Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Aviotūre uz Itāliju

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Aviotūre uz Itāliju
Ceļojuma cena 249 EUR + eksk. pakete 189 EUR.
Bez ekskursijas paketes ceļojuma cena - 408 EUR.
 
1. diena
Tikšanās lidostā.
Lidojums Rīga/Viļņa - Bergamo (Milāna).
Dodamies uz viesnīcu Milānas apkaimē, izvietošana viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Milāna un Verona – vienas valsts, divas atšķirīgas  pilsētas”.
Milāna pārsteigs tos, kuri gaida no tās tikai mūsdienīgas haitek celtnes ar saviem iespaidīgajiem vēsturiskajiem pieminekļiem. Sforcesko pils, kurā strādāja pats Leonardo da Vinči, Jaunavas Marijas dzimšanas baznīca, kur glabājas vissvarīgākā kristiešu pasaules relikvija - viena no Tā Kunga Krusta naglām, La Skala slavenais teātris. Visu pieminēto neatkārtojamā Milāna saudzīgi saglabāja saviem viesiem. Papildus vēsturiskajam mantojumam, Milānā atrodas nozīmīgākais Eiropas ekonomiskais centrs, kopš 2015. Gada Milānā norisinās Pasaules izstādes un ikgadējais augstās modes sezonu norises vieta. Milāna ir pilsēta, kurā ir koncentrētas visas Itālijas bagātības - vēsture, māksla, lieliska virtuve un moderni veikali.
Verona – neatkārtojamas pievilcības un romantisma pilsēta.
Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu.
Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni, un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja  Romeo, jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni un pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību. Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta, bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem.
Došanās uz viesnīcu Montekatiņu Termā. Izmitināšanās. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 3 € ).
Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukuai banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus. Arno upes krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio. Un mūsdienās, nesteidzoties pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.
Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās  arhitektūras  simbols un atmiņa, kas radīts Pizas republikā. Jau XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni. Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tās dārzam, tās skaistajām ielām, ar arku galerijām, tās eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats Bairons, un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs. Tikai ieraugot šīs vietas, var saprast neparasto Toskānas pilsētas dvēseli.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai).
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (45 € + sabiedriskā transporta biļetes).
Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī  viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma - valsts galvenais politiskais, kultūras, nozīmīgais ekonomiskais centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēsturiskajiem un kultūras pieminekļiem pasaulē.
Vatikāns ir pilsēta, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un tās sastāvā ir tikai no viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. “Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma.
Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.
Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks  nosaukums dzejnieku līča “Austrumu vārti”. Pilsētas galvenā apskate ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts: ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem i ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes, navigācijas sistēmas un daudz ko citu.
Pārbrauciens uz Brunjato.
Brunjato – gleznaina un kolorīta provinces ciemats Specijas reģionā, kas piesaista tūristus ar arhitektūras mantojumu. Starp VII un VIII gs. laikā, kad tika uzcelts klosteris šajā vietā uzsākās reģiona apdzīvošana. Ar laiku Brunjato tika piešķirts viena no skaistākajiem Itālijas ciemu tituliem.
Mūsu ceļojuma piektās dienas finālpunkts - Dženova.
Dženova tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru, pie tam, ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas  Ligūrijas jūras līča krastā. Galvenais apskates objekts ir ostas bāka, kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.
Brīvais laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
Картинки по запросу "италия"
 
6. diena
Brokastis. Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna un Sandžminjano) (piemaksa 25 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, degustācijas).
Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām, bet arī, UNESCO mantojuma, labāko Itālijas vīnu un ainavu sakopojums.
Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās ielas, ir piepildītas ar kontrastiem, kur nav ne miņas no mūslaikiem. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies uz XIV gadsimtu, uz pilsētu, kura ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši labākie XIII gadsimta meistari. Izsmalcinātais Deli Kampo laukums ir viduslaiku arhitektūras paraugs.
Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni, lai apskatītu kolorītās ieliņas, Toskānas keramiku, torņus un brīnišķīgās ainavas, dodas miljoniem tūristu no visas pasaules. Pateicoties tieši torņiem, šo vietu ir iesākusi saukt par “Viduslaiku Manhetena”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir pagaršot saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē, kas vairākkārt ir kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.
Nakts viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Numuru atbrīvošana. Uz Venēciju. Ekskursija pa Venēciju (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 5 € ).
Venēcija - otras tādas pilsētas nav visā pasaulē.Mākslas darbi, kurus ir veidojušas daudzas paaudzes ir sastinguši arhitektūras šedevros, un veido unikālu un neatkārtojamu vesturiski mākliniecisko ansambli. Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika, Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas  kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.
Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, pēc ekskursijas pa Venēciju aicinām Jūs uz kruīza braucienu pa Venēcijas lagūnas salām (piemaksa 22 € ).
Došanās uz viesnīcu Milānas apkaimē, apdzīvota vieta.
 
8. diena
Brokastis. Došanās uz lidostu vai pēc vēlēšanās (par piemaksu) transfērs uz Bergamo centru. Jums būs iespēja patstāvīgi apskatīt pilsētas populārākās apskates vietas.
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga/Viļņa-Bergamo-Rīga/Viļņa (Ryanair);
Rokas bagāža: 42 cm x 20 cm x 30 cm, ne vairāk kā 10 kg – maza rokas bagāža;
viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis ar brokastīm.
 
Ekskursiju pakete 189 EUR:
Ekskursijas brauciens uz Venēciju;
Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums”;
Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu;
Ekskursijas brauciens uz Milānu un Veronu;
Transporta pakalpojumu pakete;
Grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus: 
Toskānas (Sjēna – Sandžminjano) ekskursiju programma (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes, degustācijas) - 25 € ;
Ekskursiju brauciens uz Romu un Vatikānu (sabiedriskā transporta biļetes tiek apmaksātas papildus) - 45 € ;
Obligāta piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā - 160 € ;
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ - iegādājoties ceļojumu - 40 € ;
Nododamā bagāža līdz 10 kg (55x40x20 сm) turp un atpakaļ - pēc ceļojuma iegādes - 50 € ;
Nododamā bagāža Rīga/Viļņa-Bergamo 20 kg - iegādājoties ceļojumu - 35 € ;
Nododamā bagāža Bergamo - Rīga/Viļņa 20 kg - iegādājoties ceļojumu - 35 € ;
Nododamā bagāža Rīga/Viļņa-Bergamo 20 kg - pēc ceļojuma iegādes - 45 € ;
Nododamā bagāža Bergamo -Rīga/Viļņa 20 kg - pēc ceļojuma iegādes - 45 € ;
Priority līdz 10 кg Rīga/Viļņa-Bergamo (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 15 € (iegādājoties tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes);
Priority līdz 10 кg Bergamo-Rīga/Viļņa (pērkot tūri) piedāvājums ir ierobežotā daudzumā - 15 € (iegādājoties tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes);
Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 € /diena no cilvēka;
Veselības apdrošināšana;
Iebraukšanas nodeva Pizā – 3 € ;
Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa - 5 € ;
Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 € ;
Iebraukšanas nodeva uz Venēciju - 5 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home