Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas Bali salā

Antario.lv   »   Bali sala   »   Ekskursijas Bali salā

Apskates ekskursija Bali salā uz Batur vulkānu:
Ubuda – amatnieku ciemati un mākslas kņazistes, pērtiķu mežs, svētā ūdens templis, templis “Ziloņu ala”, rīsu terases, kafijas plantācijas, pusdienas ar skatu uz vulkānu, pelde vulkāna krātera karstajos avotos (vai tempļu kompleksa Besakih apmeklējums – Bali vizītkarte, galvenais  salas templis vai tempļa Batur apmeklējums).
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, pusdienas, transfērs, apdrošināšana. Neaizmirstiet peldkostīmus un dvieļus, ekskursijā iekļauta pelde karstajos radona avotos (var apvienot ar putnu un reptīliju parku vai orhideju parku).

Ceļojums pa Bali salu uz Mātes templi:
Orhideju parks; tiesas pils Kerta Gosa, templis Besakih – Bali vizītkarte, galvenais salas templis, rīsu terases, pusdienas restorānā, sikspārņu templis un ala Goa Lava.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ekskursijas pa maršrutu, pusdienas, transfērs, apdrošināšana. 

Pilna apskates ekskursija pa Bali salu uz Batur vulkānu, uz templi Besakih + pelde karstajos avotos: pērtiķu mežs, Ubud – mākslas kņaziste, svētā ūdens templis, Ziloņu ala, kafijas plantācija, pusdienas ar skatu uz vulkānu, tempļa Besakih apmeklējums. 
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, pusdienas, transfērs, apdrošināšana. Neaizmirstiet peldkostīmus un dvieļus, ekskursijā iekļauta pelde karstajos radona avotos.

Bali salas apskates ekskursija uz Batur vulkānu
Cauri Ubud – amatnieku ciematam un mākslas kņazistei, pērtiķu mežam, kafijas plantācijai, pusdienas ar skatu uz vulkānu, rīsu terases.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana (grupas).

Uzkāpšana vulkānā Batur – saullēkta sagaidīšana uz vulkāna                                                      
Atpakaļceļā: pelde vulkāna krātera karstajos avotos, rīsu terases, pusdienas, kafijas plantācija, templis Gunung Kavi, pērtiķu mežs.
Тransfērs, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, apdrošināšana, krievu valodā runājošs gids. Pavadonis pa vulkānu, pelde karstajos avotos, pusdienas.

Eksotiskā tūre – mirušos ciemats Truņana
Ciemata Truņana apmeklējums, pelde vulkāna krātera karstajos avotos, Batur ezers, rīsu plantācijas, pusdienas, kafijas plantācija Kintamani, templis Gunung Kavi, pērtiķu mežs.
Krievu valodā runājošs gids. Cenā iekļauti: transfērs, apdrošināšana, pelde karstajos avotos, ieejas biļetes pa maršrutu, pārcelšanās no salas Batur uz Truņan ciematu, pusdienas, pavadonis.

Kultūras parks par godu Višni un Garude – GWK. templis «Uluvat» un deja «Кеčak»
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana, deja.

Uz Bali salas ziemeļiem: pelde ar delfīniem
1. diena: templis – klints Tana Lot okeānā, tauriņu parks, pusdienas panorāmas skata restorānā, ūdenskritums, viena nakts viesnīcā pie Klusā okeāna.
2. diena: saullēkta sagaidīšana kopā ar delfīniem, peldot jūrā tradicionālajā laivā, brokastis, pelde ar delfīniem baseinā, sala Bratan, templis Ulun Danu Bratan, Botāniskais dārzs Bedugulā, pusdienas ar skatu uz rīsu terasēm, karaliskais templis Taman Ajun.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana, dzīvošana viesnīcā, brokastis, pusdienas, pelde ar delfīniem (bērni līdz 5 gadu vecumam, grūtnieces un sievietes, kam ir mēnešreizes netiek pielaisti peldēm ar delfīniem), tradicionālo laivu noma. 

Uz Bali salas ziemeļiem, pelde ar delfīniem (bez nakšņošanas)
Templis-klints Tanah Lot, lidojošo suņu mežs, sala Bratan, templis uz ezera, pusdienas, pelde ar delfīniem,  ūdenskritums, karaliskais  templis Taman Ajun.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana, pelde ar delfīniem, pusdienas.

Uz austrumiem – pelde zilajā lagūnā:
Sikspārņu templis, pelde lagūnā.  
Karaliskā ūdens pils, strūklaku parks, pusdienas pludmales kafejnīcā.                                               
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļauts transfērs, apdrošināšana, ieejas biļetes pa maršrutu, pusdienas, guļamkrēslu noma.
Var savienot ar iegremdēšanos uz zemūdens laivas Odiseja.
Par zemūdeni papildus maksa.
Var savienot ar peldi ar delfīniem.
Par peldi ar delfīniem papildus maksa.

Ceļojums uz Bratana salu:
Templis-skala Tanah Lot okeānā, pērtiķu un lidojošo suņu mežs, pusdienas panorāmas skata restorānā, ūdenskritums, Bratana sala, templis Ulun Danu Bratan uz ezera, Botāniskais dārzs Bedugul, karaliskais templis Taman Ajun.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana, pusdienas.

Dzīvnieku pasaulē
Pērtiķu mežs, zoodārzs. 
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana.

Visa diena dzīvnieku pasaulē                                                                                                                           
Putnu parks, zoodārzs un orhideju dārzs.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas biļetes pa maršrutu, transfērs, apdrošināšana.

Safari parks - “Pilnīga relaksācija”
Ar krievu valodā runājošu gidu. Cenā iekļauts: transfērs, ieejas biļetes pa maršrutu, safari ceļojums ar tematisko autobusu, akvārijs, viena fotogrāfija, dzīvnieku šovs, ziloņu šovs, akvaparks, atrakcijas, pusdienas restorānā ar lauvām, vizināšanās uz ziloņiem/kamieļiem, teātris- šovs Bali  Agung, suvenīrs, apdrošināšana.

Safari parks - “Džungļi sauc”
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļauts transfērs, ieejas biļetes pa maršrutu, safari ceļojums ar tematisko autobusu, akvārijs, dzīvnieku šovs, ziloņu šovs, akvaparks, atrakcijas, teātris šovs Bali Agung, apdrošināšana.

Bali vēstures muzejs, kultūras parks “ Taman Nusa”
Jūs vienā dienā pabūsiet Sulavesi, Kalimatānā, Sumatrā, Karo, Ačehā, apmeklēsiet Boroboduru, Mazās Zondes salas un citas vietas, pusdienas Sanuras pilsētas restorānā.
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļauts transfērs, ieejas biļetes pa maršrutu, pusdienas, apdrošināšana.

Vienas dienas ceļojums uz Javu pie astotā pasaules brīnuma
Тransfērs: viesnīca -АP- viesnīca, aviobiļetes, krievu valodā runājošs gids Javas salā, transfērs, pusdienas, ieejas biļetes pa maršrutu.

Таnah Lot templis-skala okeānā, tauriņu parks, karstie avoti džungļos, JUNESKO rīsu terases, pusdienas, mistiskais templis Batukaru
Ar krievu valodā runājošu gidu, cenā iekļautas ieejas  biļetes, transfērs, apdrošināšana, pusdienas.

Izjādes uz zirgiem (vai tauriņu parks)
Таna Lot – templis-skala okeānā, vakariņas zvejnieku ciematiņa Džimbaran. Transfērs, krievu valodā runājošs gids, ieejas biļetes pa maršrutu, izjādes uz zirgiem, vakariņās jūras veltes.

Nusa Dua teātra programma-šovs “Devdan šovs”
Bez krievu valodā runājoša gida. Transfērs viesnīcās Nusā Dua, Tanžung Benoa un Džimbaran. Ieejas biļetes teātrī – A kategorijas zona.
Par papildus maksu vietas VIP zonā – pieaugušajiem 35$ (bērnus līdz 12 gadiem neielaiž).

Uz Austrumiem
Kontaktēšanās un pelde ar delfīniem, orhideju parks, sikspārņu templis – ala, ūdens templis Tirta Ganga, šokolādes fabrika Čarli.
Тransfērs, krievu valodā runājošs gids, ieejas biļetes pa maršrutu, pusdienas, saskarsme ar delfīniem (bērni līdz 5 gadiem, grūtnieces un sievietes, kam ir mēnešreizes netiek ielaisti). Ja jūs apmeklējat šo vietu vienatnē – piemaksa 55$.

Pelde ar delfīniem
Bez krievu valodā runājoša gida. Transfērs, pusdienas, dvielis.

Komodo
Programma ‘’Ceļojums ar Komodo pūķi’’, paredzēts tūristiem, atpūta Komodo  
 
1.diena
(pusdienas,vakariņas )
Labuana Badžo/ Rinca sala
Transfērs no viesnīcas uz lidostu , vietējās aviokompānijas reiss uz Labuana Badžo (Rietumu Floresa). Transfērs uz laivu un brauciens līdz Rinca salai. Ceļojuma laiks ir apmēram 2,5 stundas, pusdienas pasniegs uz laivas. Pēc pusdienām kājāmgājēju ekskursija pa Rinca salu, kur jūs redzēsiet Komodo drakonu un savvaļas dzīvniekus to dabiskajā vidē. Vietējais reindžers jūs pavadīs visā ceļojumā.
Vakariņas un naktsmiers uz laivas.

2.diena
(brokastis)
Bidarari / Labuana Badžo
Agrā rītā pārpeldēsim pāri Bidari pussalai, lai nirtu un iepazītu jūras dzīvi. Brokastis pasniegtas uz laivas.
Pēc peldes – atgriešanās Lubuana Bažo
Transfērs uz lidostu un lidojums uz Bali.
Transfēŗs no viesnīcas.
Maksa par vienu cilvēku, EUR (min 2 cilvēki)
595 EUR
**Cena var mainīties atkarībā no ceļojuma izmaksām

Cenā iekļauts:
Transfērs uz Bali viesnīcu –lidosta – viesnīca
lidojums Denpasra– Lubuana Badžo – Denpasara
laivu noma
1 nakts uz laivas (guļamvietas aprīkotas ar matračiem)
ekskursijas programma
uzkodas pēc programmas
angļu valodā runājošs gids
visi pārbraucieni pēc programmas

Papildu maksa:
lidostas nodoklis
15USD / cilvēku – valsts pārvaldes maksa Rinca parkā
niršanas aprīkojuma noma
uzkodas/bezalkaholiskie/alkaholskie dzērieni, kas nav iekļauti programmā, 

Ko ņemt līdzi:
mugursomu
sīknaudu
sauļošanās krēmu
saulesbrilles
snorkelēšanas aprīkojumu
cepuri
tabletes pret nelabumu
jūsu pases kopiju
ērtus apavus
dvieli
sirdsprieku


1 diena
(pusdienas, vakariņas)
Labuana Badžo / Rincina pussala
Transfērs no viesnīcas uz lidostu , vietējās aviokompānijas reiss uz Labuana Badžo (Rietumu Floresa). Transfērs uz laivu un brauciens līdz Rinca salai. Ceļojuma laiks ir apmēram 2,5 stundas, pusdienas pasniegs uz laivas. Pēc pusdienām kājāmgājēju ekskursija pa Rinca salu, kur jūs redzēsiet Komodo drakonu un savvaļas dzīvniekus to dabiskajā vidē. Vietējais reindžers jūs pavadīs visā ceļojumā.
Vakariņas un naktsmiers uz laivas.

2 diena
(brokastis, pusdienas, vakariņas)
Komodo / Rozā pludmale / Labuana Badžo
Agri no rīta pēc brokastīm, pārpeldēsim Komodo salai, līdz nacionālajam parkam, vērot saullēktu un salu, kurā mēs nonācām..
Visu kājāmgājēju maršrutu caur lietus mežu , kopā ar vietējo sargu, kurš sniedz vērtīgus padomus par to kā uzvesties Nacionālajā parkā un tikšanās reizē ar Komodo pūķi. Pēc mūsu ceļojuma mūs aizvedīs uz Rozā pludmali, lai peldētu un iepazītu jūras dzīvi.
Pusdienas pasniegtas uz laivas.
Pēc aizņemtās dienas – atgriešanās Labuana Badžo un ierašanās viesnīcā. Vakariņas un naktsmiers viesnīcā.

3 diena
(brokastis)
Labuana Badžo / Bali
Brokastis viesnīcā. Pēc tam neliela ekskursija uz vietējo tradicionālo tirdziņu un spoguļu alu. Pēc apskates vietu apmeklējuma, transfērs uz lidotu un lidojums uz Bali.
Transfērs līdz viesnīcai.

Maksa par vienu cilvēku, EUR (min 2 cilvēki)735 EUR
 **Cena var mainīties atkarībā no ceļojuma izmaksām

Cenā iekļauts:
transfērs uz Bali viesnīcu – lidosta – viesnīca
lidojums Denpasara – Labuana Dadžo – Denpasara
laivu noma
1 nakts uz laivas  (guļamvietas aprīkotas ar matračiem)
1 nakts viesnīcā
ekskursijasprogramma
uzkodas pēc programmas
angļu valodā runājošs gids
visi pārbraucieni pēc programmas

Papildu maksa:
lidostas nodoklis
15USD / cilvēku – valsts pārvaldes maksa Rinca parkā
niršanas aprīkojuma noma
uzkodas/bezalkaholiskie/alkaholskie dzērieni, kas nav iekļauti programmā,

Ko ņemt līdzi:
mugursomu
sīknaudu
sauļošanās krēmu
saulesbrilles
snorkelēšanas aprīkojumu
cepuri
tabletes pret nelabumu
jūsu pases kopiju
ērtus apavus
dvieli
sirdsprieku

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home