Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Elbas sala un vīni Toskānā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Elbas sala un vīni Toskānā
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz lielisko Lednices pili DienvidMorāvijā. Pils ir ar krāšņu interjēru, izcilu ainavu parku un ezeriem un 60 m augstu minaretu – augstāko ārpus islāma valstīm. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Laiks ceļā līdz Trevizo. Pastaiga pa pilsētiņu., tai ir zināma līdzība ar Venēciju, bet neskatoties uz to, pilsētai ir savs īpašs raksturs, tās viduslaiku pievilcīgās mājas ar balkoniņiem paceļas gar vītoliem apaugušu kanālu malām. Nakts 3* viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 € ) uz lielisko Ligūrijas jūras piekrasti – Cinque Terre reģionu. Rapallo – šejienes villas, jājamzirgu staļļi, golfa laukums un tenisa korti vēl aizvien glabā patrīciešu klātbūtnes izjūtu. Šajā ciemā paceļas 16.gs. svētnīca, kurā atrodas bizantiešu svētbilde, kurai – ja var ticēt nostāstiem – piemītot brīnumains spēks. Brauciens ar kugīti līdz Portofino – tā ir ekskluzīva Italijas ostas un kūrorta pilsēta. Talāk dodamies uz Dženovu – visnozīmīgākā tirdzniecības ostas pilsēta. Dženova lepojas ar savu vēsturi. Tos, kuri ierodas šo pilsētu iepazīt, Dženova labi atalgo. Gan pilis, gan baznīcas un muzeju gleznas un skulptūras pieder pie skaistākā ko sevī glabā Ziemeļrietumu Itālija. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 € ) uz Pizu. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni". Senās jūras republikas arhitektūras šedevru apskate „Pizas vizītkarte”: Brīnumu laukums ar „Krītošo torni”, Baptisteriju, Katedrāli. Pārbrauciens uz Piombino ostu, lai ar kugīti tālāk dotos uz Elbas salu – Portoferraio pilsētiņu. Elbas sala ir fascinējoša! Tā ir trešā lielākā sala pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Pat pats vēsturē slavenais Napoleons ir mitinājies šajā salā un palīdzējis uzlabot salinieku dzīvi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Toskānas vidieni – San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13. gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Pēc velēšanās iespēja nobaudīt vietējo vīnu. 
Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”... Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
7. diena
Brokastis. Romantisks ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Iepazīšanās ar pilsētu: Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māja, Florences Panteons – Santa Croces baznīca. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis. Brauciens uz Austriju. Eizenštate, Haidna pilsēta. Eizenšatates vārds galvenokārt saistās ar ungāru aristokrātu Esterhāzi dzimtu un viņu slaveno kapelmeistaru Jozefu Haidnu. Daudzās skaistās kompozīcijas pirmo reizi tika atskaņotas Eizenštatē. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
 
9. diena
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā);
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - 165 € ;
piemaksa par papildvietu autobusā - 120 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Rapallo, Portofino, Dženova 40 € ; Izbraukuma ekskursija uz Pizu, Elbas salu, Portoferraio 30 € ; izbraukuma ekskursija uz San Gimignano, Sjēna 35 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 € , bērniem līdz 14 g. 80 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Lednices pils 330 Kč; Kuģītis līdz Portofino ~ 11 € ; Kuģītis uz Elbas salu ~ 40 € ; ekskursija Florencē 20 € ; audio austiņas pilsētās 15 € ; Pusdienas Itālijā no 13 € ; Pusdienas Austrijā no 12 € ; pilsētu nodoklis.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home