Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre ar atpūtu Olimpa Rivjērā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Grieķija   »   Ekskursiju tūre ar atpūtu Olimpa Rivjērā

Ceļojuma cena 329 EUR + eksk. pakete 159 EUR.
Ceļojuma cena bez ekskursijas pakete - 478 EUR.

1. diena
Izbraukšana no Rīgas agri no rīta. Tranzīts Polijas teritorijā. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā Polijas/Čehijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bratislavu. Ekskursija pilsētā.
Gājēju ekskursijas laikā pa vecpilsētu apmeklēsim galvenos Slovākijas galvaspilsētas apskates objektus: gotisku Svētā Mārtiņa katedrāli, kas tika uzcelta 13.gs., noformējot to ar apzeltītu Ungārijas kroņa modeli, vienīgos saglabājušos viduslaiku gotiskos vārtus Mihaila tornī, Mirbaha pili ar efektīgu fasādi Rokoko stilā, Rātsnamu, kā arī citas vietas. Atsevišķa uzmanība jāveltī Bratislavas pilij, kas tika uzcelta 10.gs. Tā vairākas reizes tika iznīcināta un pārbūvēta, bet pēdējā vērienīga rekonstrukcija tika veikta 1968. gadā. Pilī atrodas Nacionālais Slovākijas muzejs, kuram ir bagāta gleznu, mēbeļu senlaicīgu ieroču kolekcija; vienā no pils torņiem atrodas skatu laukums ar lielisku skatu uz pilsētu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).
Brīvs laiks. Došanās tranzīta viesnīcā Serbijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Belgradu. Ierašanās Belgradā, ekskursija pilsētā.
Serbijas galvaspilsēta ir „vārti” Balkānos. Belgrada – viena no senākajām pilsētām Eiropā. Tā atrodas seno tirdzniecības ceļu krustcelēs, tur, kur divas upes, Donava un Sava, saplūst kopā. Belgradas arhitektūra atgādina par pilsētas seno vēsturi, par tās iedzīvotāju kultūras un likteņu savijumu. Trokšņaini parki un prospekti, lieliskas baznīcas un izsmalcinātas pilis, neoklasicisma un romantisma stila celtnes, Bizantijas, turku ēkas, senie cietokšņu mūri un stikla debesskrāpji modernisma stilā – tas ir mūsdienīgs Serbijas galvaspilsētas portrets. Un vēl šeit valda ļoti īpašs noskaņojums, kas ir raksturīgs ikvienam serbam un pazīstams jebkuram Emira Kusturicas filmu cienītājam.
Došanās tranzīta viesnīcā Maķedonijas teritorijā.
Iekārtošanās viesnīcā.
Nakts viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Skopjē.
Maķedonijas Republikas galvaspilsēta atrodas pašā Balkānu pussalas sirdī. Tā ir pilsēta ar bagātu, bet skumju vēsturi; vairākas zemestrīces, kas notika dažādos laikos, gandrīz iznīcināja pilsētu līdz pašiem pamatiem. Kaut gan neliela saujiņa senatnīgu ēku un celtņu palika līdz mūsdienām. To skaita ir gan akmens tilts, kas atdala jaunu pilsētu un musulmaņu kvartālu, kur, galvenokārt, mīt albāņi, han Kalē cietoksnis, kuru bizantieši uzcēla 6.gs., viduslaiku Daut Paša turku pirts, kuras ēkā atrodas Maķedonijas Nacionālā galerija, kā arī mošejas un pareizticīgo baznīcas. Galvenais jaunās pilsētas apskates objekts ir Maķedonijas laukums ar uz zirga esošā Aleksandra Lielā pieminekli (28 m), kas rotā šo laukumu.
Došanās uz Grieķiju. Ierašanās viesnīcā Olimpiskajā Rivjērā (kūrorts Paralija Katerini) dienas otrajā pusē. Iekārtošanās viesnīcā.
Atpūta, nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju uz Meteoriem (papildu maksa 39 € + ieejas biļetes ~8 € ).
Jūs gaida aizraujoša ekskursija ar iespēju apmeklēt divus klosterus ikonu glezniecības darbnīcu. Svētie Meteori – tas ir unikāls dabas fenomens un viens no lielākajiem ortodoksālajiem klostera kompleksiem Grieķijā. Kalni paši par sevi ir lieliski un izpelnījušies tūristu uzmanību, bez izņemot to, Meteori („gaisā planējošie”) – tas ir kristīgo svētceļojums Grieķijā. Mūku kopienas Meteors pirmsākumi ir meklējami 9. gadsimtā, kad klinšu alas sāka apdzīvot vientuļnieki. Svētdienās un svētkos tie pulcējās kopā, lai lūgtu Dievu un ieturētu maltīti. Pieaugot mūku skaitam, tika uzceltas divas vientuļnieku mūku mītnes - Dupiani un Stadži. To dibināšana kļuva par sākumu mūku „valstij” - Meteors. Lielākais klosteru komplekss sastāvēja no 24 klosteriem, kas atradās klints virsotnē. Mūku centrs uzplauka līdz 17.gs., pašlaik līdz mūsdienām saglabājušies tikai 6 strādājošie pareizticīgo klosteri („Lielais Meteors”, „Sv. Nikolaja Anapausa klosteris”, “Varlaama klosteris”, „Sv. Trīsvienības klosteris”) un 2 sieviešu („Rusanu” un „Sv. Stefana klosteris”).
Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Brauciens uz Edessu ar Lutra Pozar karsto avotu apmeklējumu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 5 € ).
Ceļš uz Edessu vijas caur antīko Pellas pilsētu, kas ir Aleksandra Lielā dzimšanas vieta. Braucot cauri šai vietai, mēs noteikti pastāstīsim Jums interesantus faktus par šo iekarotāju.
Galvenā Edessas apskates vieta ir ūdenskritumu parks, kas nav tikai kalna avoti. Dabas skaistums un spēks slēpjas šajās ainavās. Jums būs iespēja ne tikai izbaudīt šos dabas skatus, bet arī ieturēt maltīti vai iedzert kafiju vietējā bārā.
Tālāk ceļš vedīs uz Lutra Pozar, šeit brauc, lai tiešā nozīmē smeltos siltumu, veselību un dabas enerģiju. Šeit gaiss ir tīrs un svaigs, it kā tas ir darināts no kristāliem, šeit atrodas arī minerālavoti, kas tika atzīti par ārstnieciskajiem, un ūdens temperatūra tajos ir aptuveni 37 grādi visu cauru gadu. Nelielajos baseinos (sabiedriskajos un privātajos) var atpūsties un tad veldzēties nelielu ūdenskritumu ūdeņos (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 5 € ).
Atgriešanās viesnīcā. Brīvs laiks.
Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Brīvs laiks pie jūras.
Dienas otrajā pusē ekskursija Salonikos.
Ekskursijas laikā Jūs iepazīsities ar pilsētas vēsturi, redzēsiet Balto torni – pilsētas simbolu, kas tika uzcelta 1430. gadā, Rotondu un triumfa arku – Galeriju ar iespaidīgiem reljefa vareno kauju attēliem, majestātisko Sv. Dmitrija Solunska baziliku – vienu no vissenākajām bazilikām Grieķijā. Ekskursijas nobeigumā ir Akropoles apskate – Bizantijas cietokšņa sienas un Vecpilsēta ar šaurajām, līkumainām ieliņām. Jūs varēsiet baudīt lieliskus senās Maķedonijas galvaspilsētas skatus 300 m virs jūras līmeņa, kas ir izvietojusies amfiteātra formā apkārt Termaikas līcim.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Atēnām (papildu maksa 50 € ).
Apskates ekskursija Atēnās – Grieķijas galvaspilsētā, kurai ir bagāta un krāšņa vēsture. Redzēsim parlamenta ēku – bijusī karaļu pils (vairāk pazīstams kā “Vecā pils”). Ēkas iekšējā interjerā dominē violetas un purpura baltā marmora līnijas. Pretī parlamenta ēkai atrodas nezināmā karavīra kaps, ik stundu šeit var vērot sardzes maiņu. Izbaudīsim Nacionālā dārza skaistumu, pabarosim pīles ar Atēnas iedzīvotājiem un apmeklēsim Olimpa Zeva templi. Tad pastaigāsimies līdz Panafinejas stadionam – pasaulē vienīgā stadiona, kas tika pilnībā uzbūvēts no baltā marmora. Aplūkosim Nacionālo bibliotēku. Mūsdienās tajā ir simtiem grāmatu visās pasaules valodās, kā arī manuskripti, vēsturiskie dokumenti, grieķu revolūcijas arhīvi un citi izdevumi. Apmeklēsim arī Akropoli  (ieejas biļetes ~20 €), tās lielākos tempļus un teātrus. Obligāti apskatīsim Partenonu – templi, kas tika uzcelts par godu Atēnai; Erehtejona templis, kas arī ir veltīts Atēnai. Šeit atrodas arī vienīgais strādājošs antīkais pilsētas teātris - Odeons Geroda Atika, kas ir galvenais koncerta laukums.
Jums būs iespēja uzņemt krāšņās bildes.
Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis. Brīva diena pie jūras.
Nakts viesnīcā.

11. diena
Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Tranzīts Maķedonijas, Serbijas teritorijā.
Ierašanās tranzīta viesnīcā Serbijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

12. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Budapeštu, ekskursija pilsētā.
Budapeštu pilntiesīgi uzskata par vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām – izņemot unikālos romiešu un turku arhitektūras paraugus pilsētas ielas ir izrotātas daudzveidīgā savā vienotībā eklektikas (vēsturisma) stilā. Pilsētas centrā plūst Donava ar tās mežģīņu tiltiem. Vienā Donavas krastā, līdzenumā, atrodas Pešta, bet citā, paugurainā, Buda. Pauguri slejas pār pilsētas centru un no tiem paveras elpu aizraujoša panorāma uz vecpilsētu un Donavas krastmalu, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.
Došanās tranzīta viesnīcā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

13. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Došanās uz Rīgu. Ierašanās vēlu vakarā.

Cenā iekļauts:
Vieta tūrisma klases autobusā;
Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā;
7 naktis viesnīcā Olimpa Rivjērā (Paralija-Katerini kūrorts) / 6x brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā);
5 naktis tranzīta viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā).

Ekskursiju pakete 159 EUR:
Ekskursija Bratislavā;
Ekskursija Belgradā;
Brauciens uz Edessu ar Lutra Pozar karsto avotu apmeklējumu (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi ~ 5 € );
Ekskursija Salonikos;
Ekskursija Skopjē;
Ekskursija Budapeštā.

Papildus:
Obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcā - 250 € ;
Apdrošināšana;
Fiksētas vietas autobusā - 15 € (pēc pieprasījuma);
Ekskursija uz Meteoriem – 39 € (minimāls cilvēku skaits: 30);
Vakariņas Grieķijas kūrortā – ~10 € (tiek apmaksātas maršruta laikā);
Ekskursijas brauciens uz Atēnām – 50 € (minimāls cilvēku skaits: 30);
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās;
Apmaksājot 2 papildu ekskursijas, speciāla cena - 75 € .

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home