Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Glāzmainā Horvātija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Horvātija   »   Glāzmainā Horvātija

AKCIJAS cena, piemaksājot par izbraukuma ekskursiju paketi: € 234
AKCIJAS cena bez izbraukuma ekskursiju paketes: € 320

1. diena
05:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 
6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij

3. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai doties interesantā izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 € ) uz Splitu, Trogiru un Vranjača ala. Ekskursija Splitā vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Atgriešanās naktsmītnē Trogiras Rivjēras apkaimē. 

4. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Ekskursijas laikā apmeklēsim Osmaņu māju, kas celta 16 gs.turku tiesneša četrām sievām. Tā ir viena no vecākajām mājām, kas saglabājusies ar autentisku iekārtojumu. Jums būs iespēja uz mirkli izjust tā laika atmosfēru. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus, pusdienās iesakām nobaudīt vietējos čevapči. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē Trogiras Rivjēras apkaimē. 

5. diena
Brokastis. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnēTrogiras Rivjēras apkaimē. Brīvs laiks peldēšani un atpūtai.

6. diena
Brokastis. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 € ) uz Dubrovniku. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Atgriešanās naktsmītnē Trogiras Rivjēras apkaimē. 

7. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Šibeniku, Krapaņj salu un dalmāciešu sētu. Šibenika - iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Apskates ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudz interesanta par senās Šibenikas iedzīvotājiem, to dzīvi un paradumiem. Pēc ekskursijas dosimies uz Krapaņj salu, tā ir visszemākā un mazāk apdzīvotā sala Adrijas jūrā. Salā vērojama tipiska dalmāciešu arhitektūra. Salas iedzīvotāji jau vairāk kā 300 gadus saudzē tradīciju jūras sūklīšu ieguvē un izgatavošanā. Sala bija pirmā kura kopš 1893.gada sāka piedāvāt ekipējumu daivingam, tai pat laikā tika atvērti kooperatīvi sūklīšu ieguvei no jūras dzelmes. Apmeklēsim jūras sūklīšu muzeju kur būs iespēja apskatīt un iegādāties tos.
Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Atgriešanās naktsmītnē Trogiras Rivjēras apkaimē. 

8. diena
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē. 

9. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij.
4-vietīgi apartamenti, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. 
Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu ~ 3 € .

Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis 2. un 9. dienā;
naktsmītne Horvātijā 6 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez ēdināšanās;
grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
vietējais tūrisma nodoklis - 1.20 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā);
piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā - 150 € ;
piemaksa par 6 brokastīm Horvātijā no personas - 42 € ;
ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.

Piemaksa par dzīvošanu:

17.05.

28.06.

18.07.

15.08.

21.09.

2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas

€ 50

€ 50

€ 60

€ 60

€ 50

3-tā, 4-viet. apartamentā

€ 60

€ 90

€ 115

€ 115

€ 90

vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz  6 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā

€ 75

€ 110

€ 240

€ 240

€ 110

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vranjača ala 30 € ; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 € ; Izbraukuma ekskursija uz Šibeniku un Krapaņj salu 35 € ; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 € . 

Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 140 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 115 € , bērniem līdz 14 g. 100 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete Vranjača ala 40 Kn Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 € ; kuģītis uz Krapaņj salu ~ 20 Kn, etnogrāfiskā sēta 15 € ; Osmāņu māja 5 € , Kravicas ūdenskritums (no jūnija līdz septembrim) 5 € (no oktobra līdz maijam) 4 € , Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 150 Kn (maijs, jūnijs, septembris, oktobris) 250 Kn (jūlijs, augusts); vienas brokastis Horvātijā 7 € . 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home