Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Itālija – tā ir kultūra un vēsture

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Itālija – tā ir kultūra un vēsture

Atpūta 3* viesnīcā pašā Rimini centrā (Marina Centro rajons) + 3 ekskursijas (Rimini, San Marino, Santarkandželo). Pludmale, vēsture un kultūra – ideāla un daudzpusīga kombinācija atpūtai!

Viesnīca: viena no norādītājām 3* viesnīcām Rimini pilsētas centrālajā daļā – Villa Caterina, Aura Living, Splendor, Cortina, Adria Nuova (viesnīcas nosaukums tiks paziņots 7 dienas pirms tūres sākuma).Itālija ir valsts ar ārkārtīgi bagātu kultūras un vēstures mantojumu. Tas attiecas arī uz Rimini pilsētu un tās tuvāko apkaimi. Nakšņošanai mūsu "vēstures un kultūras nedēļas" ietvaros izvēlējāmies 3 * viesnīcu Rimini centrālajā daļā, Marina Centro rajonā, pie jūras. Ar mūsu palīdzību jūs atklāsiet sev aizrautīgo Rimini vēsturi, uzzināsiet vairāk par Rimini dzimušo režisoru Federiko Fellīni un dosieties pastaigā pa veco zvejnieku ciematu Borgo San Giuliano.

Tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rimini atrodas pasaulē vecākā republika – mazā Sanmarīno. Pēc nelielas produktu degustācijas jūs kopā ar mūsu profesionālo gidu dosieties pastaigā pa Sanmarīno vecpilsētu, bet pēc tam, pirms dosieties uz outlet centru, jūsu rīcībā būs vēl nedaudz brīva laika savām interesēm. 

Piektdienas pēcpusdienā jūs apmeklēsiet gleznaino Santarkandželo (Santarcangelo di Romagna) pilsētiņu, kas atrodas tikai 20 minūšu braucienā no Rimini. Gids atklās jums šīs burvīgās vietas krāšņākos nostūrīšus, bet pēc tam jūs varēsiet patstāvīgi apmeklēt slaveno tufa alu kompleksu vai vietējo tirgu.

Tie, kuriem ar minēto nepietiks, var pasūtīt papildu ekskursijas. 

Dažādi viesnīcas pakalpojumi esošās koncepcijas ietvaros var tikt mainīti sezonas laikā pēc viesnīcas administrācijas ieskatiem.

Ēdināšana BB
Numuru tipi DBL

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home