Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Romu brīvdienas

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Romu brīvdienas

1. diena
Ielidošana Romā, transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

2. diena  
Broakstis. No rīta brīvais laiks. Pa dienu apskates ekskursija “Monumentālā Roma” ar krievvalodīgu gidu un aperitīvu kādā no Romas kafejnīcām. Pēc tam brīvas laiks vai ekskursija par papildus maksu “Romas sirds” ar Spāņu trepju un Trevi strūklakas apskati. Nakts viesnīcā. 

3. diena
Brokastis.Brīvais laiks. No rīta iespējams iegādāties ekskursiju par papildus maksu pa antīko Trasteveres rajonu ar krievvalodīgu gidu, ekskursijas laikā varēs iegādāties tipiskas romiešu pusdienas. Pa dienu ekskursija ar krievvalodīgu gidu uz Vatikāna muzeju un Sv. Pētera katedrāli(ieejas biļetes nav iekļautas cenā). Nakts viesnīcā.

Картинки по запросу "рим"

4. diena
Brokastis. Brīva diena Romā vai ekskursija par papildus maksu uz visu dienu – Neapole un Pompeja. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis. Brīva diena Romā vai ekskursija par papildus maksu uz Florenci. Nakts viesnīcā.

6. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildus maksu “Imperiālā Roma, ar Kolizeja apmeklējumu” vai ekskursija Roma Baroka laikmetā, kuras laikā redzēsiet slavenus skvērus, strūklakas, ekskursija uz Tivoli at d'Este villas apmeklējumu. Nakts viesnīcā.

7. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai ekskursija par papildus maksu uz Romas priekšpilsētu – Fraskati rajonu, kuras laikā būs vietējo produktu un vīnu degustācija. Nakts viesnīcā.

8. diena
Brokastis. Transfērs uz lidostu. 

 

Cenā iekļauts:
Lidojums
Grupas transfēri pēc programmas
Dzīvošana izvēlētās kategorijas viesnīcās
Izvelētais ēdināšanas tips – BB/HB
Grupas ekskursijas ar krievvalodīgu gidu - “Monumentālā Roma(3 stundas); Vatikāns un Sv. Pētera katedrāle(3 stundas, ieejas biļetes nav iekļautas)
Aperitīvs kādā no Romas kafejnīcām
Austiņas ekskursiju laikā

Cenā nav iekļauts:
Apdrošināšana;
Papildus ekskursijas
Ieejas biļetes

Cenas var mainīties atkarībā no avio biļešu cenām!

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home