Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Maljorka

Grupu avio ceļojumi

brown concrete building near body of water during daytimeMaljorka - sala, kurā ir viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai! 

Baleāru arhipelāgs sastāv no četrām salām: Maljorkas (Mallorca), Menorkas, Ivissas un Formanteras. Tas ir viens no Spānijas autonomajiem apgabaliem, kuram ir savs parlaments un izpildvara.

Maljorka ir pati lielākā arhipelāga sala. Tā plešas 100 km no austrumiem uz rietumiem un 75 km no ziemeļiem uz dienvidiem. Salas dienvidrietumu daļā atrodas Sjerra de Tramuntana (Sierra de Tramuntana) kalni, virsotnes Puig Mayor augstums ir 1445 m virs jūras līmeņa. Salas centrālajā daļā plešas līdzenums, kurš dienvidrietumos pāriet kalnu masīvā Sjerra de Levant (Sierra de Llevant). Šo kalnu pakājē atrodas brīnišķīgas pludmales. Salas krasta līnijas garums ir 554 km. Salai ir divi lieli līči – Bahia d’ Alcudia ziemeļos un Bahia d’ Palma – dienvidos. Savu civilizāciju pēdas Maljorkā atstājušas pašas slavenākās antīkās tautas.
Baleāru administratīvais centrs un galvaspilsēta ir Palma de Maljorka (740 tūkst. iedzīvotāju), kura atrodas pie Bahia d’ Palma līča.

 Viena no Maljorkas skatu īpatnībām – tiešām apburoši kontrasti: smilšu pludmales nomaina klinšainie krasti. Jūras pludmaļu zonā nav pārāk dziļa, kas rada brīnišķīgus apstākļus bērnu peldēm, jo tā ūdens ātrāk sasilst. Maljorka – ideāla vieta visas ģimenes atpūtai. Pašas pazīstamākās tūrisma zonas uz salas - Magalluf un Santa Ponsa – visu nakti ir atvērti disko-bāri non stop, bāri, restorāni un veikaliņi. Un, protams, neviens no mūsdienu kūrortiem neiztiek bez akvaparka

Pašlaik kūrortu tūrisms ir Maljorkas aktivitāšu galvenais akcents. Salā ir ārkārtīgi plašs modernu viesnīcu tīkls, kas nodrošina viesiem pirmklasīgu komfortu un patiesi eiropeisku apkalpošanu. Pateicoties savam labvēlīgajam Vidusjūras baseina klimatam, Maljorka ir viens no tiem kūrortiem, ko tūristiem iespējams apmeklēt visu gadu.

white sailboat on sea during daytimeVisskaistāk Maljorkā esot, kad zied mandeļu plantācijas un kalnainie apvidi šķiet ieslīguši baltās kupenās. Sala ir ideāla vieta atpūtai un relaksācijai, jo tam te ir visi nepieciešamie apstākļi – skaista ainava, meži, auglīgas zemes, klusas un vientulīgas pludmales ar dzidru ūdeni, interesanta folklora, maigs klimats, kā arī pirmklasīga viesnīcu industrija. Maljorkai raksturīga brīnišķīga krasta līnija ar atsegtām klintīm kopā ar nelieliem līčiem, kas veido lieliskas smilšainas pludmales, arī saules viņiem netrūkst — vidēji desmit stundas diennaktī, 300 dienas gadā. Pateicoties labvēlīgajam Vidusjūras baseina klimatam, Maljorka ir viens no kūrortiem, ko tūristi var apmeklēt visu gadu. Sjerra de Tramuntana kalnos var izbaudīt tipiskas kalnu ainavas, bet Maljorkas ziemeļu daļā 100 km garumā stiepjas kalnu grēda, kuras stavajos krastos paslēpušies omulīgi līcīši, daudzi no tiem ir pieejami tikai no jūras, un pirmatnīgi neskartas pludmales. Salas centrālā daļa, kurā ir saglabājies tradicionālais dzīves ritms, joprojām attaisno iemeslus, kuru dēļ to savulaik sauca par "miera salu". Maljorkas dienvidu daļa ir karstāka un sausāka, šeit atrodas salas visskaistākās pludmales: Ses Kovetas, Es Trenka, Mondrago, Figera līcis un Santanjas līcis. Pārējie kūrorti atrodas salas dienvidrietumu piekrastē, abās Palmas līča pusēs. Uz dienvidaustrumiem no galvaspilsētas atrodas tā dēvētie "vācu" kūrorti - Arenala, Plaija de Palma un Kan Pastilja. Visas minētās tūrisma zonas apvieno kopīga piecus kilometrus gara pludmale, visgarākā visā Maljorkā. Aiz pludmales joslas stiepjas bruģēta gājēju krastmala ar augstām palmām abās pusēs. Visgarām tai izvietoti daudzi veikaliņi, restorāni un bāri. Savukart uz rietumiem no Palmas ir "angļu" kūrorti, starp kuriem izceļas Magallufa un Palmanova, tie tiek uzskatīti par jauniešu atpūtas centru.

Green trees on the mountain

Pavisam netālu no galvaspilsētas atrodas elitārie kūrorti Iljetasa un Kala Maijora, kas atrodas līdzās karaliskās ģimenes vasaras rezidencei - Mariventas pilij. Vēl viena Maljorkas salas tūrisma zona ir ziemeļaustrumos, kur atrodas lielie Alkudijas un Poljensas līči. Visnozīmīgākā apdzīvotā vieta šeit ir Poljensa - iecienīta gleznotāju un mākslinieku atpūtas vieta, kurā saglabājušies senās Romas pilsētas Pollencijas pieminekļi. Salā ir ārkārtīgi plašs modernu viesnīcu tīkls, kas nodrošina viesiem pirmklasīgu komfortu un patiesi eiropeisku apkalpošanu. Tās galvenokārt ir izvietotas gar piekrasti, kas slavena ar savām lieliskajām smilšu pludmalēm un kristāltīro, caurspīdīgo un pārsteidzoši zilo jūru, bet krasta līnija izceļas ar majestātisku klinšu ieskautiem gleznainiem jūras līcīšiem. 

 
Klimats: Maljorkas salā valda maigais Vidusjūras baseina klimats.Tāpēc tas ir viens no kūrortiem, kuru tūristi var apmeklēt visu

 gadu. Pat pašā vasaras vidū šeit nemēdz būt pārlieku karsts, savukārt ziemas nav bargas. Relatīvais mitrums visu gadu ir aptuveni 70%, un līdz ar labvēlīgo temperatūras režīmu tas nodrošina kūrorta viesu labsajūtu.  

 Pārvaldība: Woman in red bikini standing on the shore besides waterneatkarīga parlamentāra

Platība: 716 km2

Iedzīvotaju skaits: 41 116 800

Galvaspilseta: Palma de Maljorka

Valoda: spāņu

Valūta: EUR

Reliģija: Katoļu (99%)

Laika zona: -1h

Ekskursijas Maljorkā
Veloekskursija pa Palma de Maljorka vecpilsētu un tapas 
Atklājiet un izziniet Palma de Maljorka vecpilsētu trīs stundas ilgā veloekskursijā. Ekskursijas laikā jūs apskatīsiet visus svarīgākos pieminekļus un pilsētas vēsturiskās ēkas, kā arī nonāksiet no tūristu acīm slēptās vietās. Dodieties braucienā līdz Maljorkas katedrālei un apskatiet senās pilsētas sienas. Dodieties uz Lonja, lai baudītu nakts dzīvi pašā pilsētas centrā. Apmeklējiet La Almudaina karalisko pili, kas sākotnēji tika būvēta kā arābu nocietinājums. Apskatiet Maljorkas pilsētas domes ēku (Ayuntamiento de Palma de Mallorca) un izbaudiet Plaza Mayor laukumu, kas atrodas pašā pilsētas sirdī. Tālāk dodieties braucienā pa promenādi līdz Rambla de Palma un Paseo del Born, lai baudītu kafiju kādā no ielas kafejnīcām.
Pēc veloekskursijas spēkus atgūsim restorānā Illenc. Šeit jums būs iespēja degustēt Maljorkas tradicionālo virtuvi.

Paeljas pavārstunda

Lieliskas paeljas pagatavošanai ir nepieciešams vairāk par augstas kvalitātes sastāvdaļām. Ir ļoti svarīgi ar aizrautību un prieku gatavot ēdienus plašam ģimenes lokam un doties iepirkt nepieciešamās sastāvdaļas. Paeljas pavārstundu uzsāksim ar nelielām uzkodām un pēc īpašas receptes pagatavotas sangrijas glāzi. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, ēdienu gatavosim uz terases vai dārzā. Jūs iemācīsieties paeljas pagatavošanas noslēpumus svaigu jūras velšu, ceptu dārzeņu un garšvielu aromātiem bagātā atmosfērā.
Pirms paeljas baudīšanas jums tiks pasniegtas tapas, mājās gatavota olīvu maize un slavenie "aioli". Vakara noslēgumā, protams, deserts! Izbaudiet Vidusjūras dzīves ritmu!

Ekskursija pa Levantas parku Artas reģionā

Dodieties uz Levantas dabas parku un atklājiet Maljorkas dabas noslēpumus. 2001. gadā Levantas parks (Parque de Llevant) tika atzīts par valstiskas nozīmes objektu, jo šeit ir saglabājušies salas tradicionālie ciemati al-Qariya, kas arābu valodā nozīmē "ciemats" vai "ciems". Pastaigas laikā pa dabas rezervātu mēs apmeklēsim dažas no Casas de la Alqueria ēkām, kas kalpo par atgādinājumu Islāma lomai salas vēsturē.
Pēc tam mēs dosimies uz senu rūpnīcu un iepazīsim rezervāta bagāto floru un faunu, bet vakaru noslēgsim Ermita de Betlem. Ermita de Betlem joprojām dzīvo eremīti, baudot mieru un meditējot.

Buenos Dias valodas mācību stunda un brokastis

Šīs ekskursijas laikā jūs izbaudīsiet valodu, kultūru un ēdienus (viss, ko mīlat ceļojumos). Mēs nesēdēsim šaurā klasē, bet praktizēsim savas spāņu valodas prasmes sātīgu brokastu laikā Maljorkas salā. Nodarbības laikā gūsiet izpratni par to, kā spāņu valoda ietekmē vietējo iedzīvotāju domāšanu un dzīvesveidu. Uzzināsiet par atšķirībām starp "uro" un "ido", kā arī to, kad ir īstais laiks sacīt "Batuadell" vai "Cagondell" frāzes. Brokastis ieturēsim vēsturiskā bārā pašā pilsētas centrā. Cik sens ir šis bārs? Vietējie iedzīvotāji to ir iecienījuši jau kopš 18. gadsimta. Bārā ir maģiska atmosfēra, kas izklaidē viesus visa gada garumā. Vasarā vietējie iedzīvotāji šeit bauda saldējumu vai horčatu, bet ziemā pasūta karsto šokolādi un kūkas.
Šajā ērtajā un patīkamajā vietā baudīsim kulturālas brokastis un apgūsim dažus no galvenajiem spāņu valodas vārdiem, kas ļaus jums izprast vietējo kultūru un dzīves stilu. Nodarbība notiks ļoti neformālā vidē — tā vairāk līdzinās sarunai ar draugiem nevis mācību stundai. Sarunās un stāstos par kultūru uzzināsiet gan labo, gan slikto, gan visu pārējo, kas ir jāzina par Maljorku un tās kultūru.

 
 Palma
Maljorkas galvaspilsētas apskates ekskursija, kurā iekļauts de Balvēras pils (14. gs.) apmeklējums. Tā atrodas augstā kalnā, no kurienes paveras brīnišķīga Palmas un piekrastes ainava. Pēc tam paredzēts apmeklēt unikālo Katedrāli, kas gotiskā stilā celta pēc karaļa Haimes pavēles, kurš šādi izpildīja solījumu, ko bija devis sekmīgas Maljorkas iekarošanas gadījumam. Tālāk ceļš vedīs uz spāniešu ciematu "Pueblo Espanjot", kur var apskatīt visas Spānijas visslavenāko monumentālo un arhitektomisko celtņu kopijas. Izvēloties šo ekskuriju, Palmas skaistuma, arhitektūras izsmalcinātības un Baleāru arhipelāga galvaspilsētas lieliskās vides ietekmē Jūs gūsiet nepārspējamu baudījumu.

Valdemoskas klosteris un viensēta
Jūs dosieties salas vidienē, lai apskatītu klosteri muzeju,  kur 14. gadsimtā ziemu pavadīja Frēdriks Šopēns un Žorža Sanda. Jums būs iespēja apmeklēt celli, kur vēl joprojām saudzīgi tiek glabāts lielā mūziķa pianīns un partitūras. Pa ceļam Jūs apstāsieties, lai iegrieztos stikla fabrikā, kur varēsiet paši novērot visu sarežģīto stikla pūšanas mākslas procesu. Ceļš turpināsies līdz Viensētai, kur apskatīsiet viduslaikiem raksturīgu mājas iekārtojumu, pusdienas - tradicionālie maljorkiešu ēdieni.

Soljēra un la kalobra
Šī ir viena no visinteresantākajām ekskursijām, kas piesaista ar daudzveidīgām ainavām un brīnišķigo dabu. Soljērā jums pietiks laika, lai iepazītos ar šo apvidu: varēsiet pastaigāties pa piekrasti, iespējams, par pieņemamu cenu Jūs iegādāsieties kādu gleznu ar Maljorkas ainavu, jo vietējie otas meistari savus darbus izstāda tieši uz ielas. Ierodoties La Klobrā ar katamarānu, Jums pietiks laika peldei un pusdienām. Pēc tam - brauciens uz Lučas klosteri, kur Jūs apskatīsiet Svētās Morēnas dievnamu.

Naktsšovs „Es Foguero”
Maljorkas simboliskākais teātris ir Foguero. Pilnīgi rekonstruēts, tas atkal ver savas durvis, lai piedāvātu brīnišķīgu šovu – unikālu un pirmoreiz uzvestu salā – Bizē libretu „Karmena”. Pasaule slavināja Spānijas vēsturi. Stāsts par kaisli, nodevību, mīlestību un krāpšanu, kas beidzas ar traģisku nāvi. Darbība notiek Seviljā 1820. gadā, un sižets vēsta par jaunu kareivi Donu Hosē, kurš mīl čigānieti Karmenu, temperamentīgu un juteklisku būtni, kuras dēļ Dons Hosē pamet savu līgavu un karjeru, lai kļūtu par kontrabandistu un bandītu. Bet Karmena, kas nekad nav zvērējusi būt uzticīga Donam Hosē, aizbēg ar savu jauno mīlestību – toreadoru, kura vārds ir Eskarmiljo. Dons Hosē, greizsirdības un dusmu pārņemts, nogalina Karmenu. 

Pūķa un Āķu alas  
Izbraukšana no viesnīcas. Braucot garām daudzajām vējdzirnavām, kuras tiek izmantotas arī mūsdienās, jūs ieradīsieties Manakorā, lai apmeklētu pērļu fabriku. Pēc tam jūs dosities uz Porto Kristo, lai apmeklētu slavenās „Pūķa alas”. Piedzīvosiet mistiskas sajūtas, apbrīnojot stalaktītus un stalagmītus, kas izveidojušies pirms tūkstošiem gadu. Martela ezera krastā, kas ir lielākais Eiropas pazemes ezers, muzikanti gondolās kavēs jums laiku ar elpu aizraujošu klasisko mūziku. Jums būs brīvais laiks Porto Kristo (tikai pilnas dienas ekskursijā). Porto Kristo jūs varēsiet apmeklēt apbrīnojamās „Āķu alas”, šādi sauktas, jo daudzi stalaktīti ir āķveidīgi (hams=hooks), dabas brīnums. Ja reiz būsiet alu pašā sirdī, jums būs iespēja piedzīvot skaņas un gaismas šovu. 

Valldemossa un La Granja
Mazā, skaistā ciematiņa Valdemosas, viena no gleznainākajiem šīs pārsteidzošās salas rajoniem, apmeklējums. Jūs varat pastaigāties pa bruģētajām ielām un „uzsūkt” sevī ciematiņa gaisotni, apmeklēt klosteri La Kartuju (La Cartuja) un karaļa Sančo pili, kurai pamatus lika Aragonas karalis Martins 1339. gadā. Šeit jūs varat apskatīt baznīcu un celli, kur komponists Frederiks Šopēns pavadīja 1838./1839.g. ziemu kopā ar rakstnieci Žoržu Sandu. Kosta Norda, kas ir kultūras centrs un kā izveidi veicinājis Maikls Duglass, jūs aizraus burvju ceļojumā. Pēc tam jūs apmeklēsiet La Granja de Esporlesu, vienu no Maljorkas jaukākajām lauku mājām, kas ir pārvērsta par fascinējošu lauku dzīves un tradīciju Brīvdabas muzeju. Šeit notiek sieru un desu, virtuļu un vīģes kūku izgaršošana par brīvu, un restorāns piedāvā kārtīgas tipiska maljorkāņu ēdiena porcijas. Mājas apmeklējums ietver ģimenes kapelas, viduslaiku virtuves un apakšzemes cietuma ar mocekļu kambariem apmeklēšanu. 

architectural photography of alleywayEsporles - La Granha.
La Granhas, par kuru ir saglabājušās ziņas jau no mauru valdīšanas laikiem, atrodas netālu no Esporles ciema, kas ir izveidojies kalnu nostūrī ap šo nomaļajā uzbūvēto mājvietu. Šo seno muižu varētu nosaukt par etnogrāfisko muzeju, kas izsmeļoši iepazīstina ar maljorkiešu mākslu, ikdienu, amatiem un lauksaimniecības piederumiem.

Muižas apkārtnē ir izkopti brīnišķīgi dārzi, dīķi un dabiskās strūklakas, kas spēj uzšļākt ūdeni līdz pat deviņu metru augstumam. Muižā ir neskaitāmas istabas un viesistabas, kuru stils liecina par pagātnē aizgājušo bagātību. Senās mēbeles, senatnīgie apģērbi un visādi sīkumi rada ilūziju, ka viesmīlīgie muižas saimnieki ir aizbraukuši projām tikai uz īsu laiciņu, bet Jūs esat sengaidīti viesi, kuriem šeit ir atvērtas visas durvis.

Muižas ēkā saimnieces Jūs pacienās ar svaigiem, tikko ceptiem pīrādziņiem, kas ir pildīti ar turpat muižā gatavotu mājas ievārījumu. Vietējo vīnu jūs varat nobaudīt turpat pagalmā, tieši no mucas. Muižā notiek dažādi folkloras kolektīvu priekšnesumi, tiek sniegti mākslinieciski jāšanas paraugdemonstrējumi. Tā ir brīnišķīga izklaide visai ģimenei.

Els Kalderes.
37 km no Palmas, pa ceļam uz Porto Kristo atrodas Els Kalderes de Sant Joan komplekss. Tā ir pils, kas pārvērsta par muzeju. Tā ir tipiska līdzenuma pils. Istabas, viesistabas, saimniecības telpas, kas atrodas galvenajā dzīvojamajā ēkā, ir saglabājušas tipisko XVIII g.s. aristokrātisko atmosfēru. Pilī ir jūtama aizgājušo gadsimtu elpa un tolaik te dzīvojušo cilvēku gars. Interesantas un bagātīgas ir gleznu, veclaicīgu mēbeļu, ieroču un mākslas kolekcijas no XVII - XIX gs. Vietējā vīna un mājas apstākļos pagatavotu uzkodu degustācija, pils pašreizējā īpašnieka izrādītā uzmanība - tas viss rada patīkamu noskaņojumu, un atkal atgriež apmeklētāju no pagātnes mūsdienās. Netālu no pils ir ferma, kur var aplūkot šajā pusē izaudzētos mājdzīvniekus. Retā suņu šķirne ibikoss visdrīzāk ieinteresēs ne tikai kinologus, bet visus dzīvnieku mīļotājus.

Porto Kristo. Salas austrumu piekraste ir slavena ar daudzajām alām un grotām. Tā ir vesela pazemes pasaule ar saviem noslēpumiem un negaidītas formas stalaktītiem un stalagmītiem, dažādiem labirintiem un pazemes ezeriem. Īsts brīnums ir Kuevas del Drah (Cuevas del Drach - Drakona ala). Tā ir pati lielākā un iespaidīgākā ala visā salā. Pazemes labirinti un ūdenstilpnes tajā stiepjas gandrīz 2 km garumā. Cita ļoti iespaidīga ala ir Cuevas del Hams. "Dabiskie" koridori 500 m garumā savieno sešas krāsainu stalaktītu un stalagmītu alas un pazemes ezeru. Romantiskā zāle, kas nosaukta par "Eņģeļa sapni", ir pati skaistākā pazemes ala visā Maljorkā.

Piedzīvojumi Katmandu atrakciju parkā
Atrakciju parks atrodas Maljorkas aktīvajā kūrortā Magaluf. Tas ir vairāk piemērots jauniešiem. Katmandu atrakciju parks gan nav īpaši plašs un nepiedāvā tradicionālos karuseļus, bet vairāk 4D kino, lāzeristabu, piedzīvojumus mājā ar kājām gaisā un pavisam netradicionālu minigolfa spēli. Šeit jautri pavadīts laiks garantēts „lielajiem bērniem”.

Marineland delfinārijs
Delfinārijs un jūras dzīvnieku zoodārzs atrodas netālu no Maljorkas galvaspilsētas. Tajā aizraujošas delfīnu, jūras lauvu un roņu izrādes varēs vērot gan bērni, gan pieaugušie. Šis delfinārijs ir atzīts par labāko Spānijā. Papildus izrādēm Jūs varēsiet apskatīt arī pingvīnus un citus putnus, haizivis, bruņurupučus un citus dzīvniekus, kas mitinās jūras tuvumā. Delfinārijs Marineland atrodas kūrortā ar nosaukumu Costa d’en Blanes. Ieejas biļešu cenas no EUR 8 pašiem mazākajiem līdz EUR 24 pieaugušajiem. Vēl izdevīgāki ir ģimenes vai grupu piedāvājumi.

Romantiskas vakariņas Tristan –Michelin zvaigznes ieguvušā restorānā
Ievērības cienīgi ir ne tikai restorāna ēdieni, bet arī tā atrašanās vieta. Maltīte šeit noteikti būs atmiņā paliekošs baudījums. Šajā restorānā iespējams nogaršot gan jūras veltes, gan veģetāros, gan dažādus gaļas ēdienus. Labākā izvēle noteikti ir „Dinner menu”, kurā vienas, fiksētas cenas ietvaros varēsiet baudīt trīs vai četrus izsmalcinātus ēdienus.

 Maljorkas kūrosti:
 
Alkudija un Plaja de Muro Alkudija ir nozīmīgs tūristu centrs, kas atrodas skaistajā Alkudijas līcī (Bay of Alcudia), kur lieliskās smilšu pludmales stiepjas gandrīz 11 km garumā. Tā ir sevišķi iecienīta atpūtas vieta ģimenēm. Siltais un seklais ūdens Alkudijas pludmalē ir laba izvēle ģimenēm ar maziem bērniem. Sporta entuziasti šeit varēs atrast vietu, kur nodoties ūdens sportam, tenisam, golfam, izjādēm ar zirgiem, braukšanai ar velosipēdiem. Jaunizveidotajam gājēju celiņam blakus atrodas daudz veikalu, bāru un restorānu. Vēstures mīļotāji nekļūdīsies, izvēloties izklaides iespējas vecpilsētā. Ir vērts apciemot viduslaiku cietokšņa pilsētu, kas saglabājusies no senajiem romāņu laikiem, par ko atgādina pilsētas mūru drupas. pēdējā brīža piedāvājumi uz maljorku
Alkudijas līča zemesragā atrodas jahtu osta (Puerto de Alcudia), kuru no lidostas var sasniegt ar autobusu, un doties ceļojumā pa tuvējo apkaimi.
Dažus kilometrus no Alkudijas atrodas Plaja de Muro kūrorts, kurš ir viens no jaunākajiem Maljorkas kūrortiem. Pilsētā ir vairākas jaunas, augstas klases viesnīcas, un atpūtnieki tiek pievilināti ar plašām, gaiši smilšainām pludmalēm. Šo kūrortu galvenokārt izvēlas ģimenes ar bērniem, kas vēlas pludmalē baudīt aktīvos ūdens sporta veidus. Kūrortā ir pieejamas kafejnīcas, restorāni un veikali, viesnīcas un vakara izklaides programmas. Rezervēt ceļojumu online, atpūta Spānijas pludmalē
 
Kala Mandija (Cala Mandia) Šī ir klusa kūrortpilsētas zona (64 km no Palmas). Kala Mandija atrodas nelielā, klinšainā līcītī blakus smilšainai pludmalei. Šī kūrortpilsēta ir diezgan jauna un ideāli piemērota tiem atpūtniekiem, kuri vēlas baudīt klusas un relaksējošas brīvdienas. Šai kūrortpilsētai raksturīga saule, jūra, smilšainas pludmales un draudzīga atmosfēra. Lielākā daļa no vakara izklaides pasākumiem notiek tajās pašās viesnīcās. 5 km attālumā atrodas dzīvā un rosīgā Porto Kristas (Porto Christ) osta, kuru var sasniegt ar autobusu vai laivu. No Porto Kristas, kas ir slavena ar pazemes alām, apkārtējās pilsētas un ciemi ir ērti sasniedzami ar publisko transportu: Manakora (Manakor), Kala Majora, Kala Ratjada (Cala Ratjada). Šo kūrortpilsētu galvenokārt apmeklē ģimenes ar bērniem. Tajā var atrast daudz ar sportu saistītas izklaides.
 
Kalvijas municipālā apgabala daļa, kas atrodas tikai divus kilometrus no Magalufas kosmopolītiskā kūrorta nomales. Šis mazais, draudzīgais Cala Vinas kūrorts ir miera osta trakulīgās Maljorkas dienvidrietumu krastā. Cala Vinas, kas mierīgi izvietojusies uz mazas pussalas, atrodas aptuveni 25km jeb 16 jūdzes uz rietumiem no galvaspilsētas Palmas, un 5km attālumā no Son Sant Joan starptautiskās lidostas.
Cala Vinas ir uzbūvēta ap nelielu noslēgtu līci, ko iekļauj klintis un pīniju meži, tāpēc šeit ir savs mikroklimats un saule spīd vismaz 300 dienas gadā.
Cala Vinas vislielākais dārgums neapšaubāmi ir pludmales ar smalkajām baltajām smiltīm un dzidro ūdeni. Pludmales izmērs ir 35 x 90 metri. Tajā var pilnīgi droši peldēties un nokļūt gandrīz no visām kūrorta daļām, nokāpjot pa kāpnēm. 
Illeta Skaistais Illetas kūrorts atrodas 9 km attālumā no salas galvaspilsētas Palma de Maljorkas. Pilsēta, kuru apdzīvo spāņi un kuru vēl nav atklājuši tūristi, ir lieliska vieta klusai relaksācijai. Šeit ir iespējams doties pastaigā, baudīt mieru un jūras krasta skaistumu. Tāpat šeit var jauki veldzēties Vidusjūras ūdenī. Pilsētu parasti izvēlas pāri un jaunlaulātie, kurus piesaista luksusa villas skaisto un izsmalcināto viesnīcu nogāzēs ar brīnišķīgiem panorāmas logiem. Ir vērts uzturēties pilsētā, lai apbrīnotu Spānijas karaliskās vasaras rezidences. Illetas kūrortā ir izveidota nacionālā burāšanas skola.
 
Kala d’Ora Tā ir neliela pilsētiņa, kas atrodas salas austrumu krastā (apmēram 60 jūdzes no Palmas). Akmeņainās piekrastes ārpus nelielajām smilšaino pludmaļu zonām ietver priežu meži. Kādreizējais zvejnieku ciematiņš tagad ir gleznains jūras kūrorts ar mājīgiem zivju restorāniem, kafejnīcām un nelieliem veikaliem.
Sevišķi iecienīta atpūtas vieta šeit ir ģimenēm ar bērniem un tiem, kas vēlas atpūsties no pilsētas trokšņa un burzmas. Atpūtnieki šeit var rast iespēju nodarboties ar kādu no ūdens sporta veidiem, turklāt šajā vietā netiek piedāvātas nakts izklaides, tāpat arī daudzus citus pakalpojumus piedāvā uz vietas viesnīcā. Tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Kala d’Oras atrodas Mondragas nacionālais parks. Tas ir valsts aizsargāts dabas parks, kas aizņemot 785 hektārus platības, piedāvā pārsteidzoši burvīgas pludmales, kristāldzidru jūru, iespaidīgas klintis, orhideju paradīzi, etnoloģisko parku un īpašu putnu aizsardzības zonu.karstās ceļazīmes uz Spāniju
Kala Majora Kala Majora ir kūrortpilsēta, kas atrodas 1 km attālumā no galvaspilsētas Palma de Maljorkas (Palma de Mallorca). Šajā vietā atrodas arī slavenā tūristu izklaides vieta Marvienta pils (Marvient Castle), kur katru augustu savas brīvdienas pavada Spānijas karaliskā ģimene. Mazā, bet ļoti mājīgā pilsēta raugās pretim kristāla krāsas jūrai, smalko smilšu pludmalēm, mieram un klusumam. Tā ir lieliska vieta tiem, kas vēlas baudīt mierīgu relaksāciju un romantiku. Pāris minūšu attālumā no šīs vietas, braucot ar auto, var nokļūt līdz salas galvaspilsētai, kur pilnā sparā mutuļo gan dienas, gan nakts dzīve. atlaides ceļojumiem uz Spāniju,  5 zvaigžņu viesnīcas

Kala Meskida  ir iecienīta tūristu vieta, kas atrodas skaistajā Levanta parka (Levant Park) teritorijā Maljorkas ziemeļaustrumu daļā. Līci ietver plaša pludmales zona, kuru ieskauj priedēm apauguši kalni ar stāvām klintīm. Šeit atrodas tikai viens viesnīcas komplekss, tādēļ šī vieta ir ļoti klusa. Tā ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas apmesties relaksējošā, ērtā viesnīcā, uzturēties gandrīz neskartā dabā, izvēloties atpūsties no pilsētas trokšņa un burzmas. Šajā vietā praktiski nenotiek nekāda nakts dzīve. Tuvākā publiskā vieta atrodas 7 km attālumā (ir pieejams ērts sabiedriskais transports). Kala Meskidas kūrortu ļoti iecienījušas ģimenes ar bērniem.
 
Kosta de Blanesa r neliels kūrorts Maljorkas dienvidrietumos, 7 km attālumā no galvaspilsētas Palmas. Šis kūrorts ir laba alternatīva tuvumā esošajam Illeta kūrortam. Kosta de Blanesai raksturīga saule, pludmale, un tā ir kā miera oāze. Šeit ir ērti atpūsties ar bērniem, kuri var mierīgi rotaļāties rāmajā ūdenī. Papildus pludmalēm, šeit ir bāri, kuros var iegādāties uzkodas vai vieglos dzērienus. No aktivitātēm atpūtniekiem tiek piedāvāts ūdens sports, tai skaitā niršana, burāšana un vindsērfings. Aktīvās atpūtas cienītāji var iznomāt velosipēdu vai pastaigāties gar krastu un doties uz iecienīto Palma Novas kūrortu. Golfa fani var pievienoties spēlei Bendinata golfa laukumā (Real Golf de Bendinat), kas atrodas 5 minūšu brauciena attālumā no kūrorta. Bērni un pieaugušie var apmeklēt Marinelendas delfināriju (Dolphinarium Marineland), kurā var aplūkot delfīnus, haizivis, bruņurupučus un jūras lauvas. ekskursiju tūres uz Spāniju, karstie piedāvājumi uz Spāniju
 
Magalufa Aptuveni 13 km uz rietumiem no Palma atrodas dzīvības pārpilnā kūrortpilsētas zona Magalufa. Šī vieta ir slavena ar tās skaistajām baltajām smilšu pludmalēm. Tā ir viena no Maljorkas vecākajām kūrortpilsētām, kas gadu no gada arvien nezaudē savu popularitāti. Magalufa ir ļoti iecienīta britu jaunatnei. Tajā ir ļoti daudz diskotēku un citu izklaides vietu. Viscaur Spānijā Magalufa ir zināma ar tajā esošo naktsklubu „BCM”. Playa de Palma, El Arenal, Playa de Muro
Kūrorta zaļās gājēju zonas ievilina tūristus daudzajos veikalos, bāros, restorānos un kafejnīcās. Pilsētā ir plaša izvēle automašīnu, velosipēdu un motociklu nomai. Pludmalē ir iespēja iesaistīties aktīvā ūdens sportā. Magalufas teritorijā atrodas divi golfa laukumi. Dažu kilometru attālumā no Magalufas uz galvaspilsētas Palmas pusi atrodas mazāka kūrortpilsēta Palma Nova, kas vairāk gan ir piemērota ģimenes brīvdienām, bet, neskatoties uz to, ir dzīvības pārpilna. Cala Millor
Kampa de Mara, Paguera Kampa de Mara ir klusa kūrortpilsētas zona ar lielisku smilšainu pludmali 36 km no galvaspilsētas. Kūrortpilsētu ieskauj augsti kalni un aromātiski augi. Mazajā, mājīgajā pilsētiņā ir atrodami vairāki bāri, restorāni un veikali.4 km attālumā atrodas Paguera. Tai ir skaista, ar palmām noaugusi krasta līnija, ar ļoti daudzām kafejnīcām un bāriem. Šajā kūrortā ir trīs galvenās pludmales. Tāpat arī šai pilsētā kristieši reiz slēpās no Turku pirātiem. Šajās pilsētās velosipēdi ir iecienītākais transportlīdzeklis. Līdz ar to šeit atrodas daudz automašīnu un velosipēdu nomas punktu. Tāpat šīs vietas ir populāras arī gājēju tūrēm. Magelan Travel
 
Palma Nova atrodas Maljorkas rietumu krastā pavisam tuvu kaimiņu pilsētai Magalufai. Lielākā atšķirība starp Palma Novu un Magalufu ir tā, ka Palma Nova ir vairāk piemērota ģimenēm. Abas šīs vietas ir ļoti iecienītas britu ģimeņu vidū. Palma Novā ir trīs pludmales. Galvenā pludmale Plaja de Son Matiesa (Playa de Son Maties) stiepjas aptuveni 1200 metru garumā, Kala Blanka (Cala Blanca) ir 1000 metru gara un Es Karregadora (Es Carregador) stiepjas 600 metru garumā. Visas trīs pludmales ir klātas ar smalkām, baltām smiltīm, un tām ir skaidrs zils ūdens. Tāpat arī visas šīs pludmales ir piemērotas bērniem. Tām ir slīpas nogāzes un diezgan sekls ūdens. Gar plašo promenādi „Passage de la Mar”, kas savieno visas trīs Palma Novas pludmales, ir izvietoti daudzi restorāni un bāri. Palma Nova ir viens no pirmajiem īpaši izveidotajiem tūristu galamērķiem Maljorkā, un tā ir sevišķi laba izvēle ģimenes brīvdienām.
 
Plaja de Palma, El Arenala Kūrortpilsēta Plaja de Palma atrodas 10 km attālumā no galvaspilsētas Palmas. Gar Plaja de Palmu un El Arenalu atrodas viena no visgarākajām smilšainajām pludmalēm Maljorkā. Abas kūrortpilsētas atrodas blakus, tās savieno brīnišķīga promenāde, un starp abām vietām pārvietojas tūristu vilciens. El Arenala ir liela un dzīvības pārpildīta kūrortpilsēta, kuru īpaši iecienījuši vācu jaunieši. Pilsēta piedāvā izklaides pārpilnību līdz pat brīdim, kad vēl no rīta naktsklubi un diskotēkas ir atvērtas. El Arenala ir slavena ar ūdens atrakciju parku „Aquacity”. Laivu, vindsērfinga noma, labs ēdiens pludmalē, kafejnīcas, dažādi uzkodu bāri, dušas nodrošina relaksējošas brīvdienas pie ūdens. Tālāk no krasta aiz viesnīcām atrodas zona ar zaļām priedēm. Plaja de Palma nav tik pārpildīta un trokšņaina kā El Arenala, bet tā dominē ar jauku brīvdienu atmosfēru. Šī vieta ir ideāli piemērota sporta faniem. Plaja de Palma saplūst ar Kan Pastillas kūrortpilsētu un atrodas 8 km attālumā no galvaspilsētas Palmas un 2,5 km no lidostas. Šī pilsēta atrodas pie smalko smilšu pludmales, kur jūras krasta promenāde ar daudzajiem restorāniem un kafejnīcām gaida ierodamies tūristus . Šī nelielā kūrortpilsēta ir ideāli piemērota ģimenes brīvdienām, un tiem, kam interesē nakts dzīve, ir iespēja to atrast citās tuvējās kūrortpilsētās kūrorti Spānijā
 
Sa Koma  ir mierīga kūrorta zona (68 km attālumā no Palmas) ar modernām viesnīcām, veikaliem, kafejnīcām un modernu tūrisma inventāru. Pludmales sniedz lielisku iespēju baudīt sauli, un aktīvākiem cilvēkiem tiek piedāvāts atsevišķs sporta komplekss. Sporta mīļotāji šeit var spēlēt āra tenisu, skvošu vai doties izjādē ar zirgu. Plašā, smilšainā pludmale un skaistais līcis ir lieliska vieta brīvdienām. Vakara izklaides Sa Komā galvenokārt notiek viesnīcās. Skaistā piekrastes promenāde savieno Sa Komas kūrortu ar nelielo S’Illotas pilsētiņu. Šis kūrorts ir izveidojies no zvejnieku ciematiņa, bet tas ir saglabājis savu autentisko atmosfēru. Pilsētiņa atrodas pie gaišas, smilšainas pludmales, un visvairāk to ir iecienījušas ģimenes un gados vecāki tūristi. Pilsētā atrodas pāris bāri un restorāni, bet naktsklubi tiem, kas vēlas izklaidēties, ir sasniedzami dažās minūtēs ar auto Kala Milloras kūrortā. Kala Millora ir aktīvs un dzīvības pārpildīts kūrorts, kas atrodas 2 km attālumā no Sa Komas. Šajā vietā ir daudz veikalu, kafejnīcu un bāru. Ir izveidots ērts sabiedriskais transports, kas savieno Sa Komu un Kala Milloru. Tikai 800 metrus no Kala Milloras atrodas neliela un mājīga pilsētiņa, zvejnieku osta Kala Bona (Cala Bona). 5* viesnīcas Spānijā
 
Santa Ponsa 20 km uz dienvidrietumiem no Palmas atrodas Santa Ponsa – vismodernākā kūrortpilsēta, kurā ir iespējams sastapt tūristus no visas pasaules. Gleznainā klinšainā piekrastes līnija nomaina smilšaino līci pret aizraujošām pludmalēm. Šeit ir iespējams iznomāt dažāda veida ūdens sporta aprīkojumu. Jūras krastam pakāpeniski paliekot dziļākam, arī mazie atpūtnieki var baudīt drošu peldi.
Tā ir klusa, zaļa, gleznaina tūristu zona, kur ierodas mazāk atpūtnieku kā Magalufā. Šī vieta ir sevišķi piemērota ģimenēm ar bērniem – kūrortpilsētā var baudīt aktīvu atpūtu dienā un miegu naktī. SPA atpūta Spānijā, maršrutua plānošana uz Spāniju
Son Vida Son Vida ir idilliska vieta ar luksusa mājām, villām un viesnīcām, kas izvietotas starp salas galvaspilsētu Palmu, un tās ieskauj aizsargājamie zaļie meži. Son Vida, pilsēta ar aizraujošajām ainavām, atrodas 7 km attālumā no Palmas pilsētas centra. Klausoties putnu dziesmās, raugoties uz iespaidīgi zaļajiem kalniem un zilo jūru, var justies kā paradīzē. Mazajā pilsētā atrodas slavenie „Son Vida” golfa laukumi. 
 
Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home