Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga
Ceļojuma cena bez eksk. pakete Ceļojuma cena + eksk. pakete
268 € 199 € + 79 €
288 € (17.08.24) 219 € + 79 € (17.08.24)
299 € (20.04.24) 229 € + 79 € (20.04.24)
318 € (29.03.24) 249 € + 79 € (29.03.24)

1. diena
Agri no rīta (~04:00) izbraukšana no Rīgas uz Varšavu. Ierašanās Varšavā.
Ekskursija pa pilsētu. Ekskursijas laikā Jūs apskatīsiet Pils laukumu ar kolonnu, kas veltīta Sigismundam III Vāsam. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils, tā ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta. Tālāk apskatīsiet Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē senlaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra - Varšavas galvenais simbols. Varšava ir viena no nedaudzajām Eiropas galvaspilsētām, kurā joprojām vēl ir saglabājušies pilsētas mūri. Divkāršā rindā pilsētas mūri tika celti 14.gs. pirmajā pusē un līdz 16.gs. vidum. Mūri bija nostiprināti ar torņiem un fortiem. Vissenākais no nocietinājumiem ir Barbakāns, kuru uzcēla venēciešu amatieris Džanbatista veco pilsētas vārtu vietā „Novomeysky” vārtu aizsardzībai. Līdz mūsdienām ir saglabājusies Barbakāna ziemeļu daļa - kā rātsnama ārsiena, tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa un donžona formā. Barbakāns un daļa no pilsētas sienas tika restaurēti pēc Otrā pasaules kara postījumiem. Apskatīsim Sv. Jana un Sv. Annas katedrāli.
Pusdienas (par papildus samaksu). Tranzīts pa Polijas teritoriju. Izmitināšana viesnīcā Polijas teritorijā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Prāgu.
 
Apskates ekskursija pa Prāgu – pilsētu ar neparastu likteni, kas vairāk nekā 10 gadsimtus ir saglabājusi galvaspilsētas statusu un neaizmirstamo viduslaiku veidolu. Pastaigu sāksiet no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsiet Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, apmeklēsiet eleganto Sv. Jura baziliku – vēl vienu Prāgas gotikas paraugu. Ekskursijas laikā pastaigāsieties pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksiiet līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu atzīmē ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsiet arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksiet jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.
 
Pēc vēlēšanās, vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (par papildus samaksu 30 € , tiek apmaksāts ekskursijas laikā). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai, palūkojoties uz pilsētu no upes puses.
Vakarā, pēc vēlēšanās, piedāvajam ekskursiju "Prāgas leģendas" (par papildus samaksu 15 € , tiek apmaksāts ekskursijas laikā).
Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis.
Brauciens uz Loket pili (ieejas biļete par papildus samaksu). Loket pils atrodas Čehijas rietumos, netālu no kūrorta Karlovi Vari, pie upes Ogrže. Pils tiek minēta vēstures dokumentos ap 1234. gadu. Pilī tika fimēta slavenā filma - Kazino "Royale".
Piedāvājam ekskursiju uz Karlovi Vari.
 
Karlovi Vari ir kūrortpilsēta, kura atrodas gleznainā vietā kalnu pakājē, Teplas upes ielejā. Pasaules slavu Karlovi Vari guvuši, pateicoties tā dziednieciskajiem minerālūdens avotiem. Bija vajadzīgi gadsimti, lai cilvēki iepazītu šīs vietas ūdens dzīvinošo spēku. Taču, kad tas notika, šajā vietā izauga pilsēta – Karlovi Vari, kas nu ir harmoniski iekļāvusies kalnu ainavā, ko rotā ar mežiem apaugušās nogāzes. Mūsdienās Karlovi Vari ir ļoti īpaša vieta, kura dziedē dvēseli un miesu. Šeit nav skaļu kompāniju un trakojošu alus dzērāju. Šeit valda klusums un miers. Šurp brauc cilvēki, kuri spēj novērtēt skaistumu un veselību. Un kuriem veselīgs dzīvesveids ir atslēga veiksmei un pilnībai. Būtībā Karlovi Vari nav vienkārši kūrorts, tā ir pilsēta – muzejs. Un kaut gan lielākā daļa mūsdienu ēku ir uzceltas 19. gadsimta beigās, tur ir saglabājušies arī daudzi arhitektūras pieminekļi no senākiem laikiem. Piemēram, Kārļa Ceturtā pils tornis, Pētera un Pāvila pareizticīgo katedrāle, Marijas Magdalēnas katedrāle.
 
Vakarā, pēc vēlēšanās, vakariņas Alus darītavā (par papildus samaksu 30 € ). Izmitināšana viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Vācijas pilsētu Drēzdeni.
Ekskursija pa Drēzdeni. Drēzdene – Saksijas galvaspilsēta un viena no skaistākajām Vācijas pilsētām. Agrāk zināma kā "Florence uz Elbas", ar savu lielisko arhitektūru un mākslas dārgumiem tā bija labi pazīstama visā Eiropā.
Ceļš uz viesnīcu Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Rīgu. Ierašanās Rīgā ≈ 23:00 - 23:59.
 
Cenā iekļauts:
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
 • 4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm
Ekskursiju pakete 79 € :
 • Ekskursija uz Loket pili
 • Ekskursija Drēzdenē
 • Ekskursija uz Karlovi Vari
 • Ekskursija Prāgā
 • Ekskursija Varšavā
Papildus (uz vietas):
 • Ekskursija "Prāgas leģendas" - 15 €
 • Vakariņas Alus darītavā - 30 €
 • Brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām - 30 €
Papildus:
 • Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 75 €
 • Fiksētas vietas autobusā - 15 €
 • City tax Prāgas viesnīcās - 0.80-1 € no cilvēka par nakti
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Veselības apdrošināšana

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home