Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Iepirkšanas Itālijā

Antario.lv   »   Iepirkšanas ārzemēs   »   Iepirkšanas Itālijā

Cena 360 Eiro+ aviobiļetes

 

 

  

   

  

   

 

 

Programma pa sestdienām:
Sestdiena
 
Ierašanās Milānā. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvi.  Transfers un apmešanās Milānas viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
Svētdiena
 
Milāna. Brokastis viesnīcā. Pastaiga pa pilsētu gida pavadībā cauri Milānas vēsturiskajā centram. Jūs redzēsiet Katedrāli, Lielo Sforzesco pili, slaveno La Scala teātri, pasaules slavenais iepirkšanās galeriju Vittorio Emanuele II. Brīvais laiks vai tiem, kas vēlas vairāk organizēto ceļojumu uz o.Madzhore + Borromeo salām. Isola Bella salas apmeklējums ar savu apbrīnojamo botānisko dārzu un pili. Isola Pescatori salas apmeklējums. Atgriešanās Milānā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
Pirmdiena
 
Milāna tiem, kas vēlas papildus ekskursija Veronā – viena no ievērojamākajām pilsētām pasaulē, Romeo un Džulietas dzimšanas vieta. Programmu varat papildināt ar Veronas elegantiem drēbju veikaliem. Atgriešanās Milānā. Nakts viesnīcā. 
Otrdiena
 
 Milāna Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks priekš iepirkšanās Milānā. Vai tiem kas vēlas papildus organizēto ceļojumu uz autletu, kur atrodas dažādu veikalu no visvairāk augstās klases modes zīmoliem. Atgriešanās Milānā. Nakts viesnīcā.
Trešdiena
 
Milāna Brokstis viesnīcā. Brīvā diena Milānā. Papildus organizējas brauciens uz Šveici. Šokolādes fabrikas apskate,Lugano pilsētas apskate, kur var baudīt skaistu skatu uz ezeru, ko ieskauj kalnu grēda. Fox Town Švecijas autleta apskate,kur iespējams atrast pašus pazīstamākos modes zīmolus uz planētas. Fox Town – viens no lielākajiem autletiem pasaulē. Atgriešanās Milānā. Nakts viesnīcā. 
Ceturtdiena
 

Turīna – Milāna
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Turīnu. Pilsētas apskates ekskursija. Jūs redzēsiet skaistos pilsētas laukumus: San Karlo laukums, Kastello pils laukums, Carignano laukums un visbeidzot jums būs unikāla iespēja iepazīt Katedrāli, kur glabājas viena no  Vanšu Turīnas kristiešu relikvijām pasaulē.  Brīvais laiks vai tiem kas vēlas papildus organizēto ceļojumu mēs piedāvājam ekskursiju viduslaiku pilī un vietēja vīna degustāciju atrodoties viduslaiku atmosfērā. Jūs ievedīs pils vīna pagrabos, kur ejot uz leju redzēsiet, ks savulaik pagrabi tika izmantoti viduslaikos kā cietumi, un kur šodien atrodas retu vīnu kolekcija. Pils īpašnieks Jums pastāstīs visa veida tradicionālo vīna ražošanas noslēpumus.Retu šķirņu vīnogas, kuras ieraudzīsiet tikai šeit, no kurām taisa pašu labāko vīnu pasaulē. Vīna degustācija būs ar nelielām uzkodām, sieru un desu. Apmešanās Turīnas viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

Piektdiena
 
Turīna – Milāna. Brokastis viesnīcā. Brauciens no viesnīcas ar bagāžu. Pārbrauciens uz Milānu. Apmešanās Milānas viesnīcā. 
Sestdiena Brokastis viesnīcā. Тransports uz lidostu.
 

Programma svētdienās tiek nobīdīta par vienu dienu

Cenā ir iekļauts:
Dzīvošana viesnīcā 3-4*
Ekskursija ar krievu valodā runājošu licenzētu gidu Milānā, Turine
Transporta pakalpojumi programmā ar krievu valodā runājošu asistentu

Papildus ekskursijas:

Brauciens uz Šveici – 65 Euro (uz veselu dienu)
Ekskursija Veronā – 55 Euro (2 stundas pa pilsētu, 6 stundas brauciens + brīvais laiks)
Brauciens uz Serravalle autletu – 30 Euro
Ekskursija viduslaiku pilī ar vīna degustāciju – 60 Euro (2 stundas pilī, 4 stundas pārvietojoties)
Ekskursija Turīnas Karaļu pilī – 35 Euro (1,5 stunda pilī)

Papildus apmaksa:
Ieejas biļetes muzejā
Austiņas – 15 Euro
Nodeva Milānā par 3* viesnīcu 4 Euro, 4* viesnīcu 5 Euro pa diennakti
Nodeva Turīnā par 3* viesnīcu 2 Euro, 4* viesnīcu 3 Euro pa diennakti

Ceļojuma cena uz nedēļu – 360 Euro uz cilvēku divvietīgā numurā ar brokastīm
Cena par SGL numuru – 170 Eur
Atlaide par 3šo personu numura – 15 Euro

Papildus informācija
Tehnisku iemeslu dēļ, ekskursijas kārtība var tikt mainīta.

Dzīvošana viesnīcā:

Rimini – pilsētas robežā
Milāna – pilsētas robežā
Turīna – centrs, pilsētas robežā

Izstāžu vai valsts svētku laikā uzņēmums patur tiesības tūristiem mainīt viesnīcu, un paziņojot par to partneriem, 3 nedēļas pirms ierašanās. 

 

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home