Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Maurīcijas sala

Maurīcijas sala - tā ir tropu paradīze Indijas okeānā , 3000 km attālumā no Āfrikas krastiem. Palmas un balta smilts, neticami zila jūra un maigi pasātu vēji gaida ceļotājus, kuri sapņo par romantisku atpūtu pie okeāna.
Sala, ir tik dažāda, ka katram tūristam piedāvā visu, ko viņš vien vēlas! Lieliskas viesnīcas, jebkurai gaumei un cenu līmenim, baltas smilšu pludmales, maigais okeāna ūdens, patīkamā atmosfēra - ir bauda tiem, kas šajā paradīzes stūrītī meklē klusumu un mieru.sala, ir tik dažāda, ka katram tūristam piedāvā visu, ko viņš vien vēlas! Lieliskas viesnīcas, jebkurai gaumei un cenu līmenim, baltas smilšu pludmales, maigais okeāna ūdens, patīkamā atmosfēra - ir bauda tiem, kas šajā paradīzes stūrītī meklē klusumu un mieru.

Valoda: Oficiālā valoda – angļu. Liela iedzīvotāju daļa runā franču valodā. Tāpat tiek lietota kreoliešu valoda, hindi, urdu, ķīniešu valoda.
Klimats: Maurīcijai raksturīgs jūras subtropu klimats. Salā valdošie vēji ir dienvidrietumu pasāti, kuru ietekmē karstais un mitrais klimats kļūst viegli panesams. Karstākais un mitrākais periods ilgst no decembra līdz martam, taču gaisa temperatūra neuzkāpj augstāk par 30 – 35 grādiem dienā un 25 grādiem naktī. Vēsākie mēneši ir no maija līdz septembrim, kad gaisa temperatūra dienā ir 20 -25 grādi, naktī 17 grādi. Ūdens temperatūra visa gada garumā ir 20 – 26 grādi.
Ziemeļrietumu piekraste: siltākā piekraste, kas pasargāta no dienvidaustrumu tropiskajiem vējiem, īpaši ziemas mēnešos. Tieši šeit atrodas Grandbe (Grand Baie) – Maurīcijas Sentropēza ar neskaitāmiem indiešu, ķīniešu, kreolu, franču restorāniem, elegantiem veikaliem un bodītēm, bāriem, kafejnīcām, kas strādā līdz vēlai naktij. 

Rietumu piekraste:
šajā salas daļā mijas kalnu virsotnes ar zaļām nogāzēm, bezgalīgām pludmalēm un jūru, mazi ciematiņi ar grezniem hoteļiem. Melnā upe ir pazīstama kā unikāla zivju makšķerēšanas vieta.

Dienvidu piekraste:
virs zilajām lagūnām majestātiski slejas Morn Brabana kalni. Kalnu apkārtnē izvietotas pludmales, ūdens fauna ir ļoti daudzveidīga. Austrumu virzienā krasts aizvien vairāk tiek pakļauts vēju un viļņu iedarbībai, jo šajā salas daļā nav koraļļu rifu. 
Austrumu piekraste: ideāla vieta sērfinga cienītājiem vasarā (jūnijs – septembris), kad okeāns un sausie tropiskie dienvidaustrumu vēji ir īpaši spēcīgi. Šajā piekrastē ir savdabīgs reljefs: klinšains krasts var pēkšņi pāriet smilšainā pludmalē, un tikpat pēkšņi pludamale pārtop klintīs.

 

 

 


 

home