Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Jaunais gads Vjetnamā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Vjetnama   »   Jaunais gads Vjetnamā
1. diena
Plkst. 10:30 pulcēšanās Rīgas lidostā. 12:15 lidojums Rīga – Stambula, pēc ierašanās diena Stambulā vai atpūta viesnīcā. Naktī lidojums Stambula – Saigona, nakts lidmašīnā.
 
2. diena
Ap plkst. 17:10 ierašanās Vjetnamā. Laipni lūgti Vjetnamas modernākajā metropolē – Hošiminā jeb Saigonā. Pēc formalitāšu nokārtošanas, sēdīsimies autobusā un dosimies uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Saigonā.
 
3. diena 
Šodien dosimies ārpus pilsētas uz Cu Chi tuneļiem, ko veido apuveni 200 km garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cilvēku slēpās Vjetnamas kara laikā. Iepazīsim šo savdabīgo Vjetnamas vēstures lappusi. Pēc pusdienām atgriezīsimies Saigonā, lai iepazītu Ben Thanh tirgu, kurā atrodams plašs augļu klāsts. Redzēsim arī Notre Dame katedrāli un pastaigājot pa rosīgo Dong Khoi ielu. Baudīsim pirmās pusdienas Vjetnamā. Nakts viesnīcā Saigonā.
 
4. diena
No rīta dosimies uz Mekongas upes deltu. Šī milzīgā upe, kas sākas Tibetas kalnos un plūst cauri Ķīnai, Laosai, Kambodžai līdz sasniedz Vjetnamas dienvidus. Labvēlīgie dabas apstākļi šeit ļauj audzēt daudzveidīgus augļus: greifrūtus, mango, mandarīnus, apelsīnus un vēl. Ierodoties deltas rajonā, braukšanu autobusā nomainīs kuģis, kas vedīs pa Mekongas deltas kanāliem un attekām, vērojot ikdienas norises un dzīvi upes deltā, ciematu apbūvi, augļu dārzus. Nakts viesnīcā Saigonā.
 
5. diena
Šodien uzsāksim ceļojumu uz Vjetnamas kalnaināko un, iespējams, gleznaināko daļu. Lai gan brauciens plānojas 5-7 stundu garumā, tas vīsies pa kalniem, ielejām un dabas ainavas mainīsies viena aiz otras. Pa ceļam piestāsim pie Zīloņa ūdenskrituma, šķērsosim Ta Nung pāreju, no kuras paveras skats uz džungļiem. Vēl viesosimies Circeņu audzētavā un nobaudīsim vjetnamiešu delikatesi – ceptus circeņus. Ierašanās Dalatā, ko varētu raksturot kā franču Alpus papildinātus ar vjetnamiešu dabas pieskārienu. To ietver priežu mežiem klāti kalni, ezeri un augstākas kalnu virsotnes. Pilsētu dēvē arī par Mūžīgā Pavasara pilsētu. Vakarā kopīgi baudīsim Jaunā gada vakariņas. Nakts viesnīcā Dalatā.
 
6. diena
Šodienas mūsu plāns ceļot uz Truc Lam Zen Meditation Pagodu, kas atrodas Phuong Hoang kalnā. Iespaidīga ir Van Hanh Pagoda ar divdesmitčetru metru augsto milzīgo Zelta Budas statuju. Tālāk dosimies uz Datanla ūdenskritumu. Pēcpusdienā apmeklēsim arī Prenn ūdenskritumu, šeit ir iespējamas izvēles izjādes ziloņu mugurā. Nakts viesnīcā Dalatā.
 
7. diena
No rīta apskatīsim Dalatas ziedu dārzus ar dažādu šķirņu puķēm. Turpinājumā apmeklēsim tā dēvēto Indoķīnas skaistāko Dalatas dzelzceļa staciju. Noslēgumā pabūsim pie Vjetnamai neparasta objekta – Trakās mājas, kas ir viena no dīvainākajām mājām pasaulē, kas radīta īpašā arhitektūras stilā. Pēc pusdienām ceļosim uz Nha Trang kūrortu pie Dienvidķīnas jūras. Nakts viesnīcā Nha Trang.
 
8. diena
Pēc brokastīm sēdīsimies laivā un dosimies izbaucienā uz tuvējo salu. Diena atpūtai ar iespēju peldēties, baudīt apkārtējo vidi un pludmales. Atgriešanās un nakts 4* viesnīcā Nha Trang.
 
9. diena
Brīva diena atpūtai Dienvidķīnas jūras piekrastē. Nakts 4* viesnīcā Nha Trang.
 
10. diena
Brīvs rīts pludmalē un ap pusdienas laiku dosimies uz lidostu. Lidojums Nha Trang - Saigona. Pēc tā vakarā lidojums Saigona – Stambula, nakts lidmašīnā.
 
11. diena
No rīta ierašanās Stambulā un 09:20 lidojums uz Rīgu, ap 11:20 ierašanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
lidojuma biļete Rīga – Saigona – Rīga;iekšējais lidojums Nha Trang - Saigona;
transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
naktsmītnes 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
8 brokastis, 7 pusdienas un Vecgada vakariņas;
aprakstā minētās ekskursijas;
grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu/angļu valodā runājošs vietējais gids;
Vjetnamas vīza.
 
Papildus:
programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
dzeramnauda šoferiem, gidiem  un apkalpojošajam personālam;
piemaksa par vienvietīgu numuru - 328 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home