Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Montenegro

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Melnkalne   »   Montenegro

1. diena
“Rīga – Dienvidpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijas dienvidos.

2. diena
“Dienvidpolija – Zagreba”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju, Slovēniju, Horvātiju. Vakarā – iepazīšanās ar Zagrebas (Zagreb), Horvātijas galvaspilsētas, vēsturisko centru. Bana Jelačiča laukums, katedrāle, Ribnjaka parks, parlamenta ēka, Sv. Marka baznīca augšpilsētā. Nakts - viesnīcā Zagrebas apkaimē. 

3. diena
“Zagreba – Dubrovņika – Adrijas piekraste”
Brokastis. Ceļš pa Horvātiju. Dubrovņika (Dubrovnik) – kādreizējā nepakļaujamā pilsētvalsts aiz seniem neieņemamiem mūriem. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Dubrovniku. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

4. diena
“Adrijas piekraste – Budva – Kotora – Perasta – Adrijas piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Budvu, Kotoru, Perastu. Melnkalne. Budva (Budva/Будва) – Budvas Rivjēras centrs. Budvu dēvē par Melnkalnes tūrisma galvaspilsētu. Budvas vecpilsēta ir izvietojusies uz nelielas pussalas un tajā apskatāma virkne vēsturisku pieminekļu – baznīcas un klosteri, venēciešu pilsētas mūri, kā arī mākslas galerijas un nelieli muzeji. Apskatīsim vienu no interesantākajām Melnkalnes pilsētām – Kotoru (Kotor/Котор/Cattaro). Kotoras vecpilsēta iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Klusa un mierīga Perastas (Perast/Пераст) pilsēta pie Kotoras līča. Atgriešanās viesnīcā. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

5. diena
“Adrijas piekraste – Lovčenas N. P. – Ņeguši - Cetiņe – Adrijas piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Cetiņi, Lovčenu. Melnkalnes dabas skaistumi. Lovčenas (Lovćen/Ловћен) Nacionālais parks. Melnkalnes valdnieka Pētera II Petroviča-Ņegoša mauzolejs uz kalna virsotnes. Petroviču-Ņegušu dzimtais ciemats Ņeguši (Njeguši/Његуши), slavens arī ar siera un vītinātas gaļas (pršut) ražošanu. Cetiņe (Cetinje/Цетиње) – Melnkalnes vēsturiskā galvaspilsēta. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

6. diena
“Adrijas piekraste – Kotora līča kruizs – Adrijas piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Kotora līča kruizs. Kotoras līci (Boka Kotorska) dēvē par Eiropas vistālāko dienvidu fjordu. Kruizs pa Kotoras līci ar pauzi uz salas Dievmātes uz Klints (Gospa od Škrpjela) baznīcas apmeklējumam. Atgriešanās viesnīcā. Vakarā, pēc vēlēšanās, par papildus maksu – vakars Melkalniešu stilā: tradicionālas dejas, vakariņas, dzerieni. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

7. diena
“Adrijas piekraste – Moračas aiza – Moračas klosteris – Taras aiza – Melnais ezers – Adrijas piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Melnkalnes iekšzemi. Ceļš gar Moračas upes aizu. Moračas klosteris. Taras upes kanjons - visdzīļākais Eiropā (līdz 1300m). 172m augsts Džurdzeviča Taras tilts. Melnais ezers (Crno Jezero) Durmitoras Naciinālajā Parkā. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

8. diena
“Adrijas piekraste – Tirāna – Kruja – Adrijas piekraste”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Albāniju. Ceļš gar Škodras/Skadaras ezeru (Skadarsko Jezero). Albānijas galvaspilsēta Tirāna (Tiranë): Skanderbega laukums, Et'Hem Bey mošeja, Pulksteņtornis, valdības ēkas, Nacionālais vēstures muzejs. Albānijas varoņa Skenderbega dzimtā pilsēta Kruja (Krujë). Iespēja iegādāties vietējus suvenīrus un dzerienus. Nakts - viesnīcā Adrijas jūras piekrastē Melnkalnē.

9. diena
“Adrijas piekraste – Šibenika – Zagrebas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Melnkalni, Horvātiju. Pauze Šibenikā (Šibenik). Nakts - viesnīcā Zagrebas apkaimē. 

10. diena
“Zagrebas apkaime – Vīne – Čehijas austrumi”
Ceļš pa Horvātiju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Iepazīšanās ar pilsētu: Ringa bulvāris, Hofburgas pils, Sv. Stefana katedrāle, Valsts Opera, parlaments, rātsnams, Marijas Terēzes laukums. Brīvais laiks. Ceļš pa Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos vai Polijas dienvidos.

11. diena
“Čehijas austrumi – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 11. uz 12. dienu - ierašanās Rīgā.

Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris),
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
brokastis viesnīcās pēc programmas,
ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

Papildus izdevumi: 
iepazīšanās ar Dubrovniku - 20 €,
brauciens uz Budvu, Kotoru, Perastu - 35 €,
brauciens uz Cetiņi, Lovčenu, Ņegušiem - 35 €,
brauciens uz Melnkalnes iekšzemi – 45 €,
brauciens uz Albāniju - 45 €,
iepazīšanās ar Vīni - 10 €,
medicīniskā apdrošināšana.

home