Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais Gads Pērnavā SPA viesnīcā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Igaunija   »   Jaunais Gads Pērnavā SPA viesnīcā
1. diena
09:00 izbraukšana no Rīgas. Pērnava - lielākā veselības tūrisma vieta Igaunijā. Pastaiga pa Jaungada pilsētu: Ziemassvētku tirdziņš Martensa laukumā, Ziemassvētku eglīte. Izrotāta pilsēta ļaus jums sajust Jaungada atmosfēru, bet tirdzniecības centra „PORT ARTUR” apmeklējums palīdzēs jums sagatavot dāvanas saviem tuviniekiem. 15:00 check-in viesnīcā “Tervis Medical SPA”. Ūdens atpūtas centrs (15:00 – 17:00 ieeja): iespēja apmeklēt 5 saunas, džakuzi un baseinu. Pēc vēlēšanās vakariņas viesnīcas restorānā – zviedru galds (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Nakts viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Visas dienas garumā var apmeklēt Ūdens atpūtas centru (06:30 – 17:00): 5 saunas, džakuzi, baseins. Iespēja pastaigāties gar jūras karstu un izbaidīt svaigu jūras gaisu vai apmeklēt Pērnavas vēsturisko centru, kā arī tirdzniecības centrus. Sagatavošanās Jaunā gada svinēšanai. Pēc vēlēšanās Jaungada vakariņas viesnīcas restorānā - a la carte (iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā). Jaunā gada sagaidīšana ar uguņošanu pilsētas centrā, pēc tam Jums būs iespēja atgriezties viesnīcā un apmeklēt viesnīcas disko bāru “Mulli” vai citu izklaides vietu pilsētas centrā. Nakts viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. No 07:30 līdz 11:30 iespēja apmeklēt Ūdens atpūtas centru: 5 saunas, džakuzi, baseins. Check-out no viesnīcas plkst. 12:00. Brīvais laiks 1.5 – 2 st., izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanas Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Transporta pakalpojumi;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcā Tervis Medical SPA komfortablā divvietīgā/trīsvietīgā numurā (ērtības numurā);
Katru rītu – gardas brokastis, zviedru galds;
Ūdens un saunu centrs katru dienu;
WI-FI visā viesnīcā.
 
Papildus (Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā):
30.12. vakariņas “zviedru galds” – 12 EUR/8 EUR (bērni 3-11 gadi);
31.12. Jaungada vakariņas “a la carte” – 29 EUR;
Bērni 3-11 gadi – var pasūtīt ēdienus uz vietas par maksu;
Papildus vieta autobusā – 50 EUR;
Vienvietīgs numurs viesnīcā - 40 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home