Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Budžeta ceļojums uz Melnkalni

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Melnkalne   »   Budžeta ceļojums uz Melnkalni

Cena iegādājoties 3 piedāvātās ekskursijas, ceļojuma cena - 99 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijām - 219 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas.Tranzīts Lietuvas, Polijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2. diena
Brokastis.
Izbraukšana uz Vīni (Austrija).
Ierašanās Vīnē, ekskursija pilsētā.
Vīne – nozīmīga Eiropas pilsēta, Austrijas pērle un galvenais lepnums. Vīne ir romantiska, grezna un aristokrātiska pilsēta.
Brīvais laiks. Jums būs laiks patstāvīgi iepazīt šīs pilsētas apskates vietas.
Vēlu vakarā izbraukšana uz Melnkalni. Nakts ceļā. 

3. diena
Ierašanās Melnkalnē, iekārtošanās apartamentos Budvas Rivjērā. Atpūta.

4. diena
Atpūta pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija “Montenegro tūre” (par papildus samaksu 39 EUR).
Šī ekskursija parādīs Melnkalnes dažādību. Maršruts sākas gleznainā kalnu ceļā Budva - Cetine, pieturot skatu laukumā. No šejienes varēsiet saskatīt ikvienu Budvas Rivjēras pilsētu un pludmali. Esot Cetinē, nokļūsiet pavisam citā klimatiskajā zonā, jo pilsēta atrodas 900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit ir svaigs gaiss, nav svelmains un tūristu burzmas. Zaudējot administratīvās galvaspilsētas statusu, pilsēta ir saglabājusi kultūras galvaspilsētas statusu. Vietējie arhitektūras pieminekļi un muzeji iepazīstinās Jūs ar šīs nelielas kalnu kņazistes vēsturi.
Izbraucot no Cetine,  pavisam drīz nokļūsiet Melnkalnes galvaspilsētā - Podgoricā, uzzināsiet tās vēsturi, Jums būs iespēja pastaigāties parkos, ieraudzīt slaveno Millenium tiltu, kā arī pieminekli Vladimiram Visockim. Blakus Podgoricai atrodas skaistās kalnu pļavas, miers un klusums. Te pēc senām receptēm gatavo arī slaveno Melnkalnes pršutu (vītināta gaļa), kā arī sierus, desas, vīnus, rakiju. Jums būs iespēja apmeklēt izsmalcināto Melnkalnes vīnu degustāciju (par papildus samaksu 4,50 EUR), īstenot satriecošu fotosesiju Ilirijas ruīnās.
Maršruta noslēgumā  nokāpsim pie Kotoras līča ar galvu reibinošiem ainavu skatiem.
Brīvais laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

5. diena
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Albāniju (papildu maksa 59 EUR).
Pases kontrole. Ceļš uz Škodru. Škodra – senā pilsēta, kas tika dibināta 6. gs.p.m.ē. Iedzīvotāju skaits – 120.000 cilvēku. Trešā lielākā pilsēta Albānijā. Rozafa cietokšņa un cietokšņa muzeja apmeklējums. Cietoksnis tika uzcelts 4. gs. p.m.ē. un ir viens no diviem lielākajiem cietokšņiem Albānijā. Slavenā Sv. Stefana katoļu dievnama apmeklējums. Katoļu baznīcas Svēta Stefana apmeklējums (galvēna romiešu-katoļu baznīca pilsēta). Masku rupnīcas apmeklējums, kurā tiek izgatavoti apmēra 20 tūkstošu masku gadā, apmērām 80% no maskām tiek eksportēti uz Venēciju, Franciju, Grieķiju, Japānu, Kanādu un ASV. Pastaiga pilsētā: skaistās šauras ieliņās ar 18. gs. div- un trīsstāvu mājām. Apmeklēsim pareizticīgo baznīcu (vienīgā Skodrā) un musulmaņu mošeju. Šāda reliģiju triāde ir katrā Albānijas pilsētā, kur musulmaņu mošejas sadzīvo blakus katoļu un pareizticīgo dievnamiem. Izbraukšana uz Kruju. Kruja – viduslaiku pilsēta, kas ir celta 600 metru virs jūras līmeņa. Kaujas centrs pret Osmaņu impēriju. Pilsētas cietokšņa un etnogrāfiskā muzeja apmeklējums. Brīvs laiks senā 17. gs. austrumu tirgū. Pēc vēlēšanās, pusdienas Krujā ar tradicionālu albāņu virtuvi (papildu maksa).
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

6. diena
Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija “Kotoras līcis” (par papildus samaksu 39 EUR). Kotoras līcis – viena no visgleznainākajām vietām Melnkalnē. 
Jūs gaidīs tikšanās ar burvīgajām Vidusjūras pilsētiņām.
Kotora tiek uzskatīta par vislabāk saglabāto viduslaiku Vidusjūras pilsētu un tā ir iekļauta UNESCO sarakstā. Pār pilsētu ir valdījušas dažādas impērijas, bet Kotoras arhitektūras tēlu ir noteikusi Venēcijas Republika, kura valdīja pār Kotoru 15.-18. gs.
Perasta savu mūsdienīgu tēlu ir ieguvusi 17.-18. gs. Pašlaik tā ir pilsēta-muzejs ar pilīm un baznīcām Venēcijas baroka stilā. No šejienes paveras fantastiski skati uz Kotoras līci.
Tivata – mūsdienu pilsēta ar lielisku krastmalu. Porto Montenegro jahtu ciematiņā, kas ir pilsētas daļa, var vērot sniegbaltās jahtas, sākot ar vismazākajām un beidzot ar luksusa klases jahtām.
Brīvais laiks.
Atgriešanās apartamentos. Atpūta.

7. diena
Apartamentu atbrīvošana. Ceļš uz Horvātiju. Ekskursija Dubrovnikos.
Dubrovniki izskatās pēc pasakainas karalistes. Vēl viduslaikos, lai aizsargātu pilsētu no iebrucējiem, tai apkārt uzcēla aizsargmūri, kas nemainīgā izskatā ir saglabājies līdz mūsdienām. Pilsētas vēsturiskā daļa ir vislabākais senās arhitektūras paraugs reģionā. Pilis un katedrāles baroka, gotikas, Renesanses stilā apbur ar savu neatkārtojamību.
Un, protams, Dubrovniki ir slaveni ar savām dekorācijām, kuras var redzēt virknē filmu, bet bodīšu skaitu, kas veltītas pasaulē slavenām seriālam, pat nevar nosaukt.
Brīvais laiks.
Pēc vēlēšanas, brauciens ar kuģīti (piemaksu precizēt pie grupas vadītāja).
Nakts brauciens uz Poliju. 

8. diena
Ierašanās Polijā. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta.

9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Ceļš uz Rīgu.
Ierašanās vēlu vakarā/naktī.

Cenā iekļauts:
2 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm;
Ekskursija Dubrovnikā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Vieta komfortablā autobusā;
Ekskursija Vīnē;
Iekārtošanās apartamentos - 4 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Ekskursijas:
Ekskursija “Kotoras līcis” - 39 € ;
Ekskursija “Montenegro tūre” - 39 € ;
Ekskursija uz Albāniju - 59 € .

Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos - 70 € ;
Ēdināšana Melnkalnē: 1 x brokastis - 3,50 € / 1 x vakariņas - 6,50 € ;
Nodeva par uzturēšanos Melnkalnē - 1,50 € no cilvēka dienā; bērniem 2-11 gadu vecumā (ieskaitot) - 0,50 € no cilvēka dienā; bērniem līdz 2 gadu vecumam - bezmaksas;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Trīsvietīga izmitināšana - pēc pieprasījuma.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home