Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Kualalumpurā, Malakka un atpūta Langkavī

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Malaizija   »   Kualalumpurā, Malakka un atpūta Langkavī

1. diena
Tikšanās Kualalumpras lidostā. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās viesnīcā 3-4*.

2. diena
09:00 - Izbraukšana no viesnīcas uz ekskursiju pa Kualalumpuru. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet greznu Karaļa pili (fotografēšana), Valsts mošeju, Neatkarības laukumu, Sultāna Abdula Samada ēku (viņa vārdā nosauktu , kurš valdīja Selangorā, tās celtniecība sākās 1894. gadā un tika pabeigta pēc 3 gadiem), Karalisko kriketa klubu Selangors, St.Marijas baznīcu. Un protams, kā jau pieņemts, Jūs redzēsiet Kualalumpuras simbolu  -  Petronas torni ekskursijas beigās iesakām patstāvīgi uzbraukt tornī un redzēt to no iekšpuses (nākotnes ēka). 

3. diena  
09:00 – Vēsturiskais ceļojums Malakā! Jūs veiksiet ceļojumu cauri laikiem. Ieradīsimies Malakā, kur agrāk valdīja portugālieši, holandieši un visbeidzot angļi, 400 gadu garumā. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Chen Hun Den vecāko ķīniešu templi uz pussalas, Portugāles cietoksni Port De Santjago uzceltu 1511. gadā, Sv. Pāvila baznīcu  kurā savulaik apglabāts Sv.Francisks Ksavjers . Ciemosieties Baba-Njunja mājā/muzejā, kā arī kuģu muzejā un daudz kur citur. Pusdienas vietējā restorānā. Iekārtošanās viesnīcā Corus Hotel 4*, Deluxe room. 

4. diena
Dārzi un parki. Visi parki atrodas pilsētas teritorijā, kas padarīs Jūsu pastaigas nenogurdinošas. Šeit Jūs būsiet dažādu augu un ziedu oāzē, kur pat nenojautīsiet, ka apkārt ir megapole. Pastaigājoties starp mūžzaļajiem kokiem Jūs sajutīsiet mieru. Visi parki ir pasakaini skaisti, tos radījusi gan cilvēki, gan pati daba. 

Piemaksa 110EUR no cilvēka

Vai Batu alu apmeklējums, kas ir gigantisku alu komplekss. Šīs alas ir apmēram 400 miljonu gadu vecas. Griesti šajās alas ir apmēram 100 m augsti, tāpat citu alu griestos ir caurumi pa kuriem iekļūst saules stari, kas apgaismo krāšņās skulptūras un altārus. Pusdienas pilsētā Tapah. Apstāšanas pie ūdenskrituma. Piemaksa 95EUR no cilvēka

Картинки по запросу "куала лумпур"

5. diena
Lidojums Kualalumpura -  Langkavi

5. - 14. diena
Pludmales atpūta vai papildus ekskursijas.

Cena atkarīga no izvēlētas viesnīcas Langkavī:

Green Village Langkawi 3*                   1740 EUR
Langkawi Seaview Hotel 3*                  1780 EUR
Sheraton Langkawi Beach Resort 5*    1955 EUR
Berjaya Langkawi Hotel 4*                    2140 EUR
Bayview Langkawi 4*                            2200 EUR
Tanjung Rhu Resort                              2250 EUR  

Ir iespējams, mainīt/pagarināt/samazināt ceļojumu, pievienot vai noņemt ekskursijas. Programma ir ekskluzīva.

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home