Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Izstāžu apmeklēšanas organizācija

Antario.lv   »   Korporatīvie piedāvājumi   »   Izstāžu apmeklēšanas organizācija

 Starptautisko izstāžu apmeklēšanas un piedalīšanās organizēšanas pakalpojumi.

Starptautisko izstāžu apmeklēšana ir nepieciešama, lai sekotu jaunumiem Jūsu biznesa nozarē. Starptautiskās izstādes ļauj personīgi ieraudzīt, aptaustīt un pamēģināt inovatīvus produktus, paplašināt partneru un piegādātāju loku.

Izstādē Jūs varēsiet atrast visu Jums interesējošo produkciju, saņemt tās pilnu aprakstu un informāciju par izplatītāju vai par kompāniju- piegādātāju, bet pats svarīgākais- jebkurš izstādes apmeklētājs saņems reālu iespēju iepazīties ar iemīļotākajiem paraugiem, pataustīt to ar savām rokām un ieraudzīt to darbībā, kas ir daudz labāk nekā pētīt to paraugu pēc kataloga bildītēm. Pēc sava darba pabeigšanas un kontaktu uzstādīšanas ar potenciāliem partneriem, vairāki apmeklētāji uzreiz pēc izstādes doties uz izvēlētām rūpnīcām, lai veiktu pārrunas ar kompāniju vadību.
Mēs nodarbojamies tieši ar profesionālu starptautisko izstāžu organizāciju.

Izstādes apmeklēšanas organizācija ir:

 1. Mēs atrodam optimālus pēc cenas un kvalitātes variantus Jūsu transportēšanai un izmitināšanai.

 2. Pilna travel apkalpošana

  Jums nav nepieciešams nodarboties ar biļešu iegādi, transfēra pasūtīšanu, vīzu noformēšanu, tulkotāja meklēšanu , ieejas biļešu iegādi, maršruta organizēšanu un izklaides programmu. Mēs to visu ņemam uz sevi!

 3. Patīkams ar noderīgu

  Jūs saņemsiet ne tikai jaunas zināšanas un biznesa kontaktus, bet arī daudz pozitīvu emociju. Pēc jūsu vēlmes mēs varam apvienot ar pludmales vai ar citu atpūtas veidu pēc izstādes beigām.

Starptautisko izstāžu apmeklēšanas pakalpojumi:

 • Izstāžu meklēšana pasaulē pēc Jūsu biznesa tematikas, visa informācija par izstādēm;

 • Privātās(grupas) brauciena organizācija: avio biļešu un viesnīcas rezervācija, satikšana lidostā un transfērs līdz viesnīcai, reģistrācija uz izstādi, ielūguma biļete, apdrošināšanas noformēšana un daudz kas cits pēc jūsu vēlmēm

 • Tulkotāju, gidu-tulkotāju piemeklēšana.

Vispopulārākās izstādes, kuras apmeklē Latvijas uzņēmēji, atrodas Ķīnā, Vācijā un Krievijā.

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home