Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Izpārdošanas laiks Berlīnē

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Vācija   »   Izpārdošanas laiks Berlīnē
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, pārbrauciens caur Lietuvas un Polijas teritorijām. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis. Pārbrauciens uz Berlīni. Berlīnes pievārtē iespēja iepazīties ar iepirkšanās centra A10 piedāvajumiem. Te zem viena jumta sadzīvo vairak nekā 200 veikali. Šopinga pārtraukumā var ieturēt pusdienas kādā no restorāniem vai kafejnīcām. Šeit ir atrodama kvalitatīvs apģērbs, apavi, sadzīves ķīmija un liels produktu klāsts. Var teikt: šeit ir viss! Diena paskries patīkamā nodarbē: iepirkšanās! 
Kurš vēlās, ar sabiedrisko transportu, var aizbraukt līdz pilsētai, Berlīnē atradīsiet: Potsdamas laukumā atrodas lielveikals Potsdamer Platz Arkaden, kurā atradīsiet vairāk kā simts veikalus. Varat doties uz  Tauentzienstrasse, vienu no lielākajām Berlīnes iepirkšanās ielām, te varēs apmeklēt Europa Centre – galvenais pilsētas lielveikals. Te katrs atradīs kādu dāvanu gan sev, gan tuviniekiem. Vakarā izbraukšana uz mājām.. Tranzīts Polija, Lietuva
 
3. diena
Pirmajā dienas pusē atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Autotransporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā;
Nakšņošana viesnīcās, 2-vietīgos numuros ar ērtībām;
Ēdināšana: brokastis viesnīcās.
 
Papildus:
Veselības apdrošināšana; 
Personiskie izdevumi;
Piemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 40 EUR;
Papildvieta autobusā – 60 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home