Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
20 414 114

Jūsu noslēptie Gruzijas sapņi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Gruzija   »   Jūsu noslēptie Gruzijas sapņi

Tbilisi – Mtsheta – Signahi – Boržomi– Bakuriani-Tbilisi

1. diena
Ielidojam Tbilisi.. 

2. diena
Ierašanās pilsētu pilsētā - skaistā Tbilisi, transfērs un izmitināšanās viesnīcā.
Brīvais laiks. Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanās: Vīna tūre Kahetijā:
Šodien dodamies uz Gruzijas austrumiem.
Cauru Gormborsijai mēs dodamies uz Jauno Šuamtu, izbaudīsim Kaheti ielejas skaistumu un uzņemsim daudz neaizmirstamas fotogrāfijas.
Brauciens uz Telavi - Kahetijas administratīvais centrs, ko tā arī nesasniedza slavenais Mimino. Šeit redzēsim: Alaverdi - Sv.Džordža klosteris, dibināts 11.gs. Baznīcas augstums apmēram 50m, viena no augstākajām baznīcas celtnēm Gruzijā.
Apmeklēsim kņaza Aleksandra Čavčavadzes pili Tsinandali pilsētā , tajā pilī redzēsim unikālu parku, vīna darītavu, vīna pagrabus, kuros glabājas vīns, no kuriem vecākais tika ražot 1814.gadā.
Šeit veiksim labāko vīnu degustāciju (piecas labākās kahetiešu vīna šķirnes).
Redzēsim koku, kura vecums pārsniedz 900 gadus vienā un tajā pašā Telavijas objektā.
Lai iekļūtu un sprastu, ka tāda Gruzijas vīndarības tradīciju kombinācija ar Rietumu kvalitātes standartiem, apmeklēsim vīna māju «Šumana vīni» un nodegustēsim 2 veidu vīnus. Atgriešanās Tbilisi. Nakts Tbilisi.

3. diena
Brokastis viesnīcā.
Šodien, mēs pavadīsim aizraujošu dienu ar 2 ekskursijām:
Pilsētas tūre pa burvīgo pilsētu:
Katedrāles baznīca «Sameba» («Svētā Trīsvienība» Gruzijas atmodas, vienotības un nemirstības simbols .) Tas atrodas Tbilisi centrā Sv.Iļja.
Metehi baznīca (5.gs.) - skaists un lepns Tbilisi simbols.
Cietoksnis «Narikala», kura pagalmā ir skaists templis. Pie cietokšņa sienām tiek atjaunoti torņi, pie kuriem Jums būs iespēja uzņemt lieliskas fotogrāfijas. No cietokšņa sienām paveras brīnišķīgi skati.
Apmeklēsim mūsdienu arhitektūras šedevru - Miera Tilts un Rike parks.
Tilta kreisajā pusē atrodas Sioni templis (slavens ar savām brīnumainajām ikonām), kuras arī mēs apskatīsim.
Izvēles: Turpinājumā mazliet atpūtīsimies, apmeklēsim dzirkstošo vīnu rūpnīcu «Bagrationi 1882», kur iepazīsimies ar augu vēsturi un degustācijas telpā nobaudīsim 12 veidu dzirkstošā vīna, augļus, sieru un gruzīnu maizes uzkodu (papildus 35 dolāri no cilvēka).
Izbraukšana no Mtshetas.
Katrs no mums atceras skolas laikus…
«…Tur, kur, troksnis, apvienojas
Apskatījās, it kā divas māsas,
Aragvi un Kura straumes
Bija klosteris…»
To redzēja Lermontovs Mtskheta, tādu Jūs redzēsiet viņu.
Izvēles: Šeit mēs apskatīsim mājas vīna pagrabu, kur veiksim degustāciju Gruzijas vīnam un čača. Degustācija tiek pavadīta no mājas. Mājas vīns izgatavots divos veidos - sarkanais, baltais, čača 2 veidi - baltais un krāsotais. Degustators pats ir vēsturnieks un vīndaris, un notiekošajā degustācijā Tev izstāstīs vīnogu kultūras un vīna ražošanas vēsturi Gruzijā. Pusdienas šeit ar gruzīnu nacionālās virtuves ēdieniem (papildu samaksa uz vietas 25 dolāri uz cilvēku)
«Mtsheta» - vecākā, pilsēta, pirmā Gruzijas galvaspilsēta, šīs apbrīnojamās valsts dvēsele. Šeit Jums būs iespēja iepazīties ar:
Katedrāles baznīcu «Svētceļotāji» (11.gs.) Tā 12 apustuļu katedrāle. Tā dibināta Kunga siltumā. Pateicoties šai svētnīcai, Mtskheta tiek sukta par «otro Jeruzalemi».
Dosimies uz Dževari klosteri (5.gs.), no kura paveras skaista senatnīga panorāma uz galvaspilsētu (Jeruzalemē ir tāda baznīca, ar tādu pašu nosaukumu). Pēc leģendas, šis templis bija uzcelts virs aromātskās eļļas (miro) kas atrodas šī ciedras apakšā ar kuru mācītājs Sv.Nino lūdz Dievu.
Atgriešanās Tbilisi. Brīvais laiks.
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā.
šodien Jūs uzzināsiet visu par Gruzijas vīndarīšanu un viesmīlīgo zemi. Gruzijas austrumos atrodas mājīgā Kakheti..
Mēs apstāsimies Signahi - mīlas pilsēta. Šī patīkamā pilsēta lieliski apvieno elemntus no Itālijas dienvidu un Gruzijas arhitektūras smalkumiem.
Kā arī Jūs redzēsiet Signahi cietoksni, kas kļuva par lielāko un slavenāko cietumu Gruzijā.
Apskatīsim Sv.Džordžija klosteri un bīskapu kompleksu - sieviešu klosteris «Bodbe». Tur atrodas svētā Nino Bazilika, dodamies uz tā brīnumainajiem avotiem, varat ievēlēties velēšanos, kas noteikti piepildīsies (30m ar kājām).
Pēc izvēles: Singagi vīna pagraba apmeklējums, dažādu veidu vīna degustācija un gruzīnu degvīns - čača. (izvēles, 10 dolāri no cilvēka. )
Atgriešanās Tbilisi. Transfērs uz vakariņām vienā no labākajiem Tbilisi restorāniem, kur Jūs gaida gardas nacionālās vakariņas ar slaveno gruzīnu vīnu, un tas viss mūzikas un deju pavadījumā (tiem kas vēlas ,Jūs varat pasūtīt vakariņas nākamajā dienā, tikai pasūtīšanas netiks iekļauta cenā)
Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. 
Iespējams apmeklēt tādas izvēles ekskursijas kā:
1. Kalni un Upsilcihe 
2. Ananuri, Gudauri, Kazbegi
3. Dāvids Garedži
4. Vardzia – Akalthiske – Rabāta
Nakts viesnīcā.  

6. diena
Brokastis viesnīcā.  Ekskursija uz Boržomi vai Bakuriani. 
Boržomi – neticama skaistuma un dziedinoša spēka reģions. 
Šeit mēs apskatīsim slaveno parku «Haraguli», kurā Jūs varēsiet nomēģināt vienu no pašiem slavenākajiem minerālūdeņiem pasaulē tieši no avota. 
Tālāk dodamies uz Bakuriani. Kristāldzidrs ūdens,  neticams kalnu skaistums  - viss kas vajadzīgs lieliskai un veselīgai atpūtai.
Atgriešanās Tbilisi. Nakts viesnīcā. 

7. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc izvēles:
Ekskursija uz Kutaisi +Prometeja un Sataplija alas (laivu brauciens).
Brauciens ekskursijā uz Kutaisi: Apskatīsim Bagrati klosteri - Augšāmcelšanās. Viens no pašiem lielākajiem tempļiem Gruzijā un viens no svarīgākajiem vēstures lomā. Mozameta klosteris, slavens ar seno ticību - klosteris izpilda vēlēšanās, tālāk klosteris un Gelati akadēmija, kuru dibināja lielais Gruzijas karalis Dāvids IV - celtnieks. Šis viduslaiku klosteris ir UNESCO mantojums jau no 1994.gada. Templis ir Gruzijas kultūras un reliģijas centrs.
Tālāk apmeklēsim unikālo dabīgo alu «Prometejs» pilsētā Tskhaltubo, netālu no Kutaisi.
Šeit pa zemūdens upi var doties laivu braucienā - ļoti aizraujoša aktivitāte.
Šīs dienas aktualitāte būs ekskursija uz rezervātu «Sataplija». Dinozauri, krastu alas, meži ar relikvijas kokiem un neticama panorāma, kopā ar mūsdienu infrastruktūru atstās neaizmirstamu iespaidu uz Jums.
Vēls transfērs uz Tbilisi. Pakalpojuma beigas. Nakts lidojums.
Laimīga atgriešanās mājās.

Cenā iekļauts:
Tikšanās ar gidu lidostā pēc visiem avio lidojumiem bez papildu maksas
Visi transfēri tūres laikā
Dzīvošana Jūsu izvēlētā viesnīcas kategorijā pamatojoties uz brokastīm.
Maksa par uzrādītajām ekskursijām (Tbilisi, Mtsheta, Signahi, Boržomi, Bakuriani) 
Gida pakalpojumi
Ieejas biļetes 
Slēpošanas pacēlāji un Narikalu 
Vakariņas restorānā ar nacionālo virtuvi

Papildus:
Apdrošināšana
Pusdienas
Nododāma bagaža

home