Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Brīvdienas Itālijā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Brīvdienas Itālijā

Iepriekšpārdošana akcija - € 240.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

1. diena
No rīta izbraukšana no Rīgas (plkst. 05:30). Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas.

2. diena
Brokastis. Ceļā: Čehija, Austrija, Itālija. Elpu aizraujoša Austrijas Alpu panorāma gaida jūs ceļā uz Itāliju. Ierašanās viesnīcā Veronas apkārtnē.

3. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Milāna – Bergamo (par papildus samaksu: 45 € ).
Ekskursija Bergamo vietēja gida pavadībā - pilsēta ar krāšņu arhitektūru, kura sadalīta divās daļās: Augšpilsēta kalnā "Bergamo Alta", kur var apskatīt viduslaiku un renesanses greznās celtnes un Lejas pilsēta „Bergamo Basa” ar mūsdienīgu un elegantu apbūvi. Ekskursijas laikā apskatīsim senāko daļu "Augšpilsētu" - viduslaiku cietoksni, kas dižojas ar iespaidīgu rātsnamu, katedrāli, senām baznīcām, brīnišķīgo Lombardijas renesanses laika kapelu, kas veltīta karavadonim B. Kolleoni un pilsētas aristokrātu ģimeņu greznajiem namiem.
Dienas turpinājumā Milāna. Milāna – augstās modes galvaspilsēta un mākslas centrs. Pastaigas ekskursija pa Milānas pilsētas centru – Sempionas parks ar neatvairāmo neoklasicisma pieminekli "Miera arku", slavenākais Milānas piemineklis Castello Sforzesco, Doma katedrāle, teātris „La Skala”, Vittorio Emanuele II galerijas apskate. Brīvais laiks pilsētā. Atgriešanās viesnīcā Veronas apkārtnē.

4. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr. 2: Venēcija – Paduja (par papildus samaksu: 45 € ).
Brīnumainā un valdzinoša Venēcija: Venēcijā- pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem, tiltiem un šaurām ieliņām. Braucot ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu, Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas būs iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma.
Pārbrauciens līdz Padujai. Paduja - vienā no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām.
Padujā atrodas viena no vecākajām Eiropas universitātēm, tā ir renesanses domātāju dzimtene. Pastaiga pilsētas kultūras pieminekļu apskatei: Sv. Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Valle laukums, Piazza del Santo, Padujas universitāte, Pils del Bo. Pirms atgriešanās viesnīcā iespēja apmeklēt arī tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c. Atgriešanās viesnīcā Veronas apkārtnē.

5. diena
Brokastis. Ceļā uz Austriju šķērsosim Brennera pāreju (1371 m augstumā) Dienvidtiroles kalnu ceļš mūs valdzinās ar lieliskām ainavām, vīna dārziem, Alpu ieleju skaistumu, kalnu pilīm un cietokšņu romantismu.
Brauciens uz Tiroles galvaspilsētu Insbruku, pastaiga pilsētā: pilsētas simbols ,,Zelta jumtiņa” nams, Sv. Annas kolonna ar ērgli- tiroliešu brīvības simbolu, Triumfa arka. Ceļš: Austrija, Čehija. Nakts viesnīcā Čehijā, Olmouc pilsētas rajonā.

6. diena
Brokastis. Mājupceļš, ceļš: Čehijai, Polijai, Lietuva. Vēlā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilpst:
Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
Nakšņošana viesnīcās 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus:
Medicīniska apdrošināšana;
*izbraukuma ekskursija Nr.1: Milāna–Bergamo - 45 € ;
*izbraukuma ekskursija Nr.2: Venēcija–Paduja - 45 € ; 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! “Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= maksājot Rīgā = 80 € .

Austiņas Bergamo, Milāna, Venēcijā, Padujā - 6 €;
Kuģītis līdz Venēcijai - 15 € pilna/ 10 € bērniem līdz 12 gadiem;
Campanile zvanu tornis - 8 € ;
Dožu pils - 16 € ;
Gondola sešiem cilvēkiem no 80 € ;
Teātra muzejs Milānā - 5 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home