Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Ekskursiju tūre uz 12 dienām

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malta   »   Ekskursiju tūre uz 12 dienām

 Izlidošana no Rīgas katru ceturtdienu un svētdienu uz 12 vai 15 dienām.


Ekskursiju aprakstus skatīt zemāk!

 Cena ir atkarīga no izvēlētas viesnīcas Maltā, 
visas cenas ir norādītas ar brokastīm, cits ēdināšanas veids par papildus samaksu.

Viesnīcas nosaukums

Cena no, EUR

Burlington 3*

€ 520,00

Blue Sea St. George Park & La Vallette 3*

€ 530,00

San pawl 3*

€ 530,00

St.George'S Park Comp. Apart

€ 550,00

Paradise Bay 4*

€ 570,00

Seaview 3*

€ 570,00

Canifor 4*

€ 570,00

Qawra Palace 4*  

€ 610,00

Ramla Bay Resort 4*

€ 642,00

Mellieha Bay 4*

€ 696,00

Preluna Hotel & SPA 4*

€ 850,00

Corinthia Palace & SPA

€ 1200,00

 Cena norādīta par vienu cilvēku divvietīgajā numurā.

Cena ir spēkā, kamēr lidmašīnā ir pieejams konkrētas klases aviobiļetes un rezervētie viesnīcās numuri. Pēc vēlēšanās var palielināt dienu skaitu.

Cenā iekļauts:

Aviobiļetes /  Transfērs / Viesnīca ar attiecīgo ēdināšanu / Ekskursiju programma / Krievvalodīgs firmas pārstāvis

Nav iekļauts:  Bagāža – 70 EUR par somu turp/atpakaļ

Ekskursiju apraksts:

Svētdiena- Zila Grota un Marsašloka

Ekskursija sākas ar Zilo Grotu, kur jūs varēsiet veikt izbaudīt laivu braucienu pa jūru un redzēt skaistas alas (brauciena izmaksas nav iekļautas cenā). Sidživas pilsētā jūs redzēsiet aizraujošu šovu „Kaļķakmens vēsture”, kas atrodas bijušajās akmens raktuvēs. Jums pastāstīs par tradicionālo salas amatniecību – kaļķakmens ieguvi, tā apstrādi, izmantošanu celtniecībā un ēku apdarē. Pēdējā apstāšanās vieta ir Marsašloka zvejas ciems – 1265. gadā Lielā aplenkuma laikā šeit notika turku izsēdināšana. Tagad tas ir neliels un mierīgs ciematiņš, kurš tūristus pārsteidz ar skaistām un koši krāsotām laivām - „Lucu” un ir slavens ar zivju tirgiem, kurus arī jūs varēsiet apmeklēt.
Pirmdiena – Ekskursija uz Valletu

Ekskursija pa Maltas galvaspilsētu – Valletu. Jūsu pastaiga sāksies Baraka dārzos, kur jūs redzēsiet iespaidīgu Lielās ostas panorāmu. Tālāk sekos Sv. Jāņa Kristītāja katedrāle, kura ir slavena ar savu bagāto interjeru. Katedrāli cēluši Maltas bruņinieki XVI gadsimtā. Tajā atrodas slavenā itāļu mākslinieka, gleznotāja Karavadžio gleznas. Tālāk dosimies pa Republikas ielu, gar Diženo maģistra ordeņa pili, līdz nesen restaurētajam Sv. Georga laukumam. Ekskursijas noslēgumā filma «Maltas dzīves ceļš», kur parādīti nozīmīgākie notikumi salas septiņdesmit gadu garajā vēsturē.

Otrdiena – Mdina

Ekskursija uz Mdinu «klusuma pilsētu» - kādreizējo Maltas galvaspilsētu. Jūs pastaigāsieties pa Mdinas ieliņām, pa kurām kāpsiet uz augšu un vērosiet panorāmas skatus, apmeklēsiet Sv. Pāvila katedrāli. Sv. Pāvila katedrāle tiek uzskatīta par Mdinas arhitektūras pērli. Tā celtaXVII gadsimtā baraka stilā. Pēc tam apskatīsiet nocietinājumus, kas ļauj redzēt lielāko daļu salas. Pametot pilsētu, caur grieķu vārtiem Jūs nokļūsiet Rabatā, kur apmeklēsiet Dingli klintis. Apmēram 500m uz dienvidiem no nenozīmīgā Dingli ciema atrodamas satriecošās Dingli klintis, kas paceļas 220m augstumā. Nosauktas slavenā 17. gadsimta maltiešu arhitekta Tommaso Dingli vārdā, šīs klintis piedāvā noraudzīties brīnišķīgās piekrastes ainavās. Ekskursijas noslēgumā Sv. Antonija botāniskā dārza apmeklējums. Sv. Antonija botāniskais dārzs – sava veida oāze Maltā, kur iespējams apskatīt eksotiskus ziedus, kokus un krūmus. Šī ir vieta, ko ar prieku apmeklē ne tikai tūristi, bet arī vietējie iedzīvotāji.

Trešdiena -Trīs pilsētas: Vitorioza, Sengleja un Kospikua (dienas pirmajā pusē)

Atklājiet sev trīs pilsētas: VitoriozaSengleja un Kospikua. Izbraucot caur Kospikua jūs nokļūsiet Vitoriozas pilsētā, izstaigāsiet pa tās šaurajām ieliņām, apskatīsiet daudzas vēsturiskās ēkas un baznīcas. Dosieties laivu braucienā pa gleznainiem ostas līčiem. Tālāk jūs dosieties uz slaveno „Vedettu” - skatu torni Senglejas pilsētā, no kurienes paveras brīnišķīgs skats uz Lielo ostu.

Ceturdiena – Gozo sala

Pēc 20 minūšu gara pārbrauciena ar prāmi Jūs nokļūsiet Gozo salā. Šai kalnainajai un gleznainajai salai piemīt savs īpašs šarms. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet «Azūra logu», Viktorijas citadeli, zvejnieku ciematu Šlendi. Jūs apmeklēsiet Džgantijas megalītisko tempļus, kas ir senāki pat par ēģiptiešu piramīdām. Pēc tam brīvais laiks suvenīru, mežģīņu un vilnas izstrādājumu iegādei.

home