Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas Itālijā

Antario.lv   »   Itālija   »   Ekskursijas Itālijā

Klasiskā Roma
Cena 41 eur
(Trevi strūklaka, Panteons, Sv.Pētera katedrāle un Navona laukums)
Pirmdiena, piektdiena (rīts), Ilgums ap 3 stundam 

Autobusu-kājamgājieju ekskursija, veltīta galvēniem Romas arhitektūras pieminekļiem. No Republikas laukuma ar centrā brīnišķīgu Najadas strūklaku autobuss brauc līdz pirmai pieturai. Talāk turpinās kāju ekskursija pa pilsētas centrālo daļu. Jūs varēsiet apskatīt visskaistākus pilsētas  laukumus un strūklakas: Trevi strūklaka, Kolonnas laukums ar Marka Aurelija kolonnu centrā, Montečiporio pilsarhitekta Bernini darbs, Navona laukums. Jums būs laba iespēja apmēklēt Panteonu. Ekskursijas turpinājums: Madama pils – Itālijas senāta rezidence, Navona laukums. Gajot garam Svēta Ēnģeļa pilij, nokļūvam pie Vatikāna. Ir domāta Svēta Pētera katedrāles apmēklējums* (izņēmot reliģiozus svētkus), kur ģids piedāvas jums austiņas lai jūs iepazītos ar bazilikas skaistumu, kur jus varēsiet apskatīt vienu no Mikelandželo  skulpturāliem šedevriem „La Pieta”. Atgriešanos viesnīcā vai netalu no tas. 
Izbraukšana no viesnīcas 08:00/08:45
Izbraukšana no ofisa 09:00  
*Noderīga informācija: Atgadinām, ka nav pieļaujama baznīcu apmēklēšana šortos, īsos svarkos un kreklos ar atvērtiem pleciem. 
Pieturas, no kuram jūs varēsiet ar kājam nokļūt līdz jūsu viesnīcai: Via Veneto – Piazza Barberini – Piazza Venezia – Piazza Cavour – Piazza della Repubblica – Stazione Termini
________________________________________________________________________________________
 
Imperātoru Roma
Cena 58 eur
(Venecijas laukums, Romas Forums, Kolizeja, Liels cirks, Svēta Paula katedrāle)
Pirmdiena, Piektdiena (otra dienas daļa), Ilgums ap 3 stundam
 
Autobusu-kāju ekskursija, veltīta antīkam Romas laikmetam. Ekskursija sākās Venēcijas laukumā, arhitektūras ansamblī, kas diez  vai atstās Jūs vienaldzīgus. Turpinam ekskursiju ar kājam dodoties uz Kapitolijas Pakalnu. Pa trepēm izveidotam pēc Mikelandželo  projekta, jūs uzkāpsiet uz skata laukumu, no kurienes pavērsies brīnišķīgs skats uz Romas Forumu. Tālāk ar autobusu brauciens uz Lielā Cirka un Palatinas Pakalna pusi. Apstasīmies, lai apskatītu slavenu Moiseja statuju, kas atrodas Svēta Pētera baznīcā Vinkolī. No šejienes pēc dažam minūtem nokļūsim pie galvēna mūžīgas pilsētas simbola Kolizejas* (Kolizejas apskate, ieejas biļetes iekļautas tūres cenā). Ir iespējamas maršrūtu izmaiņas kas nav atkarīgas no firma, kuru iemesls ir pilnīgi vai daļēji slēgti muzeji, baznīcas un kultūras pieminekļi vai to darba laiku izmaiņās. 
(Kolizeja slēgta:  1.janvāris, lielā piektdiena, 1.maijs, 25.decembris) 
*Noderīga informācija: Agadinam, ka nav pieļaujams baznīcu apmēklējums šortos, īsos svarkos un krēklos ar atvērtiem pleciem.
________________________________________________________________________________________

Vatikānas muzeji
Cena 64 eur
No 01/11-31/03 – piektdiena (rīts), otrdiena un sestdiena (pēcpusdienā) Ilgums ap 3 stundam.
 
Autobusa-kāju ekskursija. Sākas no Republikas laukuma, kura centrā atrodas Najadas strūklaka. Braucot garam Flaminjo laukumam, aizmugurē paliek Porta del Popolo vai Tautas vārti  vecas pilsētas ziemeļu vārti un Tautas laukums, kas izrotāts ar Ēģiptiešu obelisku Ramzesu 2. Beidzot piebraucam pie Vatikāna sienam un gids pavadīs jūs uz Vatikānas muzejiem* (ieejas biļetes ir iekļautas tūres cenā). Kāpjiet ar gidu pa trepem un ierodāties uz špaleru galeriju un ģeogrāfisko karšu galeriju, talāk maršrutā pie slavenas Sikstinas kapellas ar brīnišķīgu fresku „Bailīgas Tiesas” Mikelandželo. Atgriešanos viesnīcā vai netālu no tās. 
*Noderīga informācija: Atgādinam, ka Vatikānas muzeja nepieļaujams apmēklējums šortos, īsos svarkos un kreklos ar atvērtiem pleciem. Vatikānas muzeji slēgti: svētdienās, reliģiozu svētku dienās un rituālos (audences, kanonizācijas, Romas Tēva messas), 1.janvari, 11.februāri, 11 marta, 1.aprīli, 1.maija, 29.jūnija, 14. un 15. Augusta, 1.novembri, 25 un 26 decembri.
**Svēta Pētera katedrāles apmēklējumi nenotiek svētdienās, reliģiozu svētku dienās un rituālos (audiences, kanonizācija, Romas Tēva messas)
**Svēta Pētera katedrāles apmēklējums bez iekšejas ekskursijas (skaidrojumi) 
Pieturas no kuram jūs varat ar kājam nokļūt līdz jūsu viesnīcai: Via Veneto – Piazza Barberini – Piazza Venezia – Piazza Cavour – Piazza della Repubblica – Stazione Termini
________________________________________________________________________________________
 
Kristīgā Roma
Cena 51 eur
(Bazilikas Santa Marija Madžiore un San Džovanni in Laterani, Antika Appijevas ceļš un katakombas)
Sestdiena (pēspusdienā), Ilgums ap 3 stundam, (Minimums 4 cilvēki)
 
Ekskursija sākas Eksvilinas pakalnā ar Santa Marijas Madžiores bazilikas apmēklējumu, kur jums paradīs galvēnākas relikvijas, kas glābājas šaja baznīcā. Talāk autobus aizvedis jūs līdz Svētam kāpnem un Lateranes pilij. Jūs apmēklējiet Svētas kāpnes un San Džovanni in Laterano baziliku. Ekskursija turpinās autobusā pa Appijevas ceļu, kur atrodas templis „Dievs, kur ej?” (Domine quo vadis?) un katakombas – pazemes kapi un pirmas krīstiešu slēpšanas vietas. Atkarībā no sezonas, jums piedāvās apmēklēt Svēta Kallista, Svētas Domitillas vai Svēta Sebastjana katakombas. Ekskursija beigsies ar staltu Imperatora Karakallas termu apskati.  
*Noderīga informācija: Atgadinam, ka nepieļaujami baznīcu apmēklējumi šortos, īsos svarkos un krēklos ar atvērtiem pleciem.
Pieturas no kuram jūs varat ar kājam nokļūt līdz jūsu viesnīcai: Piazza Barberini – Piazza Venezia – Piazza Cavour – Piazza della Repubblica – Stazione Termini
________________________________________________________________________________________
 
Nakts Roma
Cena 46 eur
 
(Kolizeja, Svēta Pētera katedrāle, Trevi strūklaka, Vineto iela, Navona laukums)
Pirmdiena, trešdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena, (Ilgums ap 2 stundam)
 
Autobusa-kāju ekskursijam Jus redzēsiet pilsētu romantiskā atmosfērā. No Republikas laukuma ar Najadas strūklaku jūs brauksiet garam izstāžu zalei un nokļuvat uz Venecijas laukumu ar Nepazistama karavīra pieminekli un Kapitālijas pakalniem. Kad jūs brauksiet garam Romas Forumam, Kolizejam, Konstantīna Arkai un Lielam Cirkam, jūs iejūtisieties imperiskās Romas atmosfērā. Izbraucot uz upes Tibras krastmalu, jūs pānēsāties uz citu laikmetu – tēvu valdīšanas laikmets: pabrauciet garam ebreju kvartālam, Sinagogai, Svēta Angela pilij un talāk Svēta Pētera katedrāle. Braucot garam vecam Avreļu sienam, kuras ir parka Borgeze villas sastavdaļa, jūs redzēsiet visskaistākos Romas vārtus, iekļautos antikājās sienās: Porta Familija vai Tautas vārti, aiz kuriem redzams Tautas laukums, caur Porta Pinčiana jūs iebrauksiet uz Veneto ielassaldas Romas dzīves simbols. Ekskursijas laikā izkapsiet divas reizes: Navona laukumā, kur apskatīsiet slavēno „Četru upju” strūklaku un pie Trevi strūklakas, kur pēctradīcijam jūs iemetīsiet monetu, lai vēlreiz atgriezties Romā. Pēc ekskursijas jūs aizvedīs uz viesnīcu vai netālu no tās. 
Izbraukšana no viesnīcas 19:40
Izbraukšana no ofisa 20:00
________________________________________________________________________________________
 
Nakts Roma ar vakariņam
Cena 87 eur
Pirmdiena, trešdiena, piektdiena, sestdiena, svētdiena (izņēmot 24./31.12)
Ilgums ap 3 stundam, Panoramas tūre pa Romu + vakariņas (dzērieni iekļauti tūres cenā).
 
Pēc interesantās panorāmas ekskursijas pa pilsētu, kura pārdomā arī izeju pie Trevi strūklakas, jūsu gids atvedīs jūs uz tipisku romas restorānu, kur jūs varēsiet pagaršot itāļu nacionālas virtuves ēdienus. Pēc vakariņam jūs aizvedīs līdz viesnīcai vai netālu no tās. 
Izbraukšana no viescnīcas 19:00/19:40
Izbraukšana no ofisa 20:00
________________________________________________________________________________________

Tivoli
Cena 66 eur
(Adriāna Villa, Villa d'Este un tās strūklakas)
Līdz 31/03/ ceturtdiena, svētdiena (rīts) 
 
Ši tūre atļaus Jums apmēklēt un salīdzināt divu dažādu laikmetu villas;  Romas impērijas laikmeta Adriāna Villa, un renesances laikmeta D’este villa. Abas villas atrodas 30 km uz austrumiem no Romas, Tiburtinu pakalnu pakājē, rajonā, bagātu ar minerāliem avotiem un travertīnas noguldījumiem. Mūsu pirmā pietura – Adriāna Villas apmēklējums – imperātoru rezidence, kur katra celtne runā par bijušo lieliskumu un bagātību. Šeit imperators Adriāns uzcēla iemīļotos monumentus, kurus viņš redzēja savā austrumu ceļojumā  laikā. Pēc tam Jūs vedīš uz D’este villu – vienu no renesances laikmeta  skaistākajām rezidencēm. Daudz strūklaku brīnišķīgā parkā, noformētie itāļu stilā, izveido interesantu ūdens, akmens, saules gaismas un ēnas harmoniju.  
Izbraukšana no viesnīcas (rīts) 8:00/8:40
Izbraukšana no ofisa (rīts) 9:00 
________________________________________________________________________________________
 
Romas pilis
Cena 51 eur
01/04-31/10 Pirmdiena (pēcpusdienā)
Ilgums ap 4 stundam, (minimums 6 cilvēki)
 
Izmantosim iespēju pamest megapolisi un nokļūt pie dabas. Mūsu ceļs iet pa antiko Appijevas ceļu caur Karakallas termām un kapelu (Domine quo Vadis), pie gleznainiem pakalniem valkāniskās izcelsmes kas atrodas apkart Romai. Viduslaiku pilsētiņu gruppa atrodas uz Albānu pakalniem – iemīļota Romas imperatoru atpūtas vieta. Šis tradīcījas ievēro arī tagad. Kastelgandolfā tajā vietā, kur bija leģendāra Alba Longa pilsēta, Rema un Romula dzimtene, atrodas Romas tēva villa. Netālu atrodas unikāli ezeri Albano un Nemi, kas izvietoti vulkānu krāteros. Pilsētas Rokka di Papa un Grottaferrata slavēnas ar kultūras vērtībam un gastronimojas delikatesem, vispirms ar „porkettu” vietējais auksti vārītas cūkgaļas variants. Uz ziemeļiem no Romas pilim atrodas pilsētiņa Fraskati, kura slavēna ar savu skaistumu un vīniem. Šeit mēs apstasīmies pagaršot vietējos vīnus un pagaršot lauku dzīvi.  
Izbraukšana no viesnīcas 13:15/14:15
Izbraukšana no ofisa 14:30
________________________________________________________________________________________
 
Shuttle tūre 24 stundas
Cena 22 eur
autobus, Iespēja izkāpt un atgrizties autobusā kur un kād gribēsiet! 
Šis maršrūts organizēts tā, lai tūristi varētu ne tikai redzēt, bet arī apmēklēt pašus galvēnus pilsētas apskates objektus. Autobusā jums iedos austiņas, kas dos iespēju dzirdēt vēsturisko pieminekļu aprakstu, kuriem garam jūs brauksiet, dzimtā valodā. Ceļojuma laikā jūs varēsiet palikt autobusā līdz pašam beigām vai nu ja gribat izkāpt un atpakaļ iekāpt autobusā speciālās pieturvietās. Biļete derīga 24 stundas. 
·         Divas stundas apskates ekskursijas ar iespēju pamēst un atgriezties autobusā jums vajadzīgajā laikā.
·         Komentāri pierakstos krievu valodā
·         Pieturas pie galvēniem apskates objektiem
·         Mūsu pārstavis katrā autobusā
·         Biļetes ir derīgas uz nenorobēžotu braucienu skaitu no tūres sākuma momenta.
·         Svētku dienas un brīvdienās maršruti tiek mainīti.
·         Tūres maršrūts var tikt mainīts dažadu iemeslu dēļ, piem. forsmažora situācijas.
Iespējamas aizkavēšanas deļ ceļu satiksmes pilsētā.
________________________________________________________________________________________

Neapole/Kapri
Cena 138 eur
Sestdiena (izņēmot 25.12; 01.01), Ilgums ap 13 stundam
„Zilais grots” 

Kapri, atrodas Neapoletānas līcī ar smaragdazilu ūdeni, bieži sauc par „Vidusjūras pērli”. Ši „Sapņu salu” mīlēja visos laikos par tās neatkartojāmu skaistumu, maigu klimatu, dabas bagātības kuras raksturīgas tikai šai salai, baltas mājiņas un klinšaini krasti. Pa Saules ceļu dodamies uz dienvidiem. Maršruts iet caur Romas provincem, garam „Romas pilim”. Pusceļā starp Romu un Neāpoli atrodas Montekassinas abatija, kuru izveidoja Sētais Benedikts. Tas populārs sakara ar smagam kaujam, kas notika šeit Otra pasaules kara laikā, gandrīz pilnīgi izpostījošo to. Pēc ierašanos Neapolē, jūs pārsēžāties ostā Molo Berevello uz laivu (biļetes uz laivu iekļautas cenā) un pēc 45 min. Ierādīsities Kapri-Marina Grande ostā. No šejienes ar motorlaivam dodaties pie Zilas grotburas pa pildus maksu (labvelīgo laikapstakļu gadījumā). Turpinās ekskursija ar mikrobusu, kas nogādās jūs pa panorāmas kalnu ceļu uz Anakapri, kas atrodas 280 metrus virs jūras līmeņa. No šis vietas pavēras brīnišķīgs skats uz Neapoletānas līci. Pēc pusdienam tipiskā vietēja restorānā (pusdienas iekļautas cenā, dzērieni apmaksājās papildus) jums būs brīvais laiks lai uztaisītu bildes un nopirkt suvenīrus. Atgriešanos uz Kapri-Mrina Grande ostu un talāk Neapole. Ieejot Neapoles ostā, nepalaidoet garām iespēju paskatīties uz pilsētu: 21 gs. Pils Maskino Andžaino, Svēta Martina klosteris un Karaliskā pils. Neapoles ostā jūs sežaties autobusā un dodaties uz Romu. Atpaļceļs aizņems ap 3 stundam. Pēc atgriešanos Roma jūs aizvedīs uz viesnīcu vai netālu no tās.
Noderīga informācija: Ceļā no Romas uz Neapoli ne vienmēr var apskaties, bet uz laivas, kura nogadās jūs uz Kapri Sali ir bārs un tualetes. Ieteicam ceļot komfortāblos apģērbos un apavos, lai jums būtu viegli pārsesties laivā. Augstā sezona laikā dažreiz vajag gaidīt gan laivas, gan mikrobusus. Mēs palūgsim jūs būt uzmanīgiem un nezaudēt no redzamības savu gidu, lai neatpaliktu no gruppas.  
Uzmanību: Ja nelabvēlīgo laikapstakļu dēļ būs slēgta navigācija, Kapri apmēklējums tiks mainīts uz Pompejas apmēklējumu un atgriežas tūres maksas atšķīrība.
Izbraukšana no Romas 6:30/7:15
No ofisa 7:30
Zila grota pa papildus maksu 28 euro. 
_________________________________________________________________________________________

Florence
Cena 152 eur

Otrdiena, ceturtdiena, Ilgums aptuveni15 stundas

Florence - Renesanses mākslas šūpulis. Pastaigājoties pa tās viduslaiku ieliņām, ejot garām krāšņajām pilīm un mākslinieku darbnīcām, Jūs netīšām ieelpojat sevī šīs apbrīnojamās pilsētas atmosfēru. Atmiņas par Florences spilgto pagātni cieši saistītas ar atmiņām par Mediči ģimeni un tādu ģeniālu mākslinieku vārdiem kā Mikelandželo, Leonardo da Vinči, Botičelli.
Izbraucam no Romas un dodamies ziemeļu virzienā. Ceļš iet Tibras upes gleznainajā ielejā, starp Apenīnu kalnu pauguriem, kurus klāj olīvu audzes un vīnogu dārzi. Braucam garām slavenajai Kjantīielejai,un visbeidzot, iebraucam Florencē,kas atrodas Arno upes krastos. Pilsētas ekskursija sākas ar vizīti uz Akadēmijas Galerijas muzeju (biļetes iekļautas ceļojuma cenā), kur Jūs redzēsiet lielisko Mikelandželo skulptūru „Dāvids”.
Iepazīšanās ar Florenci turpinājums būs pastaigu ekskursija pilsētas centrālajā daļā: Santa Marijas de Fiori katedrāle ar tās majestātisko kupolu – Brunelleski mākslinieciskais darbs, Džotto zvanu tornis, Batistērijs un Siņjorijas laukums – Florences sirds. Jūs uzaicinās uz pusdienām vienā no tipiskajiem Florences restorāniem (pusdienas iekļautas ceļojuma cenā. Papildus tiek apmaksāti dzērieni.) Pēc pusdienām Jums būs lieliska iespēja apmeklēt Santa Kročes laukumu, kur baznīcā ar tādu pašu nosaukumu apglabāti Renesanses laikmeta izcilie mākslinieki: Mikelandželo, Botičelli, Galileo Galilejs u.c. Jums piedāvās apmeklēt ādas izstrādājumu veikalu, kur Jūs iepazīsiet vietējo meistaru produkciju.
Slaveno Florences zeltu Jūs varēsiet iegādāties juvelierizstrādājumu veikalā, kas atrodas blakus. Aptuveni plkst. 17:00 autobuss dodas uz Romu. Pēc atgriešanās Romā, Jūs aizvedīs uz viesnīcu vai tai blakus.
Noderīga informācija:Iesakām ērtus apavus un atgādinām, ka nav atļauta baznīcu apmeklēšana šortos, īsos svārkos un T-kreklos ar atklātiem pleciem.
Izbraukšana no Romas.
No viesnīcas: 06:30/7:15
No biroja: 07:30 
________________________________________________________________________________________

Neapole-Pompeji
Cena 123 eur

Trešdiena, sestdiena (izņemot 25.12;01.01), Ilgums aptuveni 13 stundas (min. 4 cilvēki)

Ceļojums, kas iepazīstina Jūs ar šī tipiska dienvidu Itālijas reģiona mākslu, vēsturi, fokloru un arheoloģiskajiem pieminekļiem. 
Izbraucam no Romas un pa Saules autoceļu dodamies uz dienvidiem. Maršruts iet caur Romas provincēm, garām „Romas pilīm”. Pusceļā starp Romu un Neapoli atrodas Montekassino Abatija, kuru dibināja Sv. Benedikts. Tā ir slavena sakarā ar sīvām cīņām, kas šeit notika Otrā Pasaules kara laikā, un gandrīz pilnībā izpostīja to. Braucot ar autobusu no panorāmas laukuma, nokļūstam Merdžellīnas ostā un tālāk gar jūrmalu iebraucam vienā no vecākajiem pilsētas rajoniem – zvejnieku rajoniem Santa Ljučija un izdarām īsu pieturu pie noslēpumainās Del Uovo Pils (Olas pils), lai nofotografētos.       
Ekskursija turpinās vēsturiskajā centrā: Plebescito Laukums, Karaļu pils, Sv. Franciska di Paola katedrāle, San Karlo operas teātris, Umberto Pirmā Galerija un varenā Anžujas Pils. Izbraucot no Neapoles, mēs šķērsojam vulkāna Vezuvija auglīgo ieleju, braucam garām tādām pilsētām kā Erkolanums, Torre del Greko un Torre Annunciāta un, visbeidzot, iebraucām Pompejos, kur Jūs pusdienojat (pusdienas iekļautas ceļojuma cenā, dzērieni tiek apmaksāti atsevišķi). Pēc pusdienām sākas pastaigu ekskursija senajā Pompeju pilsētā (ilgums aptuveni 2 stundas, ar grupas vadītāju). Lai apskatītu izrakumus, grupas vadītājs izsniegs Jums austiņas. Biļetes ir iekļautas ceļojuma cenā. Aprakts zem pelnu slāni vulkāna Vezuvija izvirduma rezultātā 79 g.m.ē., gandrīz pēc 1700 gadiem. Šīs senās pilsētas paliekas, ļauj iztēloties kā dzīvoja cilvēki tālajā imperatoru laikmetā un sajust paniku, kura piemelēja cilvēkus pēdējos mirkļos, pirms pilsēta tika nežēlīgi aprakta. Pēc ekskursijas Jūs atriežaties autobusā un dodaties uz Romu. Atpakaļceļš būs apmēram 3 stundu ilgs. Pēc atgriešanās Romā Jūs aizvedīs uz viesnīcu vai tai blakus. Ekskursijas laikā paredzēts kameju un koraļļu rūpnīcas apmeklējums, kuru apstrāde ir tipisks šī reģiona amatniecības veids no seniem laikiem. Šeit Jūs varēsiet ne tikai  aprīnot vietējo amatnieku darbu, bet arī iegādāties izstrādājumus. 
Noderīga informācija:Iesakām ērtu apģērbu un apavus. Stingri sekojiem grupas vadītāja norādījumiem. Vasarā lietojiet saules brilles un cepures.
Izbraukšana no Romas.
No viesnīcas: 06:30/07:15
No biroja:07:30
__________________________________________________________________________________________ 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4