Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Parīze, Normandija, Bretaņa, Burgundija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Francija   »   Parīze, Normandija, Bretaņa, Burgundija

1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis*. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Vēlu vakarā ierašanās Parīzē. Izvietošanās viesnīcā Parīzēs apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis*. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprasta. Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem (par papildus samaksu 25 € ): Sitē salas apmeklējums – Parīzes sirds un Parīzes Dievmātes katedrāle, Latīņu kvartāls, pilsētas Rātsnams, Žorža Pompidū centrs, Bobūra kvartāls. Ir iespēja baudīt pilsētu. Pastaigas ekskursija Monmartrā - gleznainajā mākslinieku rajonā. Svētās Sirds Bazilikas. Elpu aizraujošs skats uz pilsētu. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu, varēsiet arī ar atlaidēm iegādāties slavenās franču smaržas. Piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Vakarā piedāvājam ar pacēlāju uzbraukt  Monparnas skatu laukumā, no kura paveras brīnišķīgs skats gan uz visu Parīzi, gan uz Eifeļtorni. Kuru gan var atstāt vienaldzīgu naksnīgā Parīze? Piedāvājam autobusa ekskursiju „Naksnīgās Parīzes romantika” fotopauzes: 21. gadsimta rajonā Defans, pie Triumfa arkas, pie Trokadero, no kurienes paveras galvu reibinošs skats uz izgaismoto Eifeļa torni (par papildus samaksu 15 € ). Nakts viesnīcā Parīzēs apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums” (par papildus samaksu 40 € ). Mēs apmeklēsim brīnišķīgas viduslaiku pilsētas – Truā un Osēra. Mazajās vēsturiskajās Šampaņas reģiona galvaspilsētā Truā atdzīvojas senatnes elpa. Pilsētā ir lieliskas gotiskas baznīcas ar jaukiem 16.gs. pagalmiem. Pilsētas vēsturiskais centrs atgādina šampanieša korķi. Truā ir slavena ar vitrāžām, desiņām, trikotāžas izstrādājumiem un firmas veikaliem. Pilsētā: Sv. Pētera un Sv. Pāvila katedrāle, pati šaurākā Kaķu iela, pildrežģu ēkas. Pārbrauciens līdz Osērai. Osēra. Pilsētā ir saglabājies daudzums viduslaiku mājas, kuras ir 500 – 700 gadus senas. Osēra ir reģiona centrs kurā tiek ražots slavenais Šabonī baltais vīns. Atgriešanās Parīzē. Brīvajā laikā paklaiņot pa Parīzes ielām un kvartāliem vai pasēdēt mājīgā kafejnīcā. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Francijā Kaēnas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis*. Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” (par papildus samaksu 35 € ). Monsenmišela - Svētā Miķeļa sala, kuru uzskata par astoto pasaules brīnumu, abatija uz granīta klints jūras līcī, tā atrodas uz robežas starp Normandiju un Bretaņu. Šeit vērojams paisuma – bēguma rekords Eiropā – 15 metri, kā arī tā ir viena no ievērojamākajām svētceļojuma vietām kristīgajā pasaulē. Viduslaiku abatijas apmeklējums un pastaiga pa salas ieliņām. Sidra, kalvadosa un normandiešu cepumu degustācija. Īsa foto pauze Lamanša līča krastā, Senmalo. Vakarā piedāvājam nobaudīt svaigas austeres un jūras veltes Kankalā, okeāna krastā ar skatu uz Monsenmišelu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Francijā Kaēnas apkaimē.
 
6. diena
Brokastis*. Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” (par papildus samaksu 35 € ). Dovila – Francijas „ziedošā krasta” elitārs kūrorts ar lieliskām smilšu pludmalēm, kas izdaudzinātas Claude Lelouch filmā „Vīrietis un sieviete”. Šeit labprāt relaksējas pasaules slavenības. Apstāšanās Onflērā. Onflēra – pats senākais un demokrātiskākais Normandijas kūrorts. Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Kloda Monē iedvesmas pilsētu - Normandijas galvaspilsētu Ruānu. Pilsēta atrodas ziemeļrietumos no Parīzes, Sēnas krastos. Tā ir liela, skaista un vēstures bagāta pilsēta. Ievērojamākās vietas pilsētā: Tiesu pils, Notre – Dame katedrāle, Senmaklū un Sentuena baznīcas. Pastaiga pa pilsētu. Brauciens pa Francijas, Beļģijas teritoriju. Nakts viesnīcā Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Amsterdamā - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums – centrālais laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Ekskursijas ar vietēju gidu (par papildus samaksu 15 € ). Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Iespēja apskatīt koka tupeļu darināšanu un siera tapšanas procesu. Siera degustācija un iegādāšanās iespēja. Nakts viesnīcā Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā /naktī/ atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem;
brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma);
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
1-vietīgs numurs viesnīcā - 205 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 130 € ;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētu sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles: Izbraukuma ekskursija „Burgundijas un Šampaņas valdzinājums 40 € ; Izbraukuma ekskursija „Astotais pasaules brīnums” 35 € ; Ekskursija „Normandijas pērles – Dovila, Onflēra” 35 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 110 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 95 € , bērniem līdz 14 g. 75 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus izdevumi pēc izvēles:
Kruīzs ar kuģīti pa Sēnu - 15 € ; Eifeļa tornis - 11-17 € ; Ekskursija „Naksnīgās Parīzes romantika” - 15 € ; Parīzes sabiedriskais transports ~ 1.80 € ; Pastaigas ekskursija pa Parīzes skaistākajiem un vēsturiskajiem kvartāliem - 25 € ; Moulin Rouge kabare - 115 € ; Kuģītis Amsterdamā - 16 € ; Iejas biļetes Monsenmišelas pilī - 9 € ; Ekskursija Amsterdamā - 15 € ; Pusdienas ~ 12-18 € ; Monparnas skatu laukums - 15 € . 
home