, lai aplūkotu viņu četrvietīgās mājas senlaiku interjeru. Tālāk dodamies pastaigā uz latīņu kvartālu, kas atrodas Panadži (Goa galvaspilsēta). Būs iespēja ieturēt pusdienas portugāļu restorāniņā (pēc vēlēšanās, par papildus maksu). Ekskursijas nobeigumā vērosim saulrietu upes zaļajā saliņā, kas atrodas katoļu baznīcas pakājē.
Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

8. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

9. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Hipijiem pa pēdām. Ziemeļu Goa”.
Apskatīsim trokšņaino Arambolas pludmali, tuksnešaino Mandrem un Ašvem pludmali, un gleznaino Mordžim pludmali. Svētā „The. Beatles” Banjana koka apmeklējums Arambolē – veco hipiju kulta vieta, pelde visskaistākajā Goa pludmalē – Mandremā. Sulu centra apmeklējums, kur Jūs nobaudīsiet visgaršīgākās, svaigi spiestās sulas Goa. Brauciens uz Čapora fortu, no kura paveras pasakains skats uz Vagatoru un Mordžimu. Skatu laukums. Pastaiga lielajās un mazajās Vagatoras pludmalēs, kur Jūs redzēsiet vienu no populārākajiem apskates objektiem, kas atrodas ziemeļu Goa - Šiva seja (Shiva Face), kas cirsta no akmens. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

11. diena
Brokastis.
Ekskursijas brauciens “Viens Goa – 5 reliģijas”.
Auglīgajā Goa teritorijā izplatītākās reliģijas bija hinduisms un sikhisms, katoļu kristietība un islams. Goa atrodas liela hinduistu kopiena, kā arī “spēka avots” rastafari sekotājiem. Indijas saulē atspoguļojas reliģiju dažādība un garīgās apmācības – drīz Jūs to uzzināsiet, kā un kapēc! Ekskursuijas laikā redzēsim: vislielāko Goa mošeju, katoļu tempļus (Old Goa-Portugāles kolonijas bijusī galvaspilsēta), Hanumana templis, kas atrodas Pandami, sikhu templis ziemeļu daļā, budistu tempļa apmeklējums. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras.

13. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu.
Lidojums (GOI-HEL (08:15-13:35) HEL-RIX (16:15-17:25).

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga - Helsinki - Goa - Helsinki - Rīga;
Rokas bagāža – līdz 8kg;
Nododamā bagāža – līdz 23kg;
11 naktis viesnīcā (divvietīgā izmitināšana);
10 brokastis viesnīcā;
Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
Kompānijas pārstāvja pakalpojumi.

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Ekskursija uz “Goa, Dudhsagāra ūdenskritums un garšvielu plantācijas.(Vizināšanās ziloņa mugurā ~ 15$, pēc vēlēšanās);
Ekskursija “Portugāles mantojums – Goa”;
Ekskursijas brauciens “Hipijiem pa pēdām. Ziemeļu Goa”;
Ekskursijas brauciens “Viens Goa – 5 reliģijas”.

Papildus:
Vīza;
Apdrošināšana;
Оbligātā piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 150 EUR;
Izmitināšanu viesnīcā THE REGALIA RESORT 3* deluxe - 120 EUR;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Krabju medības” - piemaksu uz vietas precizēt pie grupas vadītāja (pēc pieprasījuma);
Izmitināšana 4* viesnīcā pēc pieprasījuma (pēc pieprasījuma).

Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājums.

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām. Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home