Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lidojuma kompensācija

KĀ NO AVIOKOMPĀNIJAS DABŪT KOMPENSĀCIJU PAR ATCELTU VAI AIZKAVĒTU REISU

Mēs palīdzam aviopasažieriem atgūt kompensācijas par kavētiem un atceltiem lidojumiem pēc EU regulas 261/2004. Kompensācijas apjomi ir līdz 600 EUR, gan regulārie lidojumi, gan čarterreisi.

Viss notiek sekojoši:

- Jūms aizkavējas vai atceļas lidojums. Jūs jāsazinās ar mums un mēs sniegsim Jums informāciju par jūsu reisiem, kas kavējas. Mes nosūtat jums speciālu linku uz mūsu platformu, kur jums ir jāaizpilda pieteikuma formu. Jo kompensācijas var atgūt pat par 3 gadus atpakaļ notikušiem reisiem.

- Mūsu profesionāļu komanda izmeklēs katru situāciju, komunicēs ar pasažieri un aviosabiedrību, regulatoriem un citām institūcijām, lai panāktu rezultātu. Jums nekas nav jādara, jo Jūs būsiet profesionālu juristu rokās.

- Mēs strādāsim ar katru lietu tik ilgi, cik nepieciešams, lai panāktu rezulātu, nepieciešamības gadījumā vērsīsimies tiesā.


REĢISTRĒT KOMPENSĀCIJU ŠEIT

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home