Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Bali sala

Īsumā par Bali salu

⛅  sezona no aprīļa līdz decembrim
🌡️  gaisa temperatūra no +24 °C līdz +31 °C
🌊  ūdens temperatūra no +28..29 °C
🌡️  sezonas karstākais mēnesis - aprīlis, aukstākais - augusts

Grupu avio ceļojumi

Ceļojuma nosaukums Izlidošanas / izbraukšanas datumi
2024 2025
JnJlAgSpOkNvDcJnFbMrApMa
Bali sala 17 dienas
no 1299.00 € (16 naktis)
02
Bali un Ubuda
no 1495.00 € (10 naktis)
01
08
15
22
29
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28
Javas, Bali, Komodo salas
no 2965.00 € (14 naktis)
01
08
15
22
29
06
13
20
27
03
10
17
24
31
07
14
21
28
05
12
19
26
02
09
16
23
30
07
14
21
28

Indonēzijas arhipelāgā atrodas Bali sala, par kuru mēdz sacīt – Bali ir tik nevainojami krāšņa, ka šķiet uzgleznota. Rīsa lauki, kas atgādina pakāpienus uz milža pili island under white skypakalnā, vulkāni, kuru virsotnes ietiecas debesīs, biezi saauguši džungļi, garas smilšu pludmales, dzidri zils ūdens, satriecošas sērfošanas iespējas un draudzīgi iedzīvotāji, kuri ne tikai izrāda savu kultūru, bet dzīvo tajā! Bali ir viena no romantiskākajām vietām zemes virsū – ne velti tieši uz šejieni jaunlaulātie no visas pasaules dodas pavadīt medusmēnesi. 

Vīza. Ieceļošanai Indonēzijā līdz 30 dienām Latvijas pilsoņi var saņemt vīzu uz robežas. Nepieciešamie dokumenti: pase ar derīguma termiņu 6 mēneši pēc izlidošanas no valsts, viena fotogrāfija, 25 USD vēlams skaidrā naudā nodeva.

 
Sezona Bali salā:

BALI, Indonēzijā ir tropu klimats ar samērā vienmērīgu temperatūru visa gada garumā: 28-32 ° C.
Gaisa mitrums ir diezgan augsts, vidēji 75-95%, taču tas ir pārsteidzoši viegli panesams.

Klimats sausā sezona Indonēzijā turpinās no marta līdz oktobrīm un lietus sezona no novembra līdz martam. Lietus sezonas laikā nokrišņi ir lokāli un parasti naktī, un ļoti  īslaicīgi ( ap 1 stundu). Kā paši balieši saka, ka viņi dzīvo paradīzē un vasaras sezona viņiem ir visu gadu.

Gada vidējā temperatūra (°C): 

Jan

Feb

Mar

Apr

Mai

Jūn

Jūl

Aug

Sep

Okt

Nov

Dec

+26°

+27°

+27°

+27°

+28°

+27°

+27°

+27°

+27°

+27°

+27°

+27°

 

 Bali sala – saukta arī par Dievu salu, vilinājusi ceļotājus jau gadsimtiem ilgi bagāto kultūras tradīciju dēļ un ar aizraujošo dabas ainavu dažādību. No dižajiem miglā tītajiem vulkāniem un kūpošajiem kalnu ezeriem,rīsu laukiem, zeltainajām pludmalēm blakus debesszilajiem ūdeņiem – katra pēda nes mierinājumu un laimes sajūtu

Bali ir lielisks tūrisma galamērķis visu vecumu atpūtniekiem, jo balieši ir ļoti rūpīgi gādājuši, lai ikviens atbraucējs šeit saņemtu tieši to, ko vēlējies. Uz rāmu sauļošanos tendētos gaida brīnišķīgas, koptas baltsmilšu pludmales, omulīgas viesnīcas, bāri un kafejnīcas ar lielisku salinieku virtuvi. Daudzveidīgās ekskursijas pa salu ļaus tuvāk iepazīt viesmīlīgo baliešu sadzīvi un kultūru, brīnišķīgo un rimto dzīvi, kura nemainīgā harmonijā rāmi risinās turpat vissmalkāko pieczvaigžņu viesnīcu tuvumā. Balieši ārkārtīgi lepojas ar savu seno kultūru un  tradīcijām, īpaši jau ar to, ka tieši Bali ir viena no pēdējām hinduisma citadelēm Indonēzijas arhipelāgā. Pārējās salās musulmanisms jau sen ir guvis virsroku, kļūstot par Indonēzijas galveno reliģiju. Hinduismam vēl aizvien ir liela loma baliešu dzīvē – par to liecina neskaitāmās krāšņās ceremonijas, svētki un festivāli, kā arī majestātiskie tempļi, kas džungļos izskatās gluži vai saauguši ar apkārtni. Baliešu dzīve ir tikpat krāšņa kā salas daba, un tūristus šis divkāršais burvīgaisHigh angle photo of beach mirdzums mēdz apžilbināt tik ļoti, ka viņi brīnumjaukajā un mierīgajā salas atmosfērā vēlas atgriezties vēl un vēl vai pat apmetas tur uz dzīvi. Tie, kas Bali salā ir devušies arī iepirkties, brīdina: ja aplūkosiet brīnišķīgos ādas izstrādājumus, kas ir kvalitatīvi un skaisti, turklāt par neticami zemām cenām, jums pēc atgriešanās nāksies paplašināt savu drēbju skapi! Jāpiemin arī apģērbi, vietējā ražojuma juvelierizstrādājumi, neparastie un rūpīgi nostrādātie kokgriezumi, trauki, somiņas, jostas un senlietas... Viss, ko tirgo balieši, ir skaists, un arī kvalitāte lielākoties atbilst eiropiešu augstajām prasībām. Vēl viens pirkums, kuru noteikti novērtēsiet, ir šeit audzētās garšvielas – to ir tik daudz! Tāpēc vien ir vērts izmēģināt, kādu aromātu var iegūt no tikko plūktas kanēļkoka mizas vai vaniļas pāksts.

Indonēzijā ir tropu klimats ar samērā vienmērīgu temperatūru visa gada garumā: 28-32 ° C. Klimatiskie apstākļi ir atšķirīgi dažādās salās, bet kopumā ir divi gadalaiki: lietus sezona - no novembra līdz februārim un sausā sezona - no marta līdz oktobrim. Gaisa mitrums ir diezgan augsts, vidēji 75-95%, taču tas ir pārsteidzoši viegli panesams.

Niršana un citi prieki

Pasaules līmeņa niršanas iespējas, ko piedāvā Bali sala, novērtē visi, kam zemūdens peldēšana sagādā baudu. Krāšņās zemūdens ainavas, dažādkrāsu zivis un koraļļu audzes pieejamas arī snorkelētājiem. Bali salas rietumu pusē ir sērfotāju paradīze – pludmales, kurās viļņu spēks izbaudāms visā pilnībā. Salas austrumu pusi, kur viļņi ir mierīgāki, atpūtai un laiskākiem ūdenspriekiem iecienījušas ģimenes ar bērniem, jo pludmales te klāj maigas zeltainas smiltis un vējš, kas tik ļoti nepieciešams sērfotājiem pretējā krastā, šeit kļūst par maigu vēsmiņu.
Bali pieejami lieliski aprīkoti golfa klubi, raftings un nobraucieni ar kajakiem pa Ajungas upi, vienlaikus baudot neaprakstāmi krāšņas džungļu ainavas, velobraucieni, kā arī iespēja pārbaudīt savu alpīnista talantu, uzrāpjoties salas augstākajā virsotnē. Nedrīkst aizmirst arī par salā aplūkojamajiem vēstures un arhitektūras pieminekļiem – namiņiem, seniem, bet joprojām ceremonijām atvērtiem tempļiem un tempļu kompleksiem.
Īpašas Bali salā ir arī naktis – krāšņas un tropiski siltas, zem savādajām Dienvidu puslodes zvaigznēm, kur galvenais zvaigznājs ir nevis Lielais Lācis, bet gan Dienvidu Krusts. Tuvumā rāmi šalko okeāns, gaiss smaržo pēc ziediem, ūdens un garšvielām, bet cilvēki dodas dejot un izklaidēties kādā no daudzajiem naktsklubiem vai diskotēkām. Interesanta izklaide ir arī došanās uz baliešu svētkiem kādā no mazajiem ciematiņiem – te var vērot savdabīgo Ugunsdeju un Kecaka deju, var mācīties atdarināt vijīgās baliešu dejotāju kustības un izbaudīt senās mūzikas maigo skanējumu.
Arī vēders novērtē ceļojumu
green rice fieldBali nu reiz ir tā vieta, kur pats prasīgākais gardēdis rimti un laimīgi bauda dzīvi visā tās pilnībā. Šejienes restorānos var dabūt lieliski pagatavotus japāņu, ķīniešu, itāliešu, grieķu, marokāņu un pat meksikāņu virtuves ēdienus. Taču visgardākie ir tepat piekrastē zvejotie Bali omāri, kurus pasniedz pavisam svaigus, turklāt cenas jūras veltēm eiropieša skatījumā šeit ir pārsteidzoši zemas. Jā, un augļi! Svaigi plūkti eksotiskie augļi – mango, ananāsi, banāni un papaijas – ir viens no gardākajiem kārumiem ziemeļniekam. Ne salīdzināt ar Latvijā nopērkamajiem! Jānobauda arī svaigi spiestās sulas. Un vienīgais glābiņš no šīs pārpilnības – mesties pilnu krūti baudīt visas sportiskās aktivitātes, ko piedāvā viesmīlīgā Bali sala. Garšīgi paēdušam gan vairāk rodas vēlēšanās pasnaust, taču svaigajā gaisā enerģija ātri atgriežas un ceļotājs ar jauniem spēkiem var doties izpētīt vēl neredzētos salas nostūrus un atklāt sev kādu no daudzajiem brīnumiem.

fruits in bowlBali cenu politika
Bali  viena maltīte lētā ēstuvē, kafeinīcā maksā vidēji 20,000.00 Rūpijas ~  1.41 €
Vidēja līmeņa restorānā maltīte divām personām vidēji 290,000.00 Rp ~20.40 €
Importētie alus 0.33l pudelē  maksā 32,500.00 Rp ~ 2.29 €
Pašu iekšzemes alus 0.5l maksā 21,500.00 Rp ~1.51 €

Veikalu cenu politika 
Piens 1l maksā 23,125.67 Rp ~1.63 €
Vīna pudele vidējās klases  300,000.00 Rp ~ 21.10 €
Banāni 1kg 14,145.09 Rp ~ 0.99 €
Vistas fileja 1 kg 50,500.00 Rp ~3.55 €

Taksometru vidējā cenu politika
Iekāpšana taksometrā 7,000.00 Rp ~ 0.49 € 
Cena kilometrā 6,850.00 Rp ~ 0.48 €
Taksometra gaidīšana 45,000.00 Rp ~ 3.16 €

Bali valūte ir Indonēzijas rūpijas. 10 EUR ~ 142,857.14 IDR

Ekskursijas Bali salā


Ubud - Tampak Siring. 
Iepazīsiet Bali mākslas centru apmeklējot Ziloņa alu: sens hinduistu un budistu mūku klosteris, kuri alu izmantoja meditācijai. Tās fasāde smalki izgrerbta, attēlojot dēmona galvu, kas pie alas ieejas ar savām kailajām rokām atver klinti.
Gunung Kawi: šīs 11. gadsimta kapenes, aks izkaltas Pakerisan upes aizas klints sienā, stāvā pieeja kapenēm ved cauri pārsteidzošām rīsu terasēm. Tampak siring: tradicionālais Bali svētā avota templis. Ubud tradicionālais tirgus, šeit Jūs varēsiet atrast statujas, gleznas un rokdarbus.

Ubudas makslinieku kolonija.  Vispirms mēs apstāsimies Batubulan ciemā, kas pazīstams kā smilšakmens skulptūru centrs. Pēc tam Celuk, kas ir Bali Sudraba un zelta izstrādājumu centrs. Mas ciems ir plaši pazīstams kā kokgriezēju centrs. Ubud Village ir Bali salas glezniecības centrs, apmeklējiet Rudana muzeju, kur jūs atradīsiet lielu slavenu gleznotāju darbu kolekciju, piemēram, Antonio Blanco, Affandi, Guransa, Wianta, kā arī citu talantīgu mākslinieku darbus.

Denpasaras pilsētas ekskursija. Iepazīstiet Bali galvaspilsētu, Bali Etnogrāfisko muzeju ar tās mākslas kolekciju, kur atrodami mākslas darbi no aizvēsturiskiem laikiem līdz 20. gadsimta sakumam. Kumbasari tirgus: centrālais tirgus ar lielu vietējo produktu un rokdarbu dažādību. Satria tirgus - "Putnu tirgus". Par ceļam uz Jūsu viesnīcu apmeklēsim Tohpati Batikas galerija, kur varēsim redzēt batikas kolekciju un kā tiek izgatavota batika.

Bali kruīzs uz koraļļu rifiem un Lembonganas sala. Kruīzs komfortāblos apstākļos ar gaisa kondicionieri uz 'Bali Hai II' klāja, dosimies pāri Badung jūras šaurumam uz Lembonganas salu, kas ir neliela un klusa, aizsargājama sala, aptuveni 11 km uz dienvidaustrumiem no kontinentālās Bali, to aptver pārpludinātās mangrovju audzes, palmas un balto smilšu pludmales. Pa dienu pietuvosimies līdzās rifa pontonam un pēc izvēles piedalīsimies dažādās ūdens aktivitātēs virs un zem ūdens. Komfortablos apstākļos no daļēji iegremdētas laivas aplūkojiet salas eksotisko jūra spasauli un krāsainos koraļļus. Vai mēģiniet snorkelēt vai nirt ar akvalangu, lai to visu aplūkotu vēl tuvāk.
Barong Kintamani ezers un vulkāns Ideāls iesākums, lai iepazītu Bali valdzinošo kultūru un amatniecību, gleznainos rīsa laukus, tradicionalos ciematus un izteiksmīgu ezeru un vulkānu. Ekskursijas laikā nokļūsiet līdz Batubulan, kas pazīstama ar saviem akmens grebumiem un bagātīgi rotātajiem tempļiem, šeit jūs redzēsiet aizraujošo Barong deju. Tradicionālo deju, kas attēlo mūžīgo cīņu starp labo un ļauno, reliģisko un laicīgo, un ir ar dramatiskām beigām. Tālāk turpināsim ceļu cauri kokgriezēju ciemam Mas. Varēsiet vērot kā mākslinieki no koka blokiem veido sarežģīta dizaina darbus. Tad apmeklēsim fantastisko 11. gadsimta Ziloņa alu (Elephant Cave), pēc tam dodamies uz iespaidīgajiem Kintamani kalniem. Aplūkojiet darbojošos vulkānu - Batur kalnu ar melnās lavas straumēm, kas no kalna virsotnes tek uz ieleju.

Bali Sunset Dinner Cruise. Pavadiet maigo Bali tropu nakti 3 stundu vakariņu kruīza braucienā pa Benoa Harbour. Saulei rietot izbaudiet relaksējošo kruīzu, vienlaikus nobaudiet gardas starptautiskās virtuves bufetes veida vakariņas un dzīvo kabarē šovu.

Bali pērtiķu mežs (Monkey Forest), Mengwi templis un Tanah Lot . Pastaiga caur tradicionālo Bali lauku apvidu, pēc tam atpūta un cienasts Karaliskajā Mengwi templī - Pura Taman Ayun - kuru norobežo aizsarggrāvis atrodas svētnīcas un rotāti vārti. Apmeklējiet svēto Pērtiķu mežu (Monkey Forest), stāvo koku puduris, kas ir mājvieta simtiem pērtiķu, un iepazīstiet Tanah Lot slaveno 16. gadsimta 'Saulrieta templi' (Sunset Temple), apbrīnojamu svētvietu, kas atrodas uz klints jūras krastā.

Bali Ziemeļu krasta kalnu ekskursija: Singaraja un Bedugul. Dodieties ceļojumā cauri visai salai, cauri centrālajiem kalniem uz Singaraja un Lovina pludmali Ziemeļu krastā, iepazīstiet rāmās Bali lauku ainavas. Kalnos veģetācija izmainās un Jūs redzēsiet kāpostus, kukurūzu un kartupeļus. Augstāk kalnos avrēsiet redzēt alpīno ainavu ar sūnām, vīteņaugiem un papardēm. Apmeklējiet Candi Kuning augļu un ziedu tirgu ar tā eksotiskajām savvaļas orhidejam, rozēm un pat zemenēm!

Balinese Sanghyang, Kecak, Fire, Trance un Monkey Dances Evening. Neviens Bali apmeklējums nebūtu pilnīgs bez tradicionālajām, košajām salas dejām. Apmeklējot Bali jums ir jāredz trīs slavenākās dejas valstī. Sanghyang transa deja, Kecak pērtiķa deja un Uguns deja ir trīs priekšnesumi, kas jūsu Bali apmeklējumam piešķirs īpašu starojumu.

Jatiluwih Batukaru kalnu daba, labākā vienas dienas ekskursija no Denpasaras. Šis ceļojums ar mikroautobusu Jūs aizvedīs ainaviskā braucienā 'off-the-beaten-track', būs laiks, lai apstātos un izbaudītu rāmo Bali skaistumu, izbaudiet personalizētu attieksmi grupā, kurā būs ne vairāk ka 6 cilvēki. Jūsu gids jūs iepazistinās ar bali lauksaimniecības tradīcijām, un jūs varēsiet iepazīt dabu dodoties īsās pastaigās uz mežu, attālajiem ciematiem un lauksaimnecības zemēm. Auglīgajā vulkāniskajā Batukaru kalna pakajē redzēsiet tropisko augļu, garšvielu, dārzeņu un puķu bagātību. Nav brīnums, ka šī vietējā kopiena tiek uzskatīta par Bali lauksaimniecības eliti. Tad, šķērsojot biezo tropu mežu Batukaru kalna pakājē, jūs sasniegsiet attālo Temple of Luhur.

White Water raftings Ayung & Telaga Waja upēs. Jūs paņems no rīta un aizvedīs līdz ainaviskajai Ayung vai Telaga Waja upei, lai dotos neaizmirstamā braucienā ar plostiem. Eksperti un pieredzējuši gidi sniegs Jums ieskatu par upi un pārsteigs ar savu veiklību un iemaņām šajā klasiskajā piedzīvojumu ceļojumā. Atklajiet apslēptos ūdenskritumus, nopeldieties neskartajā ūdenī un sajūtiet šīs paradīzes upes satraukumu.

ATV Adventure. Atklajiet Bali salas neskarto daļu ļoti drosmīgā un unikālā veidā! Šis piedzīvojumu ceļojums parādīs Jums to Bali daļu, kur joprojām var atrast dzīvas senās tradīcijas. Jūs paši brauksiet ar speciāli izveidotu visurgājēju, kas tiks galā ar visdažādākajiem reljefiem, dosieties cauri autentiskajai Bali daļai, braucot garām rīsu laukiem, šķērsojot džungļus un braucot cauri Bali tradicionālajiem ciematiem.

Man wearing green shirtIzjāde ar ziloņiem. Esiet laipni aicināti izbaudīt populāru Bali salas piedzīvojumu aktīvitāti - izjādi ar ziloņiem (Elephant Ride) un izrādi, aks kopā ar piedzīvojumu, ko sniegs izjāde ar ziloni dabā, padarīs Jūsu brīvdienas neaizmirstamas, piepildītas ar skaistām atmiņām. Sis piedzīvojums nodrošinās Jums izjādi ar ziloni, ka arī iespēju redzēt humoristisko ziloņu izrādi Bali salā, Jumsbūs iespēja izvēlēties vienu no divām piedāvātajām vietām, kur šo piedzīvojumu izbaudīt. 

 

 

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home