Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais gads Lapzemē

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Somija   »   Jaunais gads Lapzemē
Lapzeme ir mazapdzīvots Somijas ziemeļu reģions, kas robežojas ar Zviedriju, Norvēģiju un Krieviju. Šī ir sāmu tautības cilvēku dzimtene, kas pasaulē atpazīstamību guvusi ar ziemas aktivitātēm, Ziemeļu Polāro loku un Ziemassvētku vecīti. Sagaidīsim divus jaunos gadus, vienu Somijā un vienu Zviedrijā. Baudīsim ziemeļu eksotiku Lapzemē1. DIENA, SESTDIENA, 28.12. RĪGA – HELSINKI – KEMI (28.12.19- 01.01.20)
 
1. diena
No rīta plkst. 08:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. Plkst. 10:15 lidojums Rīga – Helsinki. Turpinājumā 13:50 lidojums uz Somijas ziemeļiem - Kemi. Ap 15:30 ierašanās un brauciens uz viesnīcu. Pēc iekārtošanās viesnīcā dosimies ārpus pilsētas pie dabas. Sēdīsimies pie ugunskura un klausīsimies stāstus par īpašo dabas pārsteigumu – Ziemeļblāzmu. Baudīsim ceptas desiņas un dzērienus, klausoties vietējo iedzīvotāju stāstītajā par šo īpašo dabas brīnumu. Lūdzu ņemiet vērā, ka Aurora Borealis jeb Ziemeļblāzma ir dabas parādība un tā nav garantēta. Nakts viesnīcā Kemi.
 
2. diena
Pēc brokastīm dosimies iepazīt Somijas ziemeļu daļas dzīvniekus. Vispirms viesosimies pie haskijiem, kur uzzināsim par suņu audzināšanu un dzīvesveidu. Pēc tā sēdīsimies kamanās un izbrauksim haskiju pajūgā, vērojot apkārtni. Pēcpusdienā apmeklēsim vēl vienu Somijas ziemeļu daļas dzīvnieku/simbolu – ziemeļbriedi. Būs iespēja pabarot šos dzīvniekus. Lai iegūtu ziemeļbrieža vadītāja apliecību, jāuzklausa stāsti par tiem un veiksmīgi jāizbrauc loks pa tuvējo apkārtni ziemeļbriežu pajūgā. Pie ugunskura baudīsim kafiju un mājās gatavotus cepumus. Vakarpusē apmeklēsim ledus pili. Šī īpašā no ledus veidotā pils parāda šejienes cilvēku spēju pielāgoties dabai un veidot skaistas lietas. Nakts viesnīcā Kemi.
 
3. diena
Pēc brokastīm brauciens uz Lapzemes centru – Rovaniemi pilsētu. Kopā ar vietējo gidu izstaigāsim pa pilsētas nozīmīgākajām vietām un apmeklēsim galvenā Ziemassvētku vecīša māju. Pēc šī apmeklējuma aizbrauksim arī līdz Ziemeļu Polārā loka līnijai. Pēc pilnas dienas Rovaniemi, atgriezīsimies viesnīcā Kemi.
 
4. diena
Ap pusdienas laiku mūs sagaida piedzīvojums! Kāpsim uz ledlauža un dosimies jūrā. Šis kuģis dosies aptuveni 3 stundu ceļā pa aizsalušo Botnijas līci un spēj savā ceļā lauzt aptuveni metru biezu ledu. Vērosim šo īpašo pasākumu un apskatīsim arī pašu kuģi un uzzināsim par to. Vakarā savdabīgas Jaungada svinības. Brauksim 20 minūtes ārpus pilsētas mežā, koka namā tiks pasniegtas svētku vakariņas. Pirms vakariņām izbaudīsim dažas no vietējām tradīcijām. Pēc vakariņām pārbrauksim uz Viciatorget, robežpilsētu pie Somijas un Zviedrijas. Vispirms sagaidīsim jauno gadu ar salūtu Somijas pusē un pēc tā pārbrauksim uz Zviedriju, kur pēc stundas sagaidīsim Jauno gadu vēlreiz. Pēc tā brauciens uz viesnīcu Kemi.
 
5. diena
Pēc brokastīm brauciens uz Kemi lidostu, 12:40 lidojums Kemi – Helsinki, pēc tā 16:25 lidojums uz Rīgu, ap 17:35 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Kemi – Rīga;
transporta pakalpojumi;naktsmītne 3* viesnīcā divvietīgā istabā;
4 brokastis, norādītās uzkodas un Vecgada vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
Piemaksa par vienvietīgu numuru - 126 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home