Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
27 077 039

Pasakaina Borneo sala un Kualalumpura

Antario.lv   »   Malaizija   »   Pasakaina Borneo sala un Kualalumpura

1. diena
Lidojums Rīga-Stambula 13:05-17:15. Izlidošana no Stambulas plkst. 02:05.

2. diena
Ierašanās Kualalumpurā Ierašanās Kualalumpuras lidostā plkst. 17:25. Pasu un muitas kontrole. Tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu Kualalumpurā. Iekārtošanās Le Apple Hotel 3* vai cita līdzīga līmeņa viesnīcā. Brīvais laiks Kualalumpurā.

3. diena
Kualalaumpura - Kotakinabalu Brokastis. Pilsētas apskates ekskursijā - Kualalumpura ir kontrastu pilsēta, te redzēsiet gan seno, gan mūsdienu arhitektūru. Ekskursijas laikā redzēsim pašus populārākos apskates objektus – karalisko pili, neatkarības laukumu, nacionālos pieminekļus, slavenos Petronas dvīņu torņus – pašus augstākos dvīņu torņus pasaulē, nacionālo muzeju, mazo Indiju un Ķīniešu kvartālu. Brīvais laiks pilsētā. Transfers uz lidostu, izlidošana no Kualalumpuras uz Kota Kinabalu (Borneo sala). Tikšanās ar pārstāvi. Transfērs uz viesnīcu Beringgis Beach Resort & SPA 3* /Deluxe numurs/. Brīvais laiks.

4-12. diena
Atpūta Kotakinabalu pludmalē Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks, atpūta pie jūras. Piedāvājam doties ekskursijās (par papildu samaksu):
Nacionālais Kinabalu parks un karstie avoti ~ 75 EUR/pers.: V
Visu viesu iemīļotā ekskursija – Kinabalu parks, UNESCO mantojums! Baudiet atvēsinošo un atsvaidzinošo kalnu gaisu un skatu uz Kinabalu kalnu, visaugstāko kalnu Dienvidaustrumu Āzijā. Pastaiga pa tropu takām ar cikāžu dziesmām un pašiem senākajiem augiem un mežiem pasaulē, orhidejām un taureņiem – to visu var redzēt Kinabalu parkā. Kinabalu parka lepnums ir 4500 augu daudzveidības, ieskaitot 1500 orhideju sugas, no kurām 77 aug vienīgi Kinabalu. Parkā dzīvo arī 289 putnu daudzveidības, 290 dažādu sugu tauriņi un vairāk nekā 100 dzīvnieku sugas. Maršruts vedīs caur daudziem ciematiņiem. Īsa pietura Nabalu pilsētiņā, kur varēsiet izstaigāt vietējās tirgus teltis, kas piedāvā augļus, dārzeņus un amatniecības izstrādājumus. Tālāk apmeklēsiet vēl vienu interesantu dabas brīnumu – Bambusa karstos avotus, kas atrodas 47 kilometru attālumā no Kinabalu parka. Šī karstā, no zemes dzīlēm uzbangojošā pelēkā ūdens avota nosaukums cēlies no šajā apkārtnē augošajiem bambusiem. Te ir japāņu pirtis, kurās apmeklētāji var izbaudīt uzmundrinošo sērūdeni, kas stimulē visas organisma funkcijas. Bet pastaiga pa nokareno tiltu Jums paliks atmiņā uz visu mūžu. Pēc pastaigas pa tiltiem varēsiet atveldzēties 10 metru augstajā ūdenskritumā. Ja Jums paveiksies, varēsiet redzēt raflēziju – pasaulē lielāku ziedu, kura diametrs var sasniegt pat vienu metru. Pusdienas iekļautas cenā.Safari pa upi Garama gardegun mērkaķu meklējumos un jāņtārpiņi ~ 70 EUR/pers.:
Šīs brīnišķīgās ekskursijas vieta – Senā Garama, Garamas upes krastā Sabahas reģionā, atrodas 130 kilometrus no Kota Kinabalu. Brauciens uz norādīto vietu no Kota Kinabalu aizņems apmēram 2 stundas. Galvenais šī brauciena moments – protams, snuķu pērtiķu vērošana to dabiskajā vidē! Pērtiķu dīvainās uzvedības vērošana to dabiskajos apstākļos, mangrovju kokos – patiešām rada neaizmirstamus iespaidus. Bez snuķu pērtiķiem te varēsiet redzēt arī dažādus putnus, parastos makakus, kas pulcējas lielās grupās, bifeļus, bet, ja paveiksies – krokodilus upes krastā. Pēc brīnišķīgajām Malajas vakariņām, pasniegtām zviedru galda stilā, mūsu gids parādīs Jums elpu aizraujošu skatu – jāņtārpiņu izgaismotos mangrovju kokus. Īsta dabas dāvana pirms došanās prom no šīs lieliskās vietas! Vakariņas iekļautas cenā.
Kota Kinabalu apskates ekskursija + Lok Kavi zoodārzs – tikšanās ar orangutāniem ~ 80 EUR/pers.:
Kota Kinabalu apskates ekskursija. Turpinājumā – zoodārza apmeklējums, kur varēsiet redzēt Borneo un Malaizijas savvaļas dzīvniekus – snuķu pērtiķus, aziātiskos ziloņus, degunradžus, putnus, tīģerus un citus. Zoodārzā dzīvo vairāk nekā 100 zīdītāju daudzveidības. Tāpat iepazīsiet orangutānu Maršu un viņa draugus. Būsiet patīkami pārsteigti, redzot dzīvnieku trikus, noskatoties priekšnesumus, kas tiek organizēti Rezervāta amfiteātrī. Botāniskajā zoodārza daļā iepazīsiet tropus, kas vedīs uz Ziedu un Ingvera dārzu. Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā. Pusdienas iekļautas cenā.Borneo Kultūras ciemats ~ 70 EUR/pers.: Iepazīšanās ar vietējo aborigēnu kultūru, priekšnesums. Pusdienas iekļautas cenā.Raftings pa trako upi Padas  ~65 EUR/pers.:Padas upe Jums piedāvās lielus viļņus, skaistas ainavas un satriecošu braucienu. Tā ir viena no populārakajām vietām, lai nodarbotos ar raftingu. Pusdienas iekļautas cenā. Ekskursija notiks angļu valodā!

13. diena 
Kotakinabalu - Kualalumpura
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu. Aviolidojums Kota Kinabalu - Kualalumpura, termināla maiņa, lidojums Kualalumpura - Stambula 23:45.

14. diena
Ielidošana Stambulā plkst. 06:20 (ir iespēja no plkst 08:00 līdz plkst.11:00 doties pilsētas apskates ekskursijā pa Stambulu). Izlidošana no Stambulas plkst. 15:35, ierašanās Rīgā plkst. 17:35.

Cenā iekļauts:
Pārlidojums Rīga-Kualalumpura-Rīga (Turkish Airlines; Karstās uzkodas un dzērieni lidmšīnā;  Nododamā bagāža 30kg.; rokas bagāža 8 kg.
Vietējais pārlidojums Kualalumpura-Kotakinabalu–Kualalumpura;  Nododamā bagāža 20kg.; rokas bagāža 5 kg.
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta; Vietējā pārstāvja pakalpojumi RU/LV/EN valodās
Dzīvošana viesnīcā ar brokastīm un Ekskursiija Kuala Lumpurā

Papildus:
Malaizijas vīza Latvijas nepilsoņiem            
Medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, ieejas biļetes, papildus ekskursijās u.c.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

home