Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas Hošiminā un atpūta Fukuoka s.

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Ekskursijas Hošiminā un atpūta Fukuoka s.

Phu Quoc mirdzošās balto smilšu pludmales ir ieguvušas iesauku "Pērļu sala", taču salas vides centieni un kultūras mantojums ir pelnījuši tikpat lielu uzmanību kā tās gleznainās smiltis un sērfošana.Zvejniecība un lauksaimniecība joprojām ir galvenās nozares, un kopš 2006. gada vairāk nekā puse klusās salas atrodas UNESCO biosfēras rezervāta aizsardzībā.    Phu Quoc, kas ir zivju mērces, piparu un pērļu mājvieta, piedāvā greznu un vietējo dzīvi ar skaidru ūdeni dienā un skaidrām debesīm naktī.

Люди, путешествующие на лодке

SAIGONA  /  VJETNAMA
Lidojums:
22DEC RIXIST  12:05 16:05 
23DEC ISTSGN  02:30 16:15 
04JAN SGNIST 22:15 05:55
05JAN ISTRIX  16:00 18:10

Ekskursijas svarīgākie punkti:
- Apmeklējiet vienu no pēdējām atlikušajām katolicisma koloniālajām relikvijām - Saigonas Dievmātes katedrāli
- Skatiet atkalapvienošanās pili, kur pēc kara tika apvienoti Vjetnamas ziemeļi un dienvidi.
- Izbaudiet vietējo iedzīvotāju ikdienu un iegādājieties rokdarbus Ben Thanh tirgū.
- Atpūtieties mežonīgajā Phu Quoc salā

1. diena: laipni lūdzam Hošiminā!
Ēdināšana: vakariņas
16:40 Laipni lūdzam Hošiminā! Šī rosīgā metropole, kas mūsdienās joprojām tiek dēvēta par Saigonu, ir pārpildīta ar vēsturiskiem apskates objektiem, rosīgiem tirgiem un vilinošiem ielu stendiem, padarot to par lielisku pilsētas atpūtu.Pēc ierašanās jūsu gids un šoferis jūs sagaidīs lidostā un pavadīs uz viesnīcu, lai reģistrētos. Vakariņas vietējā restorānā. Nakšņošana Saigonā.

2. diena: Kuči tuneļu noslēpumi — ekskursija Hošiminā (pusdienas)
Brokastis viesnīcā. 08:00 izbraucam uz Kuti. Kuči atrodas 70 km attālumā no Hošiminas. Šī vieta ir zināma kopš kara starp vjetnamiešiem un amerikāņiem. Pazemes ejas Kuti tika izmantotas kā Vjetnamas armijas (Viet Cong) bāze.Tuneļu sistēma aptver gandrīz visu Kuti reģiona telpu, stiepjas vairāk nekā 200 km garumā un sastāv no trim līmeņiem ar dziļumu no 8 līdz 12 metriem. Iepazīsimies ar sistēmas shēmu, noskatīsimies dokumentālo filmu par varonīgo dzelzs zemi Kuti, kā arī apmeklēsim tuneļa daļu, partizānu muzeju, militārās darbnīcas reprodukciju, kurā tiek zāģētas bumbas, lai ražotu granātas un raktuves, militārā bezdūmu virtuve "Hoang Kam", konferenču telpa un komandas bunkurs. Ja vēlaties, varat šaut no amerikāņu M-16, M-30, M-31 ložmetējiem (papildus par saviem līdzekļiem).Pēc pusdienām, pēcpusdienā pilsētas apskates ekskursija. Apskates ekskursija ar automašīnu uz slavenajām Hošiminas vietām: Atkalapvienošanās pils, Dong Hoi sacelšanās iela, Nha Rong osta, Ben Thanh centrālais tirgus, Centrālā pasta nodaļa, Saigonas Dievmātes katedrāle, Ķīniešu kvartāls - Cholon un Thien Hau templis vai Vinh Nghiem budistu pagoda, Tai Son laku rūpnīca vai iepirkšanās Ben Thanh centrālajā tirgū.
Pēc pieprasījuma par papildus samaksu
Leļļu teātris uz ūdens un vakariņas uz laivas (paredzamā cena 50 eiro) Laiks: 4 - 4,5 stundas

Transports: Taksometrs, pastaigas, vakariņas. 17.00 viesnīcā tikšanās ar gidu. Jums patiks skatīties tradicionālo vjetnamiešu leļļu izrādi, kas ilgst vienu stundu. Pēc šīs izrādes jūs gaida divu stundu kruīzs ar laivu pa Saigonas upi.Pastaigas laikā varat atpūsties, apbrīnojot naksnīgās pilsētas ainavas, stiepjoties gar skaisto upi. Vakariņās jūs nobaudīsiet gardus vjetnamiešu ēdienus. Tāpat būs iespēja klausīties vjetnamiešu tradicionālās melodijas, kā arī vērot ne tikai tradicionālo vjetnamiešu deju, bet arī mūsdienu flamenko deju priekšnesumu. Saigona uz jums atstās neaizmirstamu iespaidu!

3. diena: Hošimina — Mekongas delta (brokastis, pusdienas)
Brokastis viesnīcā. 08:00 sākas vienas dienas ekskursija uz Mekongas deltu. Pa ceļam jūs piestāsiet, lai apmeklētu Dong Tam čūsku audzētavu vai apmeklētu Vinh Trang budistu pagodu.Ierodoties Mekongā, Jūs gaida brauciens ar kuģīti pa Mekongas upi, apmeklējot salu, kur varēsiet nobaudīt eksotiskus augļus un iepazīties ar vietējo dzīvi un vietējo amatniecības produkciju: saldumu gatavošanas procesu no kokosriekstiem, medu, rīsu kūkas, suvenīru izstrādājumi no kokosriekstu koka.Nederīgs brauciens pa Mekongas kanāliem. Pusdienas gatavotas no vietējās delikateses - zivs "Ziloņa auss". Pēc pusdienām atgriešanās Hošiminā. Nakts Hošiminā.

4. diena: Hošimina — lidojums uz Phu Quoc (brokastis)
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Hošiminas lidostu lidojumam uz Phu Quoc (lidojuma laiks 1 stunda). Ierodoties Phu Quoc lidostā, tikšanās un transfērs uz viesnīcu nakšņošanai istabiņās. Nakts Fukuokā

Коричневые и серые декоры

5.-11. diena - pludmales brīvdienas skaistajā Phu Quoc pludmalē (brokastis)
•Pludmales atpūta un brīvais laiks, vai ekskursijas par papildus samaksu. (cenas un ekskursiju aprakstus skatīt zemāk)

12. diena - izbraukšana uz mājām (brokastis)
•Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Phu Quoc lidostu lidojumam uz mājām.

Ekskursijas izmaksas vienai personai dolāros divvietīgā numurā:

Ēdināšana( BB) Par 1/2 dbl Piemaksa par izmitināšanu vienai personai
3* 1660 EUR 406 EUR
4* 2253 EUR 666 EUR
5* 2752 EUR 1027 EUR

 

Ēdināšana( HB) Par 1/2 dbl Piemaksa par izmitināšanu vienai personai
3* 2086 EUR 406 EUR
4* 2511 EUR 666 EUR
5* 3177 EUR 1027 EUR

 

Ēdināšana( FB) Par 1/2 dbl Piemaksa par izmitināšanu vienai personai
3* 2231 EUR 406 EUR
4* 2711 EUR 666 EUR
5* 3735 EUR 1027 EUR

 

Viesnīca Hošimina Muine
3* Queen Ann 3* Hiep Thanh Resort 3*
4* Palace Hotel Saigon 4* Saighon PHU Quoc resort 4*
5* Majestic Saigon 5* Dusit princess moonrise beach 5*

Ekskursijas cenā ietilpst:
Lidmašīnas biļete
Privāts transfērs ar gaisa kondicionētāju
Izmitināšana divvietīgā numurā ar brokastīm
Krieviski runājošs gids
Ieejas maksas programmā norādītajās vietāsĒdināšana: pēc programmas
2 pudeles dzeramā ūdens dienā ekskursijas laikā
2 auksti dvieļi dienā visā ekskursijas laikā
Hošimina ar pusdienām / Kuči tuneļu noslēpum
Mekongas deltas dienas ekskursija ar pusdienām
Iekšzemes lidojumi Hošimina - Phu Quoc - Hošimina (šobrīd cena var mainīties)
Svinīgās vakariņas 31.12.22. un vakariņas pirmajā dienā

Ekskursijas cenā nav iekļauts:
Puspansija / vakariņas viesnīcās
Vīza tiešsaistē
Ceļojumu apdrošināšana
Ēdināšana nav iekļauta programmā
Privāta istaba (skaita atsevišķi)
Padomi, dzērieni, personīgie izdevumi un daudz kas cits.
Izvēles ekskursijas Fukuokā
Ekskursijas no 54 eur/pers.
Programmu apraksts. Phu Quoc sala.

1) Apskates ekskursija pa Fukuokas dienvidu salām
Cena: 52 eur
Laiks: 6-8 stundas
Transfērs: Auto, gids, pusdienas, ieejas maksa.
08:30 - izrakstīšanās no viesnīcas, apskates objektu apskate salas dienvidaustrumos:

Pērļu ferma, kurā iepazīsies ar pērļu audzēšanas un ražošanas tehnoloģiju, kā arī varēs apskatīt un iegādāties unikālus produktus no tās.Viena no interesantākajām ekskursijām ir franču celtais un amerikāņu kara laikā (1962-1975) izmantotais “Kokosriekstu cietums - Militārais muzejs”, kurā glabājās ap 40 tūkstošiem vjetnamiešu komunistu. Apmeklējiet skaisto Bai Sao pludmali, kas ir slavena ar baltajām smiltīm un tirkīza ūdeni.Tāpat jūs apmeklēsiet Ham Ninh zvejnieku ciematu, kur varēsiet ieturēt pusdienas un iegādāties svaigas un kaltētas jūras veltes. Ūdenskritums Suoy Chan, kur mūs gaida pastaiga džungļos un peldēšanās. Pēc izvēles pastaiga pa parku ar skulptūrām lietus mežā.Melno piparu plantācija, kurā uzzināsiet, kāpēc tieši par. Phu Quoc ir labākais pipars pasaulē un kādos apstākļos tas aug. Vīna ražošanas rūpnīca no vietējām mirtes ogām "Sim", ar dažādu vīnu šķirņu degustāciju. 16:00 - atgriešanās viesnīcā.

2) Brauciens ar kuģīti uz dienvidu salām: makšķerēšana, snorkelēšana
Cena 75 eur
Laiks: 10-11 stundas
Transfērs: Automašīna, gids, pusdienas, laiva, snorkelēšana.
Tikšanās ar gidu viesnīcā. Ekskursija pērļu fermā, kuras laikā iepazīsies ar pērļu audzēšanas vēsturi, kā arī varēs iegādāties dažādus pērļu izstrādājumus. Tālāk dosimies uz An Thoi ostu, kur pārsēdīsimies ērtā divstāvu laivā un dosimies izpētīt dienvidu salu arhipelāgu.Mūs gaida makšķerēšana, snorkelēšana, skaisti līči ar pārsteidzošiem koraļļiem un krāsainām zivīm, kā arī gardas pusdienas uz kuģa. Pēc laivu brauciena apmeklēsim sniegbalto Sao Beach pludmali.

3) Makšķerēšana un kalmāru zveja:
Cena 40 eur
Laiks: 5-6 stundas
Transfērs: kājām, vai ar automašīnu, laivu, vakariņas.

15:00: tikšanās ar gidu viesnīcā.Dosimies uz Duong Dong ostu, kur mūs gaida ērta divstāvu laiva un zvejas rīki. Dosimies interesanti pastaigā pa naksnīgo Taizemes līci, kura dziļumi mums jau ir sarūpējuši eksotiskus pārsteigumus.Pēc tam profesionāli pavāri sagatavos lomu, ko jums (un komandai) izdodas noķert laivā. Pavadīsim laiku izbaudot laivu braucienu un zivju un kalmāru ķeršanu. Makšķerēšana turpinās līdz 18:00.Pēc tam mūs sagaida gardas vakariņas, kuras laipni sarūpējusi laivu komanda. 21:00 atgriezīsimies viesnīcā. 

4) Ekskursija uz ziemeļu salām: makšķerēšana, snorkelēšana
Cena 57 eur
Laiks: 10-11 stundas
Transfērs: kājām, vai taksometru, vai automašīnu, laivu, pusdienas.

Tikšanās ar gidu viesnīcā. Dosimies uz Duong Dong ostu, kur pārsēdīsimies ērtā divstāvu laivā. Mūs gaida brīnišķīgs jūras ceļojums ar Bruņurupuču salas apmeklējumu, “pirkstu” salu ar skaistiem koraļļiem un krāsainām zivīm, makšķerēšanu, snorkelēšanu un gardām pusdienām uz kuģa.

5) Peldēšanās ārstnieciskajos dūņos "Galina Resort"
Cena 64 eur
Laiks: 3,5 - 4 stundas
Transports: auto, gids, ieejas maksas.Galina Resort atrodas balto smilšu pludmalē, 10 minūšu brauciena attālumā no Phu Quoc starptautiskās lidostas, kas ir Phu Quoc pirmā dubļu vanna un spa kūrorts.Kūrorts tika uzcelts brīvā dabā, lai uzsvērtu cilvēka vienotību ar dabu, jūras piesātināto gaisu un tirkīza krāsu uz zilās jūras fona.Dūņu vannas, haizivju dušas, burbuļvannas, saunas un citas karsto avotu ūdens procedūras palīdzēs ātri atbrīvoties no stresa un efektīvi atpūsties. Tas atveseļos jūsu ķermeni, piesātinās to ar noderīgām minerālvielām, atslābinās un piešķirs jums jaunību un skaistumu.Pilns procedūru kurss ietver: peldes karstā minerālūdenī 45 minūtes, peldes vannā ar ārstnieciskajām dūņām 15-20 minūtes.

6) Trošu vagoniņš pāri SAULES PASAULES jūrai
Cena 42 eur
Laiks: 4-5 stundas
Transfērs: automašīna, trošu vagoniņš, gids
Nomaļa paradīze, Phu Quoc sala, piesaista tūristus ar savu senatnīgo skaistumu, unikālajām ainavām, Taizemes līča dzidrajiem un caurspīdīgajiem ūdeņiem. Tieši Phu Quoc salā virs SUN WORLD jūras tika uzbūvēts pasaulē garākais trošu vagoniņš.Atrakciju parks Hong Thom, Phu Quoc ir zemes mākslas šedevrs, Tas ir garākais trīs vadu vagoniņš virs jūras pasaulē, Hong Thom trošu vagoniņš uzstādīja pasaules rekordu garumā - 7899,9 m.Tas ir ražots un būvēts ar vismodernākajām tehnoloģijām, tāpēc vagoniņš ir ļoti līdzsvarots, gluds un drošs. Tas mūs vedīs cauri 12 lielām salām no Anthoy pilsētas Khon Roi, Khon Dya līdz Khon Thom.No augšas mēs varam apbrīnot Smaragda salas panorāmu ar skaistām balto smilšu pludmalēm un tirkīzzilajiem ūdeņiem, it kā tie būtu izkrituši no paradīzes, kur joprojām eksistē savvaļas dzīvnieki, kuriem šķiet, ka neviena roka vai cilvēki tai neaiztiek.

Sun World radītie darbi ir vjetnamiešu lepnums, ko novērtē daudzi vietējie un starptautiskie tūristi. Hon Thom stacijas arhitektūras stils ir ļoti izsmalcināts un diezgan grezns, harmonijā ar debesīm, jūru un vecajiem mežiem.Aktivitātes pludmalē (motorlaiva, braucieni ar kuģīti pa salām, niršana jūrā uz koraļļu rifiem, lidojums ar paraplānu aiz motorlaivas, piepūšamās ūdens atrakcijas – par papildus samaksu) novedīs pie patīkama piedzīvojuma, neaizmirstama šajā skaistajā salā.Pusdienas restorānā ar piemaksu.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home