Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Vīzas / Pases

CEĻOŠANAI NEDERĪGĀS PASES

Ceļošanai ir derīgas visas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, izņemot:
Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002.gada 30.jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti);
ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstīm nav izmantojamas Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases, kas izsniegtas ar derīguma termiņu 50 gadi.

!!! Īpaši vērīgiem jābūt tiem ceļotājiem, kas plāno ceļot uz Lielbritāniju vai Īriju, jo šīs abas Eiropas Savienības valstis neietilpst Šengenas zonā, tādēļ tajās Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ar derīguma termiņu 50 gadi netiek atzītas.

Valstis, kas piemēro Schengen aquis noteikumus:
Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Igaunija, Itālija, Īslande, Latvija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Ungārija, Polija, Portugāle, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Šveice, Vācija un Zviedrija

Atcerieties!
1. Pirms doties ceļojumā, ir īpaši svarīgi savlaicīgi pārliecināties, vai Jūsu pase būs derīga visu ceļojuma laiku.
2. Vērīgiem jābūt tiem iedzīvotājiem, kuru pases atlikušais derīguma termiņš tuvojas beigām, jo citas valstis parasti nosaka specifiskas ieceļošanas prasības – lai pase būtu derīga vēl vismaz 3 vai citos gadījumos pat 6 mēnešus pēc plānotā ceļojuma beigu datuma.
3. Iesakām iepriekš sazināties ar attiecīgās valsts vēstniecību, lai precizētu tās noteiktās prasības ceļošanas dokumentam.

Visas pārējās Latvijas pilsoņu un nepilsoņu pases ir derīgas gan ceļošanai, gan dzīvošanai Latvijā līdz to derīguma termiņa beigām.

Tālrunis informācijai - 8300 ( http://www.pmlp.gov.lv/ )
_________________________________________________________________________________________________________

Vīzas uz Turcijas Republiku
Vēlamies informēt, ka no 10.Aprīļa Turcijas Republikā stājās spēkā jauni ieceļošanas noteikumi tūristiem ar Latvijas Nepilsoņa Pasēm (Aliens Passport) un citu valstu piederīgajiem:
- vairs nebūs iespējas nokārtot Turcijas vīzu lidostā pēc ielidošanas,
- vīza jāiegādājas savlaicīgi izmantojot Turcijas Republikas Ārlietu ministrijas elektronisko vīzu pieteikumu sistēmu www.evisa.gov.tr.
Latvijas nepilsoņiem (Nepilsoņa Pase/Aliens Passport) un citu valstu piederīgajiem e-vīzas cena ir 21 USD un tā būs derīga 90 dienas.
Nepieciešamības gadījumā, mēs varam palīdzēt Jums nokārtot Turcijas Republikas vīzu.

Atgādinām, ka tūrisma aģentūra ANTARIO nenes atbildību par vīzas saņemšanu, kā rezultātā tūristiem var būt atteikta iebraukšana Turcijas Republikā

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home