Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursijas

Antario.lv   »   Arābu Emirāti   »   Ekskursijas

Ekskursija uz Dubaju – 30$
Ekskursiju maršruts ved caur pilsētas tirdzniecības rajonu Džumeiru, kur izvietotas valdnieka Emirāta pilis, mošeja ar 2 minoretiem, prsonīgās villas kā arī lielie iepirkšanās centri. Tālāk ekskursija ved uz kamieļu hipodromu un Dubajas biznesa centru. Tālāk brauciens gar Krikas līci un Al-Fahidi fortu, kur izvietots pazemes muzejs. Pašā nobeigumā brauciens ar tradicionālo laivu pāri lagūnai.

 

Ekskursija uz Indijas okeānu – 50$
Mazie zvejnieku ciematiņi, oāzes un palmas, nelielas mošejas un izārdīti forti.Ekskursijas laikā pietura paklāju tirdziņā kalnos, kā arī senākās mošejas apmeklējus AAE, brīnišķīga kalnu ainava un atpūta smilšainās pludmalēs. Tiem, kas vēlas - niršana ar akvalangu un iepazīšanās ar brīnišķīgo zemūdens pasauli.(par papildus samaksu)Ekskursijas cenā iekļautas pusdienas.

 

Ekskursija uz Abu-Dabi – AAE galvaspilsētu – 50$
Šī ekskursija ved uz vienu no skaistākajām AAE pilsētām – galvaspilsētu.Pavisam nesen tā vēl bija pilsēta ar nelielām mājiņām-būdām. Šodien tā ir naftas biznesa centrs, brīnišķīgi minoreti mošejām, brīnišķīgas strūklalkas, zaļumi dārzos un parkos.Jūs gaida neaizmirstaams vakariņas arābu restorānā, pilsētas apskate no putna lidojuma, ūdens pīpe, fotografēšanās nacionālajā apģērbā.


Al Aina oāze (50$)
Ja Jūs vēlaties pabūt šeiha Zaijeda(valsts prezidenta) dzimtenē, piedalieties ekskursijā uz Al Ainu – pilsētu – oāzi uz Omānas robežas, kur apmeklēsiet pieticīgu māju,kurā viņš dzīvojis.Pabūsiet arī Bureimi – tajā oāzes daļā, kas pieder Omānas Sultanātam. Jūs gaida jauka pastaiga palmu ēnā, Omānas suvenīru tirdziņš, Jūs redzēsiet omānas valdnieka - sultāna Kabusa pili un kamieļu tirgu.Pusdienas ieturēsies 5* viesnīcā – Grand Hotel Jebel Hfeet.(pusdienas iekļautas cenā)

 

Naksnīgās krabju medības (50$)
Jūs gaida izbrauciens uz vietu, kur iespējams medīt krabjus pēc senām metodēm un tā sagadās prieku ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Jums būs lielikska iespēja iejusties krabju mednieka ādā, izbaudīt līča naksnīgo skaistumu lampiņu gaismā un pamieloties ar krabju gaļu.
Pēc medībām vakariņas – zviedru galds. Vakariņas iekļautas cenā. Alkohols par papildus samaksu.


Safari tuksnesī (65$)
Džipus vadīs pieredzējuši šoferi. Jūs ieradīsieties apmetnē, kur Jūs gaidīs paklāji un spilveni ar iespēju uzvilkt dūmu no ūdens pīpes, iegūt hennas zīmējumu, vērot tradicionālo vēderdeju priekšnesumu, izjāt uz kamieļa.
Vakariņas tiks gatavotas apmetnē. Tik brīnišķīgu saulrietu un zvaigžņotas debesīs kā ir tuksnesī Jūs neieraudzīsiet nekur citur. Atpūtieties un izbaudiet. Ekskursijas cenā iekļautas vakariņas, ūdenspīpe un hennas zīmējums.


 

Izbrauciens ar arābu laivu.(50$)
Kruīzs pa līci tradicionālajā arābu kuģī „dou”, kura dizains nav mainījies no Sinbada laikiem. Izbrauciens ar „dou”ir kā atgriešanās laikā. Izmēģiniet nacionālo arābu virtuvi klusas mūzikas pavadībā, papriecājaties par pilsētu no līča, iepazīstieties ar tūristiem no citām valsīm un Jūs nekad neaizmirsīsiet lielisko izbraucienu pa Dubaju. Vakariņas iekļautas cenā. Alkohols par papildus samaksu.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home