Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Nīderlande

Visbiežāk dēvē par Holandi, Nīderlandes, kā divas lielākās provinces ziemeļu un dienvidu Holandē. Tomēr, oficiālais valsts nosaukums Nīderlandes.
Nīderlande ir [zemāka zemlik - vienreiz pazīstams kā triju valstu Beniluksa (ti papildus Nīderlandē, Beļģijā un Luksemburgā).
Oficiālā valsts galvaspilsēta ir Amsterdama, bet parlaments, valdība un daudzi vēstniecības atrodas Hāgā. Lielākais Hāgas, Roterdamas, Eindhovenas, Groningen, Utrehtā, Māstrihtā, Arnhem, Leiden
Oficiālā valoda holandiešu (nīderlandiešu).
Klimats ir tipisks valsts mērens jūras.
Nīderlande ir sadalīta 12 provincēs. Pārvaldes formu ir konstitucionāla monarhija, valsts galva ir karalis vai karaliene
Pēdējos gados ir palielinājies tūristu plūsmu apmeklē Nīderlandi. Braucieni uz Nīderlandi, lai atvērtu šo fantastisks valstu ceļotāji tulpju un vējdzirnavas. Protams, mūsdienu vējdzirnavām Nīderlandē ir kļuvis mazāks, un tie jau ir skatus, bet bezgalīgas lauki tulpes dažādās krāsās joprojām ir sastopamas visur. Vai esat kādreiz redzējuši veselu lauku ziedu, pumpuri tikko nalivshihsya, pļaut pļāvēju dzīvnieku barībai? Nīderlandē, tas tiek darīts, lai aug spuldzēm jauki ziedi.
Ceļojumi uz Holandē zimnmy sezonā parādīt citu Holland. Nīderlandes mīlestība ziemas un ziemas sporta (un ne tikai uz TV.) Bet kā klimata Nīderlandes nemierīgs jūras, tiklīdz tas Snieg, visi iedzīvotāji nekavējoties piecelties uz slēpēm. Un tiklīdz sals tur noteikti stabilu garozu ūdens ledus, cilvēki slidošana par iesaldēto kanāliem, dīķiem un grāvjiem, ka atsevišķas dārziem.
Arī tas, ko jūs atceraties, runājot par Holandi ir pilnīgi likumīga iespēja izmēģināt atpūtas narkotikas, piemēram, marihuānas un hašiša, un sarkanā gaismas rajonā. Tomēr nedomāju, ka Nīderlandes cilvēki ir pārāk brīvi manieres. Tālu no tā. Nīderlandes neticami izglītoti un godīgi cilvēki. Mīlestība rīkojumu no holandiešu izsaka visu. Piemēram, angļu ceļotājs reiz teica, ka ielas ir tīras, Nīderlandē, "kā telpā grīdas."
Nīderlande Atrakcijas
Amsterdama - no skaistākajām pilsētām Eiropā viens: komplekts kanālu, kas ļaus izbaudīt romantisku pastaigu un veikt apmēram 1200 tiltus.
Amsterdama arhitektūra ir pelnījis īpašu uzmanību: daudzās vecajās baznīcās, ir viens no skaistākajiem par tiesībām ir baznīca Zeyderkerk veikti gotikas stilā. Baznīca tika uzcelta sākumā 17 gadsimtā, un vēlāk, otrajā pusē 19 gadsimtā tā bija krāsotas ar Monet pats. Tas nav noslēpums, ka Amsterdamā, Rembranta dzīvoja un strādāja. Jūs varat apmeklēt mājas-muzeju lielā gleznotājs un, protams, lai redzētu savu oriģinālo darbu. Pelnījis īpašu uzmanību un Van Goga muzejs, kas atrodas Amsterdamā, kur jūs varat skatīties pasaules lielākā darbu kolekcija atzītu meistaru.
Arī šeit jums būs iespēja apmeklēt tādas neparastas muzejus, piemēram, muzeju maisiem vai erotikas muzeja marihuāna vai Diamond muzejs. Protams, izskatās un Madame Tussauds ir garantēta neaizmirstamu pieredzi.
Papildus Nīderlandes galvaspilsētā ir interesanti apmeklēt arī vēsturiskās pilsētas Utrecht un Horne, svēti saglabā vēsturi valstī.
 
Virtuve Nīderlandē
No Holandes virtuves pamatā ir jūras veltes, proti Nīderlande ieņem pirmo vietu pasaulē patēriņa vēžveidīgo un garnelēm. Ir bijuši Nīderlandē nolemj veltīt tādus ēdienus kā Haring (sālītas siļķes ar šķēli skābēt), maches (svaigi reņģu filejas) un Crockett (zivju bumbiņas).
Attiecībā uz gaļu, holandiešu virtuve nav piepildīts ar tādiem. Tradicionālā gaļas ēdiens var saukt Hotpot vārītu liellopu gaļa ar dārzeņu biezeni. Bet tas nav tas, ko jūs tiešām nevar iedomāties vietējo virtuvi, tāpēc tas nav sviestmaizes. Sviestmaizes ar sieru vai šķiņķi, ābolu vai tomātu un bekonu, karsti vai auksti, izvēlēties jūsu gaumei! Šāds sviestmaizes šķirnes, jo karstā Nīderlandes ēst vakariņas tikai, pārējo laiku, lai uzkodas sviestmaizes.
Īpaša uzmanība būtu jāpievērš Nīderlandes sieriem viņu izvēle nav tik liela, kā, piemēram, kaimiņvalstī Beļģijā, bet holandiešu sieri piedāvā lielisku kvalitāti. Noteikti izmēģināt vietējos sierus un jūs nevarēsiet aizmirst šo lielisko garšu.
Attiecībā uz dzērieniem, Nīderlandes pagarināja izmantot tēju un kafiju. Ne tikai starp visvairāk vēlamo dzērienu vietējiem iedzīvotājiem ir alus.
 
Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home