Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Ekskursiju tūre uz Japānu

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Japāna   »   Ekskursiju tūre uz Japānu
Ceļojuma cena no 1649 EUR + 399 EUR eksk. pakete
Ceļojuma cena BEZ eksk. pakete no 2078 EUR

*turē 07.10.2024 - papildus nakts Japānā (brīva diena)

1. diena
Tikšanās Rīgas lidostā.
Lidojums Rīga-Tokija.

2. diena
Ierašanās Tokijā.
Transfērs uz viesnīcu.
Iekārtošanās, atpūta.

3. diena
Brokastis.
Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā”.

Tokija – Japānas galvaspilsēta. Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām „austošās saules zemes” pilsētām. Tokijas iedzīvotāju skaits pārsniedz 13 milj. cilvēku atzīmi. Tokija ir viena no jaunākajām valsts pilsētām, vienlaicīgi apvienojot gan senatnes, gan modernuma pazīmes. Milzīgu debesskrāpju ēnā var ieraudzīt pavisam mazās mājiņas, kuras brīnumainā kārtā ir saglabājušās pēc postījumiem, kā arī mazās šaurās ieliņas, kurām pat nav nosaukumu. Milzīga megapole ir vienlaikus slavena ar tās seniem austrumu arhitektūras pieminekļiem un mūsdienu apskates objektiem. Ekskursijas laikā redzēsim: Tokijā lielāko jūras velšu tirgu - „Cukidži tirgus”; Ginza rajonu: valsts visdārgākais rajons - Ginza (viena zemes kvadrātmetra cena rajona teritorijā ir aptuveni ~100 000 dolāru); pauzes, lai uztaisītu bildes: Nihonbashi tilts, Imperatora pils, Akihabara rajons. Asakusa rajons: Kaminarimon pērkona vārti, tirgotāju iela Nakamise. Sensoji templis: visslavenākais Tokijas budisma templis kurš ir celts 7.gs. Asakusa templis: ir pārdzīvojis 1945. gada bombardēšanu. Pusdienas (papildu maksa). Tālāk TV torņa apmeklējums (brauciens ar metro: JPY 340 un uzkāpšana tornī JPY 2200, pēc vēlēšanās). Tokyo Sky Tree – poētiska nosaukuma tulkojums ir „Tokijas debesu koks”. 634m augsta konstrukcija ir pasaulē vislielākais telekomunikāciju tornis. Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis. Ekskursijas programma „Divu dienu ekskursija Tokijā un Odaibas salas apmeklējums”.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Meidzi sintoistu svētnīcu - viena no slavenākajiem Tokijas kulta svētnīcām. Viena no godājamām un visvairāk apmeklētājām valsts reliģijas vietām. Tā tika uzcelta 1920. gadā, Haradzuku rajons – Tokijas modernais kvartāls. Sibujas ielu krustojums (leģendārais ielu krustojums, piemineklis Hatiko).
Pusdienas (par papildu maksu).
Tālāk dosimies uz Odaibas salu. Odaiba - liela mākslīgās izcelsmes sala Tokijas līcī, kuru ar Tokijas centru savieno Varavīksnes tilts. Vēsture saka, ka pāris gadu atpakaļ šeit ir bijusi milzīga atkritumu izgāztuve.
Ekskursijas laikā apmeklēsim Piejūras parku (Brīvības piemineklis, Varavīksnes tilts).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis.
Ekskursijas programma „Kamakura un Jokohama”.
Kamakura izraisa lielu tūristu interesi, pateicoties virknei saglabājušos seno pieminekļu un tempļu. Turklāt pilsētā ir maigs klimats, bet pašu pilsētu no trim pusēm ieskauj meži. Ekskursijas laikā redzēsim Hokokuji templi – Bambusa templis un tējas ceremonija (piemaksa: JPY 1200), templis pieder Rinzai sektas lielajam Kenchoji klosterim kas tika dibināts 1334.gadā.

Pusdienas Komati-dori tirdzniecības ieliņā (piemaksa). Tālāk dosimies uz Yuigahama pludmali un Kotoku-in templi – Lielais Buda (papildu maksa JPY 300). Templis ir slavens ar tā „Lielo Budu” - monumentāla atklāta Budas bronza statuja, kas ir viens no atpazīstamākajiem Japānas simboliem. Statuja ir aptuveni 13.35 m augsta, ieskaitot pamatu, tās svars ir aptuveni 93t.

Došanās uz Jokohamas pilsētu - otru lielāko pilsētu Japānā, kā arī lielākā ostas pilsēta, kas atrodas Tokijas līča krastā. Tālāk seko Landmark Tower debesskrāpja apmeklējums (papildu maksa JPY 1000) – visaugstākais debesskrāpis Japānā, kura virsotnē atrodas Sky Garden („Debesu dārzs”) skatu tornis. Torņa augstums sastāda ~296 m, debesskrāpī ierīkots pasaulē ātrākais lifts. Ekskursijas laikā redzēsim arī „Yokohama Bay Bridge” - skaists piekartilts kura garums ir ~860 m. Tilts tika uzcelts 1989. gadā un tas ir viens no visgarākajiem tiltiem pasaulē. Tālāk Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Yokohama Chinatown. Yokohama Chinatown ir lielākā Čainatauna ne tikai visā Japānā, bet arī Āzijā, kā arī viena no lielākajām pasaulē. Te atrodas ~ 600 ķīniešu tematisku veikaliņu, bodīšu, restorānu un kafejnīcu. Tās vēsture ir ~ 150 gadus sena.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. diena
Brokastis.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu Fudzi vai Fudzijama kalns (piemaksa 90 € ).
Fudzi vai Fudzijama kalns ir viens no galvenajiem Japānas apskates objektiem. Japānā Fudzi kalns ir svēts un ikvienam valsts iedzīvotājam vismaz reizi mūžā jāuzkāpj tā virsotnē.
Fudzijama - tas ir aktīvs vulkāns kas atrodas Honshu salā, Fudzi-Hakone-Idzu nacionālajā parkā. Uz doto brīdi vulkāns gandrīz nav aktīvs, pēdējais izvirdums tika fiksēts 1707.—1708. gados.
Ekskursijas laikā redzēsim:
Kavagutiko un Saiko ezeri, Saiko Iyashino-Sato Nenba – koka mājiņu ciemata muzejs (papildu maksa JPY 450). Pusdienas, tradicionālais vietējais ēdiens – Hoto nūdeles (cena no JPY2000). Tālāk dosimies uz karstajiem avotiem (cena: JPY 1500).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena
Brokastis.
Došanās autobusu-gājēju ekskursija “Tokijas līcis”.
Tokijas līcis ir Klusā okeāna līcis Japānā. Šeit atrodas virkne ostu, tai skaitā viena no lielākajiem Āzijā – Jokohamas osta.
Došanās ar prāmi uz Nokogiri kalnu (papildu maksa par prāmi ~ 20 € ), ilgums ceļā aptuveni 40 min. Nokogiri kalns - salīdzinoši neliels kalns (329m virs jūras līmeņa), kas ir slavens ar neparastas formas klintīm un skaistiem skatiem.
Tālāk apmeklēsim Nihondze templi (papildu maksa 25 $ ), kas atrodas Nokogiri kalna dienvidu pakājē. Šo seno templi dibināja 725. gadā, šeit Jums būs iespēja redzēt: milzīgu Budas statuju, kuras augstums ir 31m. un ir uztaisīta no Nokogiri kalna akmeņiem.
Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Tokijas līcī ir mākslīgas izcelsmes sala, kas ir piekrastes atpūtas zona Tokijas līcī, tā savieno pilsētu Kavasaki ar Kisaradzu pilsētu. Tieši tur mēs dosimies turpinājumā!
Brauciens notiks cauri Tokyo Bay Aqua Line tunelim, kura garums ir 9600m, tas ir ierīkots okeāna dibenā, 57 m dziļumā.
Tokyo Bay Aqua Line toneļi un tilts tika atklāts 1997.gadā. Tokyo Bay Aqua Line – ceturtais garākais tunelis pasaulē, tā lielākā daļa atrodas zem ūdens. Aqua Line – pasaulē garākais automobiļu zemūdens tunelis.
Ceļojuma laikā mēs brauksim pāri tiltam, kur būs iespēja vērot Tokijas līča skatus, tālāk brauciens turpināsies pa tuneli.
Ierašanās salā, kur Jums būs iespēja atpūsties, ieiet veikalos, vērot ainavas un Fudzi kalna skatus.
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

8. diena
Brokastis.
Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju programmu “Nikko” (piemaksa 95 € ). Nikko nacionālais parks ir UNESCO tempļu komplekss., gleznaini ezeri, ūdenskritumi, aizas un kapelas. Ekskursijas laikā redzēsim: Tosjogu templi (piemaksa JPY 1300), Kegonas ūdenskritumu, Čudzendzi ezeru un Rjudzu ūdenskritumu. Būs iespēja baudīt tradicionālās pusdienas (Piemaksa JPY 1500). Tālāk Jūs gaida karstie avoti - Nikko Yumoto onsens (tikai kājām).
Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

9. diena
Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.
Transfērs uz Odaibu, kur būs brīvs laiks „nākotnes pilsētas” apmeklēšanai ar virkni izklaides iespēju un tirdzniecības centru.
Transfērs uz lidostu.
Lidojums Tokija-Stambula ~ 21:55-05:15.

10. diena
Lidojums Stambula-Rīga.
Ierašanās Rīgā.

Cenā iekļauts
 • Lidojums Rīga-Tokija-Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Ēdināšana lidmašīnas klajā
 • 7 naktis viesnīcā (apmešanās divvietīgajos numuriņos) ar brokastim
 • Lidostas nodevas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Nododamā bagāža ne vairāk kā 23 kg

Ekskursiju-transporta pakete 399 € :

 • Transporta pakalpojumi
 • Divu dienu ekskursijas programma -Tokija + Odaiba sala
 • Ekskursijas programma - Tokijas līcī
 • Ekskursijas programma - Kamakura+Yokohama

Papildus:

 • Ekskursiju programma “Nikko” - 95 €
 • Ekskursijas programma Fudzi - 90 €
 • Piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 320 €
 • Piemaksa par TWIN numuru no 80 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
 • Tūrisma nodeva
 • Austiņas ekskursijām visa ceļojuma laikā - 15 € /pers.
 • Papildus tiek apmaksāts ceļa-transporta nodeva - 15 € (maksas ceļi, autostāvvietas, dzeramnauda)

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home