Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sanatorija Egle

Antario.lv   »   Veselības tūres Ārstēšana   »   Sanatorija Egle
Sanatorija "Egle", kas dibināta 1972. gadā un atrodas kūrortpilsētā Druskininkos, ir plaši pazīstams ne tikai Lietuvā, bet arī ārzemēs, ārstniecības un rehabilitācijas centrs, kas specializējas tradicionālo spa dabas faktoru ārstēšanā kombinācijā ar jaunākajiem. mūsdienu medicīnas metodes.
 
Ārstniecības un rehabilitācijas komplekss “Egle” atrodas tālu no kūrortpilsētas centra, brīnišķīgā vietā netālu no priežu meža un sastāv no atsevišķām daudzstāvu kopmītnēm “ilvinas” un “Egle”, slimnīcas, minerāla ūdens sūkņu telpa.
 
Ārstēšana un rehabilitācija
 
Sanatorijā jums tiek piedāvāta rehabilitācija vai profilaktiska veselības ārstēšana. Sanatorijas terapeitiskajā ēdienkartē ir milzīgs procedūru klāsts, kā arī diagnostikas un specializētas ārstēšanas programmas. Cilvēki no dažādām pasaules valstīm šeit ierodas, meklējot efektīvu ārstēšanu, labsajūtu un atpūtu no ikdienas stresa un pilsētas trokšņa.
 
Sanatorijā "Egle" ir sava virtuve un ēdamistaba, kas atrodas dzīvojamā ēkā "ilvinas". Sanatorija piedāvā dažādus ēdienus: bufetes tipa un sabalansētus ēdienus, kas pasniedz à la carte. Bufetes ēdienkarte piedāvā pazīstamus starptautiskos, kā arī tradicionālos lietuviešu un diētiskos ēdienus.

 Baseini un saunas

Aicinām visus apmeklēt sanatorijas "Egle" baseinu un saunu terapeitisko kompleksu. Baseini ar minerālūdeni ne tikai sagādās jums daudz prieka un prieka, bet arī labvēlīgi ārstēs jūsu ķermeni.

Sanatorijā pēc ārstēšanas procesa jūs varat pavadīt interesantu laiku. Viesiem tiek piedāvāti dažādi pasākumi, koncerti, deju vakari, filmu seansi. Aktīvās atpūtas cienītājiem ir basketbola, tenisa un volejbola laukumi, trenažieru zāle.

 

ECONOMY telpas - trīs ēdienreizes dienā un 5 procedūras
 

05.07.2021-22.08.2021

7 naktis divvietīgājā numurā - 497 EUR par cilvēku

2 naktis  divvietīgājā numurā   - 142 EUR par cilvēku

7 naktis vienvietīgājā numurā - 595 EUR par cilvēku

2 naktis vienvietīgājā numurā  - 170 EUR par cilvēku

 

 23.08.2021-07.11.2021

7 naktis divvietīgājā numurā - 469 EUR par cilvēku

2 naktis  divvietīgājā numurā  - 134 EUR par cilvēku

7 naktis vienvietīgājā numurā - 560 EUR par cilvēku

2 naktis vienvietīgājā numurā  - 160 EUR par cilvēku

 

 08.11.2021-23.12.2021

7 naktis divvietīgājā numurā - 413 EUR par cilvēku

2 naktis  divvietīgājā numurā - 118 EUR par cilvēku

7 naktis vienvietīgājā numurā - 497 EUR par cilvēku

2 naktis vienvietīgājā numurā  - 142 EUR par cilvēku

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home