Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Elbas sala un vīni Toskānā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Elbas sala un vīni Toskānā
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā.
 
2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz lielisko Lednices pili Dienvidmorāvijā. Pils ir ar krāšņu interjēru, izcilu ainavu parku, ezeriem un 60 m augstu minaretu – augstāko ārpus islāma valstīm. Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā.
 
3. diena
Brokastis. Laiks ceļā līdz Trevizo. Pastaiga pa pilsētu. Tai ir zināma līdzība ar Venēciju, bet neskatoties uz to, pilsētai ir savs īpašs raksturs, tās viduslaiku pievilcīgās mājas ar balkoniņiem paceļas gar vītoliem apaugušu kanālu malām. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz lielisko Ligūrijas jūras piekrasti – Cinque Terre reģionu. Rapallo – šejienes villas, jājamzirgu staļļi, golfa laukums un tenisa korti vēl aizvien glabā patrīciešu klātbūtnes izjūtu. Šajā ciemā paceļas 16. gs. svētnīca, kurā atrodas bizantiešu svētbilde, kurai – ja var ticēt nostāstiem – piemītot brīnumains spēks. Brauciens ar kugīti līdz Portofino – tā ir ekskluzīva Italijas ostas un kūrorta pilsēta. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē.
 
5. diena
Brokastis. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 € ) uz Elbas salu un Pizu. Pārbrauciens uz Piombino ostu, lai ar kugīti tālāk dotos uz Elbas salu – Portoferraio pilsētiņu. Elbas sala ir fascinējoša! Tā ir trešā lielākā sala pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Pat pats vēsturē slavenais Napoleons ir mitinājies šajā salā un palīdzējis uzlabot salinieku dzīvi. Laiks ceļā. Īsa foto pauze Pizā. Bagātīgā Pizas vēsture atstājusi virkni kultūrvēsturisku brīnumu. Piza vilina miljoniem tūristu, kuri vēlas klātienē redzēt pasaules brīnumu – „krītošo torni". Senās jūras republikas arhitektūras šedevru apskate „Pizas vizītkarte”: Brīnumu laukums ar „Krītošo torni”, Baptisteriju, Katedrāli. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē.
 
6. diena
Brokastis*. Piedāvajam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 € ) uz Toskānas vidieni – San Gimignano - torņu pilsētu. Iepazīšanās ar pilsētas vēsturisko centru. Pilsētas centru ieskauj nocietinājuma mūris ar pieciem vārtiem, galvenie no kuriem – Porta San Giovanni. Piazza della Cisterna – laukuma nosaukums radies no vārda ‘cisterna’- sabiedriskās akas, kas šeit tika izrakta 13. gs. Pilsētas rātsnams, kura fasādi rotā seni ģērboņi. Pēc velēšanās iespēja nobaudīt vietējo vīnu. Sjēna – pērle Tokānas vainagā, pilsēta uz trim pauguriem, „trakojoša un sastingusi akmens jūra”, „lielais akmens maiss”... Sjēna ir kalnaina, un pastaiga pa pilsētu ik brīdi var pārsteigt ar negaidītām, brīnišķīgām ainavām un jaukiem nostūriem. Pilsēta ir kompakta un mājīga. Pazīstama ar sarkanvīnu „Kjanti” un „Stipro maizi” – ‘panforte’, kas cepta pēc antīkām Romas leģionāru receptēm. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Montekatīnī Terme apkaimē.
 
7. diena
Brokastis. Romantisks ceļš līdz Florencei. Ierašanās Florencē - muzeju pilsētā, kura ir renesanses mākslas un arhitektūras šūpulis. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki Dante Aligjēri, Frančesko Petrarka. Ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Mikelandželo, Donatello u.c. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Iepazīšanās ar pilsētu: Santa Maria del Fiore – galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un slaveno Dantes māja… Nakts viesnīcā Itālijas teritorijā.
 
8. diena
Brokastis. Brauciens uz Austriju. Eizenštate, Haidna pilsēta. Eizenšatates vārds galvenokārt saistās ar ungāru aristokrātu Esterhāzi dzimtu un viņu slaveno kapelmeistaru Jozefu Haidnu. Daudzās skaistās kompozīcijas pirmo reizi tika atskaņotas Eizenštatē. Nakts viesnīcā Polijas teritorijā.
 
9. diena
Brokastis. Laiks ceļā caur Poliju un Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcās
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 105 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 € , bērniem līdz 14 g. 80 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 260 €
 • piemaksa par papildvietu autobusā - 265 € 
 • medicīniskā apdrošināšana
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • izbraukuma ekskursija uz Rapallo, Portofino - 35 €
 • izbraukuma ekskursija uz Pizu, Elbas salu, Portoferraio - 30 €
 • izbraukuma ekskursija uz San Gimignano, Sjēna - 40 €
 • Lednices pils - 380 Kč
 • kuģītis līdz Portofino ~ 20 €
 • kuģītis uz Elbas salu ~ 50 €
 • ekskursija Florencē - 20 €
 • audio austiņas pilsētās - 15 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home