Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ceļojums uz Vulkānu un troļļu zemi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Islande   »   Ceļojums uz Vulkānu un troļļu zemi
Iegādājoties ekskursiju paketi (249 EUR), ceļojuma cena - no 459 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - no 690 EUR.
 
1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga – Reikjavika 19:50-20:50.
Ierašanās Islandē, transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās viesnīcā Reikjavikas apkārtnē. 
Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis.
Apskates ekskursija Reikjavikā – lielākajā Islandes pilsētā, kuru, neskatoties uz to, var apiet vienas dienas laikā. Galvaspilsētā, kas pasaulē atrodas vistālāk uz ziemeļiem, ir ko apskatīt! Mēs redzēsim parlamenta ēku (Altings tika dibināts 930. gadā mūsdienu Tingvetlir parka teritorijā; 19.gs. vidū parlamentu pārcēla uz Reikjaviku, bet mūsdienu mūra ēka tika uzcelta 1881. gadā); Sun Voyager skulptūru, kas vienlaikus atgādina gan vaļa skeletu, gan vikingu kuģa vraku; vienu no neparastākajām baznīcām pasaulē - Hallgrímur, kas izskatās pēc ledū sastingušās liesmas (brīvā laikā var uzkāpt baznīcas skatu laukumā (ieejas biļete ~ 7 EUR), no kura paveras  lielisks skats uz pilsētu, а kā arī Esja kalnu). Jūs varat apmeklēt virkni muzeju, piemēram, Arbaejarsafn brīvdabas muzeju, Nacionālo Islandes muzeju, Vikin jūras muzeju, muzeju “Islandes vaļi”, kurā ir 23 vaļu modeļi pilnā augumā, “Aurora Reykjavík” -   ziemeļblāzmas centrs, kā arī citus muzejus (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus).
Brīvs laiks.
Pēc vēlēšanās piedāvājam transfēru uz Zilo lagūnu ar iespēju apmeklēt SPA procedūras (papildu maksa 25 EUR + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~no 65 EUR) (transfērs notiks, ja tiks savākta grupa, kas sastāv vismaz no 25 cilv.).
Zilā lagūna ir ģeotermālais baseins, kas atrodas netālu no Reikjavikas, viens no Islandes simboliem.  Lagūnas jūras ūdenim ir pienaini-zilā krāsa un tā ir piesātināta ar minerālsāļiem, kas labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu. Lagūnas dibenu klāj balti māli, kas ārstnieciski iedarbojas uz ādu. Ūdens temperatūra visa gada garumā ir aptuveni 39°C, bet dziļums - 1-3 m.
Kompleksa vēsture aizsākās 1976. gadā, kad šajā vietā tika izlemts uzcelt elektrostaciju, izmantojot vietējā avota karsto ūdeni. 1990. gadu sākumā vietējie iedzīvotāji pamanīja tuvumā izveidojušos ezeru ar karsto ūdeni, dodoties ik pa laikam tur peldēties. Sākumā elektrostacijas darbinieka dzenāja vietējos iedzīvotājus, bet 1999. gadā šo dabas brīnumu bija izlemts pārveidot par SPA kompleksu, kas 2005. gadā saņēma labākā SPA kompleksa titulu.
Atgriešanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.
Картинки по запросу "исландия"
 
3. diena
Brokastis. Došanās uz Snaifelsnes pussalu.
Pussala atrodas Islandes rietumu daļā un tiek uzskatīta par vienu no labākajām vietām uz salas. Jūs apmeklēsiet virkni dabas apskates objektu: vulkāniskus laukus, viltotus krāterus, vulkāniskus krāterus, alas klintīs, kā arī Snaifelsnes ledāju. Šis ledājs ir viens no mazākajiem, bet visgleznākajiem ledājiem Islandē. Tiek uzskatīts, ka Snaifelsnes pussalā atrodas viens no bioenerģētiskajiem Zemes avotiem.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Brauciens pa dienvidu piekrasti.
Mēs redzēsim Reinisdrangar – bazalta kolonnas (viens no visskaistākajiem vulkāna izvirduma rezultātā izveidotajiem veidojumiem), kā arī troļļu pirkstus. Pastāv leģenda, saskaņā ar kuru divi troļļi mēģināja izvilkt krastā kuģi, kas iestrēga netālu no krasta, bet aizspēlējoties, nepaspēja paslēpties no pirmajiem saules stariem un pārvērtās par akmens klintīm.
Redzēsim slaveno Eijafjatlajokudl vulkānu, kas paralizējis aviosatiksmi virs Ziemeļamerikas un lielākās daļas Eiropas 2010. gada izvirdumu laikā, redzēsim Seljalandsfoss un Skogafoss ūdenskritumus, Mirdalsekudl un Eijafjatlajokudl lēdajus, Hekla un Katla vulkānus.
Jums būs iespēja apmeklēt “Skogar” etnogrāfisko muzeju (ieejas biļetes tiek apmaksātas papildus ~15 EUR). Tas sastāv no 3 daļām. Brīvdabas muzejs aizņem lielu teritoriju, demonstrējot dažādu periodu Islandes arhitektūras paraugus – neliekas mājiņas, kuru jumti ir klāti ar velēnu. Šeit ir arī ferma, baznīca, skola. Katrā ēkā var brīvi pārvietoties, apskatot interjerus. Tautas muzejs sastāv no zvejniecības, medniecības un islandiešu sadzīves priekšmetiem. Tehnikas muzejā var iepazīties ar transporta vēsturi un evolūciju, transporta satiksmi un tehnoloģijām, kas tika pielietotas 19.-20. gadsimtos.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija pa “Zelta loku” – vispopulārāko Islandes tūristu maršrutu.
“Zelta loks” iekļauj galvenos Islandes apskates objektus. To skaitā ir Tingvetlir nacionālais parks, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, būdams slavens ar to, ka tā teritorijā ir pulcējusies Eiropā vissenākā sanāksme – Altings; Gudlfoss Zelta ūdenskritums (visskaistākais ūdenskritums valstī); neaktīvā Kerid vulkāna krāteris, kurā atrodas skaits dziļš ezers (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~3 EUR).
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Reikjavika - Rīga (21:30 - 04:10).
 
Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga – Reikjavika - Rīga (Wizzair);
Rokas bagāža līdz 10 kg (40x30x20 cm);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
4 naktis viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā).
 
Ekskursiju pakete 249 EUR:
Ekskursija Reikjavikā;
Ekskursijas brauciens pa Islandes “Zelta loku” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~3 EUR);
Ekskursija uz Snaifelsnes pussalu;
Ekskursijas brauciens uz Islandes dienvidu piekrasti (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~15 EUR).
 
Papildus:
Obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā - 250 € ;
Priority līdz 10 kg Rīga – Reikjavika - 25 € ;
Priority līdz 10 kg Reikjavika – Rīga - 25 € ;
Nododamā bagāža līdz 10 kg Rīga – Reikjavika - 35 € ;
Nododamā bagāža līdz 10 kg Reikjavika – Rīga - 35 € ;
Nododamā bagāža līdz 20 kg Rīga – Reikjavika - 55 € ;
Nododamā bagāža līdz 20 kg Reikjavika – Rīga - 55 € ;
Nododamā bagāža līdz 32 kg Rīga – Reikjavika - 70 € ;
Nododamā bagāža līdz 32 kg Reikjavika – Rīga - 70 € ;
Transfērs uz Zilo lagūnu ar iespēju apmeklēt SPA procedūras (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes ~ 65 € ) (transfērs notiks, ja tiks savākta grupa, kas sastāv vismaz no 25 cilv.) - 25 € ;
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apdrošināšana.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home