Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!
67 283 882
200 80 600

Kafijas krāsa

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Kuba   »   Kafijas krāsa

1. diena
Izbraukšana no Rīgas.

2. diena
Ierašanās Havanā. Naktsmītne izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm, brauciens ekskursijā pa Havanu. Morro-Cabaña cietokšņu novērošanas klāja apmeklējums. Pastaigas pa Havanas vēsturisko centru - cilvēces kultūras mantojums: Ofisios iela, Āzijas franču laukums. Apmeklēsim Bocoy Roma muzeju, lai iepazīstinātu ar šī dzēriena veidošanu, ruma un kafijas degustācija. Turpinājumā kājāmgājēju ekskursija pa Veco laukumu, Mercaderes ielu, Ieroču laukumu, Katedrāles laukumu līdz Bodegit del Medio bāru un restorānu. Pusdienas restorānā Aljibe. Revolūcijas muzeja panorāmas apskate, Centrālais parks, Havannas Lielais teātris, Nacionālais koncertzāle. Slavenajā Havanas krastā Maleconā brauciens uz mūsdienu Havānas kvartāliem, apstāšanās Revolucionā. Atgriešanās viesnīcā aiz universitātes. Vakarā izbraukšana uz San Carlos de la Cabaña cietoksni uz ekskursiju "Gun Shot Ceremonija" 21:00. Pēc ceremonijas vakariņas restorānā "Skaisti gani". Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm brauciens uz Pinar del Rio provinci, kas ir slavena ar to, ka tur ir pasaulē labākā tabaka. Ceļā, iepazīšanās ar Kubas dabu, tās eksotisko floru, it īpaši ar karaļa palmām, kas ir Kubas nacionālais simbols. Apmeklēsim tabakas fabriku Pinar del Rio. Apstāšanās saimniecībā "El Paraíso" vai līdzīgā , kur var redzēt vienkāršos zemniekus, kas nodarbojas ar tabakas audzēšanu, viņu dzīvesveidu un novērtēt viņu viesmīlību un vienkāršību. Nacionālās pusdienas. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas restorānā Tocororo. Brīvais laiks .

5. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm brauciens uz Cienfuegos pilsētu. Pa ceļam, apstāšanās lauku saimniecībā "Fiesta Campesina", lai iepazītos ar floru un faunu, kas atrodama tikai Zapatas pussalā. Turpinājumā ceļojums uz Cienfuegos. Pusdienas jahtu kluba restorānā Nautico. Pēc pusdienām pastaiga pa galvenajām Cienfuegos, ielām un laukumiem , vienīgā franču dibinātā pilsētā salā. Pilsēta atrodas skaistā līcī, aizsargāta no ienaidniekiem. Pilsētas franču izcelsme atšķiras no pārējām Kubas pilsētām: tā izceļas ar ideālu simetrijas izkārtojumu, neoklasicisma ēkām un garu gājēju bulvāri. Pastaigas pa Marti parku, Palais del Valle ārpolitikas apskate, Kultūras vērtību nams un Jaunavas Nevainīgās ieņemšanas katedrāle. Thomas Terry teātra ieeja un apskate . Izbraukšana uz Trinidadu. Izmitināšana viesnīcā Trinidad. Vakariņas.

6. diena
Jūras ekskursija uz katamarānu Cayo las Iguanas / Peninsula Ankon.
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana no Seafari ,Marina Gaviota jūras. Izeja uz jūru, apstāšanās uz koraļļu rifiem, lai varētu peldēt ar masku un spuru. Ceļojuma uz salas turpināšana. Āra bārs ar nacionāliem dzērieniem uz katamarāna. Ierašanās salā. Pusdienas ar jūras veltēm un laiks peldei. Atgriešanās viesnīcā Trinidadā. Brīvais laiks.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm izbraukšana uz cukurfabriku Los Ingenios, viesmīlīgs kokteilis. Ceļojuma turpinājumā: pastaiga pa Trinidadu, kas ir viena no pirmajām pilsētām, ko 16. gadsimta sākumā nodibināja spāņu kolonizētāji un ko UNESCO pasludināja par cilvēces kultūras mantojumu. Sv. Trīsvienības galvenās draudzes baznīcas apmeklējums, grezna altāris, kas izgatavots no vērtīga koka, un dekorēts ar attēliem, kas ir vairāk nekā trīs simti gadi vecs. Galvenā laukuma un Grieķijas grāfa Brunet pils apskate , kurā pašlaik atrodas pilsētas muzejs. Canchánchara krodziņu apmeklējums un to dzērienu degustācija . Pusdienas restorānā El Taberna El Barracon. Pēc pusdienām keramikas darbnīcu apmeklējums. Ceļojuma turpinās uz Topes de Collantes. Naktsmītne izvēlētajā viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

8. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm, brauciens uz Guanayara nacionālo parku, kas atrodas 15 kilometru attālumā no Topes de Collantes. Ekskursijas apmēram 5 km, tās laikā iepazīšanās ar daudzveidīgu floru un faunu, kas atrodama tikai šajās vietās; Pastaiga gar savvaļas takām, gar skaisto ezeru, izpētot gleznaino Salto El Rocio ūdenskritumu . Ja vēlaties varat iet pa upi aptuveni 500 m. Kreoliešu vakariņas restorānā La Gallega. Māju kafijas pagatavošanai apmeklējums . Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas restorānā Mi Retiro.

9. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm, izbraukšana uz salu Cayo Santa Maria. Pa ceļam, Santa Clara pilsētas panorāmas apskate . Apstāšanās un Che Guevara memoriāla apskate. Pusdienas restorānā Santa Rosalia. Turpinājumā Remedios pilsētas panorāmas apskate, kas nesen svinēja savu 500 gadu jubileju. Marcelo Salado cukura rūpnīcas un tvaika lokomotīvju muzeja apskate. Ierašanās uz Cayo Santa Maria salu. Izmitināšanās viesnīcā ‘’viss iekļauts”. Brīvais laiks.

10. diena
Brīvā laika pavadīšana viesnīcā Cayo Santa Maria.

11. diena
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ceļojuma beigas.
Par papildus samaksu Jūs varat turpināt ekskursiju pludmalē.

Cenā ietilpst:
Lidojums;
Nakšņošana viesnīcā;
Transfēri saskaņā ar programmu;
Ēdieni saskaņā ar programmu;
Krievu valodā runājošā gida pakalpojumi.

Papildus:
Pakalpojuma maksa - 10 USD vienai personai;
Dzērieni restorānos;
Dzeramnauda gidam.

Pilsētas un Kūrorti

Variants A

Variants B

Nakšu skaits/
ēdināšana

La Habana

Memories Miramar 4*

Starfish Montehabana 3*

1 nakts/HB
2 naktis/BB 

Trinidad

Brisas Trinidad del Mar 4*

Ancon 3*

2 naktis/AI 

Topes de Collantes

Los Helechos 3*

Los Helechos 3*

1 nakts/HB
1 nakts/BB

Cayo Santa Maria

Memories Paraiso Azul 5*

Starfish Cayo Santa Maria 5*

2 naktis/AI

 

Variants А
Datums

Cenaа EUR

14.01.18 – 25.03.18

2337

08.04.18 – 22.04.18

2317

06.05.18 – 31.10.18

2438

 

Variants B
Datums

Cena EUR

14.01.18 – 25.03.18

2425

08.04.18 – 22.04.18

2185

06.05.18 – 31.10.18

2080

home