Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre uz Albāniju ar atpūtu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Albānija   »   Ekskursiju tūre uz Albāniju ar atpūtu

Datums

Viesnīca

Ceļojuma cena
+ eksk. pakete

Ceļojuma cena
bez eksk. paketes

07.09.2020
-
14.09.2020

Pēc fotunas sist.

229 € + 189 €

408 €

Hotel Lakaj 3*

259 € + 189 €

438 €

14.09.2020
-
21.09.2020

Pēc fotunas sist.

229 € + 189 €

408 €

Hotel Lakaj 3*

259 € + 189 €

438 €

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā ~04:00.
Lidojums Rīga - Podgorica (~06:00-07:40).
Ierašanās Podgoricā (Melnkalne). Došanās uz Albāniju. Ekskursija Škodrā.
Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs. p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā.
Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums (galvenā Romas – katoļu baznīca pilsētā). Pastaiga pa pilsētu: Skaistas, šauras ieliņas, kurās slejas 18.gs. divstāvu un trīsstāvu mājas. Pareizticīgo baznīcas (vienīgā Škodrā) un musulmaņu mošejas apmeklējums. Šāda reliģiskā triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas ir kaimiņos ar katoļu un pareizticīgo baznīcām. Tas arī parāda, cik liela harmonija valda starp dažādajām reliģijām.
Brīvs laiks.
Došanās uz Velipoje kūrortpilsētu.
Pilsētas piekrastes līnija stiepjas ~20 km garumā. Piekrastē atrodas skaistās Adrijas jūras pludmales. Netālu no piekrastes atrodas kafejnīcas, veikali un restorāni, daži no tiem strādā visu diennakti.
Iekārtošanās viesnīcā.
Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras. Plkst. ~12:00 došanās ekskursijas braucienā “Duresa - Berata”.
Duresa – otra lielākā pilsēta Albānijā, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Duresa tika dibināta 7. gs. p.m.ē. Pastaigas ekskursijas laikā redzēsim: arheoloģijas muzeju, 5. gs. Bizantijas tirdzniecības centru, pilsētas sienas, kas palikušas no 5. gs., 2. gs. romiešu amfiteātri, venēciešu torni un citus populārākos apskates objektus.
Brīvs laiks.
Tālāk dosimies uz Beratu.
Pilsēta tika dibināta 7. gs. p.m.ē., kurai piemīt unikāla arhitektūra – māju jumti slejas cits pāri citam. Berata atrodas UNESCO aizsardzībā. Beratas cietokšņa apmeklējums – lielākais cietoksnis Albānijā. Tikai cietokšņa teritorijā atrodas 40 mazas pareizticīgo baznīcas. Vienā no tām ir izveidots Svētā Onufrija muzejs. Onufrijs – slavens 16. gs. Albāņu mākslinieks, kas zīmēja ikonas. Divu unikālu kvartālu apmeklējums – Mangalēms un Gorica.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Atpūta pie jūras, dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens kalnainajā Albānijā.
Dosimies vīna plantācijā, kur tiek audzētas vairākas vīnogu šķirnes, tad apmeklēsim vienu no lielākajām vīna darītavām “Cantina”, kur Jums būs iespēja nodegustēt albāņu vīnus un iegādāties iecienītākās šķirnes (pudeles cena, sākot no 5 € ). Pēc degustācijas dosimies nelielā ceļojumā pa gleznainu ceļu gar Skadaras ezeru pie vienas no noslēpumainākajām kalnu grēdām Albānijā. Monumentālu kalnu maģija apvienojumā ar savvaļas dabu ļaus Jums iegrimt fantasy pasaulē, nevienu neatstājot vienaldzīgu. Tautas valodā šos kalnus sauc par “Nolādētajiem kalniem”.
Turpinājumā pusdienas kādā ciematiņā, kur Jums būs iespēja nogaršot albāņu virtuvi, kā arī slavenu kalna foreli (papildu maksa ~15 € ).
Atgriešanās viesnīcā.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

Картинки по запросу "албания"

5. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Tirāna - Kruja” (papildu maksa 50 € ).
Tirāna ir lielākā pilsēta Albānijā. Iedzīvotāju skaits pārsniedz vienu miljonu, bet vienlaikus tā ir visjaunākā pilsēta Albānijā, kas tika dibināta 17.gs. Gājēju ekskursijas laikā pilsētā redzēsim: prezidenta rezidenci, parlamenta ēku, bijušā diktatora Envera Hodžas māju, Mātes Terēzas laukumu, Ethem Beja mošeju u.c. Pēc vēlēšanās, BunkArt apmeklējums. Pazemes bunkurs, kuru 80. gados uzcēla Albānijas Iekšlietu ministrija atomkara gadījumam.
Brīvs laiks.
Tālāk dosimies uz Kruju - viduslaiku pilsētu, kas ir uzcelta 600 metru virs jūras līmeņa. Cīņas centrs pret Osmaņu impēriju un Albānijas leģendārā varoņa – Skanderbega – dzimšanas vieta. Cietokšņa un pilsētas etnogrāfijas muzeja apmeklējums.
Brīvajā laikā Jums būs iespēja pastaigāt senatnīgajā 17. gs. austrumu tirgū.
Pēc vēlēšanās, pusdienas ar tradicionālajiem albāņu ēdieniem (papildu maksa).
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Pēc vēlēšanās, piedāvājam vakariņas (papildu maksa).
Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Melnkalni. Ekskursijas programma “Montenegro tūre”.
Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetiņe, pieturot skatu laukumā. No šejienes Jūs varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali.
Esot Cetiņe, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 700 m. augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielās kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetiņe, pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet par tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim.
Blakus Podgoricai atrodas kalnu pļavas, miers, klusums. Te arī gatavo slaveno Melnkalnes pršutu (kūpināto-vītināto cūkas šķiņķi) pēc senām receptēm, kā arī sierus, desas, vīnus. Jums būs iespēja piedalīties izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustācijā (papildu maksa ~4.50 € ) un iegādāties Melnkalnes gardumus.
Brīva laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Kotoras līcis” (papildu maksa 25 € ). Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabājušos Vidusjūras viduslaiku pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušās dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var pavērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām. Otru tik greznu vietu grūti atrast visā Adrijas piekrastē.
Došanās tranzīta viesnīcā Melnkalnes teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

8. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz lidostu.
Lidojums Podgorica - Rīga (~08:25-12:05).
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Podgorica - Rīga (Smartlynx);
Rokas bagāža līdz 5 kg, nododamā bagāža līdz 20 kg;
Dzīvošana viesnīcā Albānijas teritorijā - 6 naktis ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā);
Dzīvošana tranzīta viesnīcā Melnkalnē - 1 nakts (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Ekskursiju pakete 189 EUR:
Transporta apkalpošana;
Ekskursija Škodrā;
Ekskursijas brauciens “Duresa - Berata”;
Ekskursijas brauciens kalnainajā Albānijā;
Ekskursijas programma “Montenegro tūre”.

Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos viesnīcas numuriņos - 180 € ;
Ekskursijas brauciens “Tirāna - Kruja” - 50 € ;
Ekskursijas brauciens “Kotoras līcis” - 20 € ;
6 vakariņu pakete Albānijā - 45 € ;
Apdrošināšana;
Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē ~1 € no cilvēka/ dienā (bērniem no 2 līdz 11 gadiem (ieskaitot): ~0.50 € no cilvēka/dienā; bērniem līdz 2 g.v. - bezmaksas);
Nodeva par uzturēšanos Albānijā ~1 € no cilvēka/ dienā;
Ieejas biļetes apskates objektos.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home