Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Provansā smaržo

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Provansā smaržo
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.
Nakšņošana viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.
 
2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus. Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaists panorāmas skats (lieliska vieta fotogrāfijām). Nakšņošana viesnīcā Itālijā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ierašanās Marseļā. Marseļas raksturiezīmes slēpjas pilsētas senajās ielās, kur vējā plivinās no logiem izkārta koša veļa, dzirdamas baložu dūdas un dobjas, melodiskas zvanu skaņas. Jūras vējiņš drosmīgi sajauc ziepju veikaliņu, ceptās zivs un ķiploku aromātus. Ēku fasādes un šauru ielu gaiteņus nomaina omulīgi laukumi. Visur valda okera krāsa, siltie toņi, saules mirgas pat ēnā un ieliņu vēsumā. Noslēpumi? Noslēpumi šeit ir ik uz soļa - vien jāatskatās. Tie pieejami nesteidzīgam ceļotājam: keramiķu bodes, santonu darbnīcas, dizaineru galerijas, radošie mākslinieki… Nepaejiet garām 13 stūru laukumam, jo tam ir sava vēsture. Noteikti ieklausieties kaiju stāstos pie ieejas Marseļas ostā. Ir tikai jānoskaņojas un pilsēta pati aicinās uz sarunu. Nakšņošana viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija «Lavandas paradīze un Provansas ciematiņi». Lavandas paradīze Valensoles ciemata apkaimē. Lavanda zied no jūnija vidus līdz augusta vidum. To ziedēšanas laikā acis priecēs lavandas lauki violetās nokrāsās. Īpaši krāšņi tie izskatās kontrastā ar dzeltenajiem saulespuķu laukiem. Vārdos to nevar aprakstīt, ir jāredz!
Turpinām ceļojumu uz Mustjēsentmarī. Neilga pietura un pilsētas apskate. Viens no Provansas gleznainākajiem ciematiem, kas iekarojis pasaules slavu, pateicoties fajansa ražošanai, ko arī mūsdienās apglezno rokdarbā.
Tālāk dosimies izbraucienā pa Verdonas aizu (Gorges du Verdon) ar skaistām ainavam un skatiem uz Sainte- Croix-du-Verdon ezeru. Būs pietura, lai dotos izbraucienā ar katamarānu starp aizu pa ezera tirkīzzilo ūdens virsmu. Ezerā varēs nopeldēties. Esam pārliecināti, ka diena sniegs pozitīvas emocijas un neaizmirstamus iespaidus, atmiņās paliks saulainās Provansas daļiņa! Nakšņošana viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija «Mana savvaļas Provansa». No rīta dosimies uz ornitoloģisko parku - milzīgu parka teritoriju veido purvi, kanāli un sālsūdens dīķi. Parks ir ideāla vieta, kur vērot dažādu sugu putnus, to skaitā simtiem rozā flamingi to dabiskajā vidē.
Saintes-Maries-de-la-Mer - izmantojiet pieturu, lai veldzētos Vidusjūrā vai doties pastaigā pa pilsētu.
Aigues-Mortes nokļūsim viduslaikos, izejot cauri pilsētas-cietokšņa sienām un ieliņām, kas atrodas visās varavīksnes krāsās zaigojošo sāls fermu ielenkumā. Ja paveiksies, tad redzēsim melnos Kamargas buļļus un unikālus, tikai šeit mītošus sniegbaltus zirgus. Nakšņošana viesnīcā Lionas apkaimē.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens pie Francijas skaistākā ezera - Ansī ezera. Pastaiga Ansī. Ansī ir Alpu Venēcija, īsta, ka šodien moderni teikt - «autentiska» pilsēta, saglabāja savu tēlu kopš seniem laikiem. Pasaulslavena viduslaiku pilsēta glabā atmiņas par vēsturiskiem notikumiem, ar kuriem mēs Jūs iepazistināsim. Pēc pilsētas iepazīšanas var doties izbrauciena ar katamarānu pa Ansī ezeru. Ceļš uz Vāciju. Nakšņošana viesnīcā Vācijā.
 
7. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Saksijas federālo zemi. Lai nedaudz atpūstos, mēs apmeklēsim Toskana Therme Bādšandavā. Toskānas termās valda uzskats, ka vienkārša peldētava ir vakardiena. Termās piedāvā izmēģināt sajūtu pasauli. Jūsu prāts baudīs gaismas un skaņas harmoniju, bet ķermenis relaksēsies siltajā sālsūdenī. Pēc termām dodamies uz viesnīcu Polijā. Nakšņošana viesnīcā.
 
8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.
 
Ceļojuma cena:
€ 590.00(1 vieta autobusā)
€ 690.00(1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 215.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
- Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
- Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 
Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas (jāmaksā tikai par ieejas biļetēm);
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Grupas vadītājs runā divās valodās (LV un RU)
 
Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 10€ (līdz 65 gadiem) / 15€ (65+);
- Ornitologijas parks - 7,50 €;
- Katamarans ezerā St. Krua - 20 € (2 cilvēki);
- Toskana Terme - 15 € (Termas + sauna + Sound Temple)
- Austiņas – 3 €
- Ekskursijas vilciens Marseļā - 9€

- City Tax - 5€/nakts/pers. 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home