Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Burvīgā Āzija

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Burvīgā Āzija

Taizeme - Laosa - Kambodža - Vjetnama (Bangkoka - Lūenphabāna - Siem Reap - Hošimina - Mekong - Mui Ne)

1. diena

Izlidošanas no Rīgas.

2. diena

Ierašanās Bangkokā. Sagaidīšana lidostā, transfērs uz viesnīcu.
Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis viesnīcā.
Transfērs uz lidostu un izlidošana uz Luang Prabangu.
Pēc ierašanās lidostā – mūsu pārstāvja sagaidīšana un trasnfērs uz viesnīcu.
Luang Prabanga, droši vien, ir viena no vislabāk saglabātajām tradicionālajām Dienvidaustrumāzijas pilsētām. Šīs pilsētas miers un šarms, tās lieliskās dabas ainavas un kultūra padara to par vienu no visapbrīnojamākajām vietām Laosā. Pēc īsas atpūtas, Jūs apmeklēsiet Vat Visuna (WatVisoun) un Vat Аhama (WatAham) templi, iespaidīgo Vat Mai, pēc tam Jūs piecelsieties Fusi kalna virsotnē, kurā atrodas sens templis un skatu laukums, no kura paveras panorāmas aina uz pilsētu, no šejenes Jūs varēsiet skatīt satriecošo rietu pār Mekongas upi.
Pēc tam Jūs apmeklēsiet slaveno Luang Prabangas nakts tirgu, kur Jūs atradīsiet lērumu skaistu un lētu suvenīru, visus tekstiliju veidus, keramikas un sudraba traukus, bambusa lampas, kafiju, tēju, retas garšvielas, kā arī lieliski atpūtīsieties un izbaudīsiet Laosas tradicionālos ēdienus, kas ne tikai ir ļoti garšīgi, bet arī lēti. Nakšņošana Luang Prabangā.

4. diena

Pēc brokastīm Jūs varēsiet baudīt īsas ekskursijas pa Wat Sene un Wat Xiengthong senpilsētām, šo pilsētas māju jumti ir izvietoti radikāli tuvu zemei, kas pārstāv Luang Prabangas klasisko arhitektūru.
Pēc tam Jūs dosieties kruīzā pa Mekongas upi, no turienes būs iespēja baudīt mierīgā ciema apvidus ainavas, kā arī dosieties interesantā braucienā uz noslēpumaino Pak Ou alu, kur atrodas aptuveni ap tūkstoti dažāu formu un izmēru Budas statuju, kas klātas ar zeltu.
Pa ceļam Jūs apstāsieties Ban Xangai ciematā, kur izgatavo vietējo rīsu vīnu. Atceļā, Jūs iebrauksiet Ban Phanom, šo vieta ir slavena ar saviem austajiem izstrādājumiem (roku darbs). Nakts viesnīcā Luang Prabangā.

5. diena

Brokastis viesnīcā. Nacionāls muzejs bijušajā karaliskajā pilī, kurā ir savākta brīnišķīga artefaktu kolekcija, kas atspoguļo Laosas kultūras bagātību, kā arī Centrālais tirgus, kas uz visiem laikiem paliks Jums atmiņā.
Pēc šo ievērojamo vietu apmeklējuma, Jums būs brīvais laiks personiskai pilsētas izpētei un pastaigai pa tirdzniecības rajonu, kā arīi iemīļotākajām vietām.
Tālāk transfērs uz lidostu. Pēc ekskursijas beigām transfērs uz lidostu un izlidošan uz Sjem Ripu. Pēc ierašanās – transfērs uz viesnīcu. Nakšņošana Sjem Ripā.

6. diena

Pirmajā dienas pusē: Pēc brokastīm Jūs apmeklēsiet Angkor Toma Dienvidu vārtus, Baijonu, Baphounu, Ziloņu Terasi, Spitālīgā Karaļa Terasi un Phimean Akas templi.
Pusdienas vietējā kafejnīcā.
Otrajā dienas pusē: transfērs un Angkor Vatu apmeklējums, bet noslēgumā no augšējā Bakhen kalna pavērsies apbrīnojumi romantiska rieta ainava. Nakts Sjem Ripas viesnīcā.

7. diena

Pirmajā dienas pusē: Brokastis viesnīcā, pēc tam Jūs dosieties kruīzā uz Tonlesapu – vislielākais saldūdens ezers Dienvidaustrumāzijā, peldošo lauku apmeklējums. “Les Artisans d’Angkor – Chantiers Ecoles” apmeklējums, kur meistari izstrādā, rada un pārdod dekoratīvās skulptūras, unikālas lakoto izstrādājumu kolekcijas, zīda audumus un apgleznojumus, te Jūs varēsiet saņemt bezmaksas meistarklases.
Pusdienas vietējā kafejnīcā.
Otrajā dienas pusē: piedāvājam iepirkties vecajā tirgū un dažos suvenīru veikalos pirms transfēra uz lidostu. Pārlidojums uz Hošiminu. Nakšņošana Hošiminā.

8. diena

8:00 izbraukšana no Hošiminas viesnīcas uz Mitho pilsētu – Mekongas deltas pirmajā pilsētā, ierašanās piestātnē un Mekongas grīvas apskate no privātā kutera. Apstāšanās Fēniksa salā, kur Jūs gaidīs pusdienas Vjetnamas restorāna dārzā.
Turpināsies Jūsu pastaiga gar gleznainajiem Mekongas krastiem. Augļudārza apmeklējums, dravas apskate, dabīgā medus un medus dzērienu degustācija. Tāpat Jūs varēsiet baudīt tropiskos augļus, tradicionālo mūziku, uzzināt kokosa konfekšu ražošanas procesu, kā arī nodegustēt konfektes un kokosa mīkstumu.
Atceļā uz Hošiminu apstāšanās bonzai dārzā Mitho. Ekskursija beidzas vēlu vakarā. Nakšņošana Hošiminā.

9. diena

Brokastis viesnīcā.
Vadītājs iebrauks Jums pakaļ uz viesnīcu 12:00, transfērs Mui Ne. Nakšņošana Mui Ne.

10.-13. diena

Visu dienu brīvais laiks. Atpūta piekrastē. Nakšņošana Mui Ne.

14. diena

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks pirms transfēra uz Saigonas lidostu. Pārlidošana uz Bangkoku. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Bangkokā.

15. diena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Bangkokas lidostu. Izlidošana uz Rīgu.

Cenā iekļauts:

Visi transfēri saskaņā ar programmu;
Kruīzs Halongas līcī;
Kvalificēta krievvalodīga gida ekskursiju pakalpojumi;
Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm;
Visas ieejas biļetes;
Ēdināšana kā norādīts;
Aviobiļetes Rīga – Bangkoka – Rīga;
Aviobiļetes Bangkoka – Luang Prabanga – Sjem Ripa – Hošimina – Bangkoka);
Lidostas nodevas;
Katru dienu minerālūdens pudele;
Visi pasākumi, kas pieminēti programmā;
Apkalpošanas maksa un valsts nodokļi.

Papildus:

Veselības un bagāžas apdrošināšana;
Vīza;
Personīgie izdevumi;
Dzērieni;
Pasākumi, kas nav minēti programmā.

home