Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Lisabona - Porto - Madeira

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Portugāle   »   Lisabona - Porto - Madeira
Tūri vada oficiāli gidi luksus klases transportlīdzekļos. Kruīzs, portvīna un vīna degustācija ar pusdienām/vakariņām iekļauta programmā.
5 naktis Lisabonā, 1 nakts Portu un 5 naktis Madeirā viesnīcā 3* vai 4* pēc izvēles

1. diena
Ielidojam Lisabonā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā bez vakariņām.
 
2. diena
Pusdienu apskates ekskursija pa Lisabonu. Transfērs un izmitināšanās viesnīcā 4*.
Jūs iepazīsieties ar vienu no visizteiktākajām Eiropas pilsētām, kurā var ceļot ne tikai telpā, bet arī laikā . Brauciens cauri Tejo upei  pa pazīstamo 25.aprīļa tiltu uz pieminekli Cristo Rei – šeit paveras labākais skats uz Lisabonu. Vaiha (Zemā pilsēta), apdzīvots tirgus kvartālos, uzcelts pēc zemestrīces 1755. gadā pēc labi izstrādātu, «absolūti ģeometrisku» plānu, kurā izmantota unikāla tehnoloģija Jūs iesiet pa pilsētas centrālo aleju Avenida da Liberdade. Belem rajonā, izvietota pašā Težu upes grīvā, no kuras kādreiz nāca slavenā portugāļu karavela, iepazīsieties ar pieminekļiem no Lielo Ģeogrāfisko Atklājumu Laika: Belemas tornis (viegla un gaismota konstrukcija, kas vairāk atgādina pasaku pili, nekā nocietinājumu) un Žeronimos klosteris (imperatora klosteris), kur glabājas Vasko de Gama un karaļa Manuela paliekas, kas deva nosaukumu unikālajam stilam «manuelino». Šeit, Belemē, atrodas mūsdienīgs piemineklis Atklājējiem, kas slavina Portugāles atklājēju ekspluatāciju. Ierašanās dienā vakariņas nav iekļautas.
 
3. diena
Brokastis viesnīcā. Otrās dienas pusē pusdienas ekskursija uz Mafra un Queluz. Vakariņas ar romantiku Fado.
18. gadsimta pils, izveidota baroka un rokoko laikmetā, gandrīz kā nāktu no pasakas par Pelnrušķīti. Piena stikla lustras, lielo zāļu zeltītās sienas, spoguļi un gleznas. Lielākā svētku parka skulptūru kolekcija Eiropā. Mafri pils – itāļu mākslas marmora meistardarbs. Divas karilonas un sešas ērģeles: milzīgā struktūra kļuva par gulbju dziesmu lielās jūras Impērijā. Nakts viesnīcā.
 
4. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz visu dienu Sintra un Cabo da Roca. Pusdienas nacionālajā restorānā.
Jūs apmeklēsiet Roka ragu, pats Eiropas kontinenta rietumu punkts, «kur beidzas zeme un sākās jūra», un pasakainajā pilsētā Sintra, viduslaiku karaliskā rezidence, kļuva par iemīļotu atpūtas vietu aristokrātiem 18.gadsimtā. Šeit Jūs iepazīsieties ar noslēpumaino, «ezotēriku», pils un parka ansambli Quinta da Rigaleira (20.gs.sākums.), slepeno simboliku, kuru velti viņi cenšas atšifrēt līdz pat šai dienai. Jūs apmeklēsiet «Sniegbaltītes pili» - Pena pili, atgādina pasaku pili, atrodas kalna augstienē no lieliem granīta  laukakmeņiem un ietver sevī praktiski visus arhitektūras stilus. Sintrā Jums brīvais laiks pusdienām vai Palacio Nacional apmeklējumam. Tālāk Jūs dosieties cauri gleznainajai zvejnieku pilsētiņai Cascais un apstāsieties okeāna krastā milzīgajos alu bāros Velna mute - Boca do Inferno. Kā arī Jums būs apstāšanas pazīstamajā pludmalē Guincho. Estoril – pilsētiņa blakus Сascais – iemīļota atpūtas vieta Eiropas elitei 20. gadsimtā, slavens termālais kūrorts, nesen atjaunots. Pazīstams ar Otrā Pasaules kara vēstures periodu kur dzīvoja karaļi un karaliskās ģimenes, kas bēga no fašistu vajāšanas. Pilsēta ir pilna ar spiegu stāstiem, tikšanās viesnīcā Palacio Estoril. Kazino Ēštorila arī piesaista apmeklētājus šajā mājīgajā pilsētiņā. Nakts viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz O Porto caur Fatimu, izmitināšanās izvēlētajā viesnīcā, pusdienas ekskursija pa Portu ar portvīna degustāciju slavenākajos pagrabos. Pusdienas nacionālajā restorānā un kruīzs pa upi - cruseiro no Douro.
Fatima - pilsēta, kļuva par ticīgo pielūgsmes vietu, kad 1917.gadā trīs ganiem parādījās Jaunava Marija. Mūsdienas Fatimu sauc «Pasaules altāris», kur katru gadu nāk simtiem tūkstošu svētceļnieku no dažādām valstīm.
Dodoties pa upes Douro granīta krastiem, skarbā Porto neatstās nevienu vienaldzīgu. Kājām gājēju ekskursija pa ziemeļu galvaspilsētas centrālo daļu. Jūs redzēsiet «dzelzceļa pili» - staciju Sao Bentu, dekorēta ar flīžu paneļiem, pašu augstāko pilsētas torni – baroka laikmeta Klerigo baznīcas zvanu tornis. Netālu atrodas viens no skaistākajām grāmatnīcām pasaulē - "Lello un brālis". Tālāk Jūs apskatīsiet katedrāles baznīcu, no kuras pa viduslaiku ielām ar granīta mājām 12. gadsimtā, iet uz Duoro krastmalu un brauc kuģītī ievērojot Eifeļa un Kardoso izcilos tiltus, apskatīsiet Sv. Franciska baznīcu, ar tādu zelta apdari, kura nav līdzīga nekur Eiropā, apskatīsiet vīna pagrabus, kur glabājas (seno) pats slavenākais portugāļu vīns - portvīns. Portvīna degustācija - Vinho do Porto.
Nakts viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Braga un Guimaraes.
Ekskursija uz pašu gleznaināko Portugāles provinci - Minho, «zaļo» Minho, valsts ziemeļu daļa. Jūs apskatīsies eiropiešu kultūras centru 2012. gads – Guimaraes pilsēta, Portugāles karalistes pirmā galvaspilsēta, pilsēta, kurā piedzima Portugāle, un viduslaiku ansamblis, kas ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā. Pastaigāsities gar tradicionālajām, gleznainajām dzīvojamajām mājām pa vecpilsētas granīta tiltiem no pils uz Sv. Jēkaba laukumu un svētceļnieku baznīcu Nossa Senora da Oliveira, Jūs jutīsiet viduslaiku garu.
Pārbrauciens uz Bragu – pilsēta, kas kādreiz konkurēja ar Spānijas Santjago de Kompostelu. Šeit palikušas pēdas no daudzām tautām, kas gājušas cauri Ibērijas pussalai: ķelti, romieši, svēri, visgoti. Šeit var atrast gandrīz visu arhitektūras stilu ēkas, un it īpaši portugāļu baroka. Viens no pašiem izcilākajiem baroka ēku ansambļu kompleksiem ir Bom Jesus (Žēlsirdīgais Jēzus) – Templī kalna augstienē ar strūklakām un skulptūrām no evaņģēlija vēstures. Kāpnes ieņēma vietu 10 skaistāko kāpņu sarakstā pasaulē. 
Transfērs uz lidostu un lidojums uz Madeiru vakarā (22:10 piedāvātais reiss).
Lidojums uz Madeiru un izmitināšanās izvēlētajā viesnīcā.

 
7. diena
Ekskursija uz visu dienu pa rietumu krastu Porto Moniz.
Aizraujošais maršruts sākas pieturā Camara de Lobos, tipisks zvejnieku ciematiņš, iepazīstinās mūs ar vietējo zvejnieku dzīvi un dzīvesveidu. Netālu atrodas slavenā Madeiras vīna fabrika Henriques & Henriques. Šeit jums būs iespēja nobaudīt kā jaunus vīnus, tā ari vecus vīnus. Nav nekas līdzīgs 10 un 15 gadus vecu vīnu garšai, protams, tas neatstās Jūs vienaldzīgus! (Degustācija iekļauta tūres cenā). Pārbraucam salu cauri ciematiņam Ribeira Brava, pārejot uz salas ziemeļi krastu Sao Vicente, nokuras netālu atrodas Porto Moniz. Šis ciemats slavens ar saviem dabiskajiem baseiniem, ko izveidojusi vulkāna lava pirms daudziem miljoniem gadu. Šeit jums būs brīvais laiks pusdienām un peldēšanai dabīgajos baseinos. 
Pēc pusdienām došanās uz plakni Paul da Serra (1500 m virs jūras līmeņa) pa gleznaino kalnaino ceļu. Neaizmirstiet uzņemt fotogrāfijas, lai uzņemtu unikālas kalnu virsotnes starp sniegbaltajiem mākoņiem! Apstāšanās skatu laukuma Encumeada ļauj vienlaikus baudīt dienvidu un ziemeļu krasta skatus. Pateicoties šīm elpu aizraujošajām ainavām, kā arī mūsu profesionālā gida aizraujošajiem stāstiem ekskursija pagāja viegli un nenogurdinoši.
Nakts viesnīcā.
 
8. diena
3 stundu brauciens pa okeānu ar vaļiem.
 
9. diena
Brīva diena atpūtai.
 
10. diena
Ekskursija uz visu dienu pa Madeiras austrumu piekrasti Santanā.
Ekskursija sākas ar apstāšanos ciemā Camacha, kur Jūs varat iepazīties ar kādu no vietējiem tradicionālajiem amatniecības veidiem – aušana no vītola. Neaprakstāmi dekoru priekšmeti, ažūra mēbeles un pat atklājēju kuģa kopijas – viss tas Jūs gaida vietējā muzejā. Pēc tam sāksim kāpt uz pašu augstāko salas punktu, kur arī visi var nokļūt ar automašīnu - Pico do Areeiro. Baudām skaistumu kalnu ainavās, neizsakām mākoņu gaišums, apmeties tieši ielejās, turpinām mūsu ceļojumu tālāk. Ribeira Frio piedāvā mums apskatīt foreļu audzēšanu, kā arī īsu pastaigu pa Levada gar unikālu relikvijas mežu līdz skata laukumam Balkoni. Santana sagaida un pārsteidz mūs ar savu krāsaino arhitektūru. Tipiskās gleznainās salmu mājiņas atrodas tieši šeit. No šejienes dodamies uz pašiem salas austrumiem - Sv. Lavrentija ala lai redzētu, cik dažāda var būt Madeira! Ilgāka apstāšanās ir plānota Mašikā, otra lielākā Madeiras pilsēta. Šodien pilsētiņa piesaista ar savam balto smilšu pludmalēm. Tiem kas vēlas var baudīt iespēju nopeldēties un vakariņot piekrastes zivju restorānā. Ekskursiju pavada kvalificēts krievu valodā runājošs gids.
Nakts viesnīcā.
 
11. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Transfērs uz lidostu, lidojums Madeira-Lisabona. Viensīca Lisabonā
 
12. diena
Transfērs uz lidostu un lidojums mājās.
 
Cena uz cilvēku pēc programmas  3* Lisabonā + 4* Madeirā Dorisol Florasol 3* Studio
Divvietīgais numurs BB (brokastis) – 1270 EUR
Vienvietīgais numurs BB (brokastis) – 1670 EUR 
Trīsvietīgais numurs – 1120 EUR
Bērni no 5 līdz 8 gadiem – 715 EUR

Cena uz cilvēku pēc programmas 4* Lisabonā + 4* Madeirā Pestana village 4* Classic Room
Divvietīgais numurs BB (brokastis) – 1470 EUR
Vienvietīgais numurs BB (brokastis) – 2020 EUR
 
Cena uz cilvēku pēc programmas 4* Lisabonā + 4* Madeirā Pestana village 4* Superior Room
Divvietīgais numurs BB (brokastis) – 1580 EUR
Vienvietīgais numurs BB (brokastis) – 2250 EUR
Trīsvietīgais numurs – 1290 EUR
Bērni no 5 līdz 8 gadiem – 715 EUR
 
Cena uz cilvēku pēc programmas 4*Lisabonā + 5* Madeirā Pestana Madeira Carlton
Divvietīgais numurs BB (brokastis) – 1600 EUR
Vienvietīgais numurs BB (brokastis) – 2200 EUR
 
Cenā iekļauts:
Visi transfēri;
Izmitināšanās norādītajās viesnīcās;
Visas tūres laikā komfortabls transports ar kondicionieri;
Krievu valodā runājošais gids;
Austiņas;
Brokastis, vakariņa ar romantiku Fado;
Pusdienas Portu;
Portvīna degustāciju un kruīzs pa Portu upi.
 
Papildus:
Ieejas biļetes muzejos;
Ieejas biļetes pilīs;
Apdrošināšana;
Nododamā bagāža;
Personīgi teriņi;
Vietejais lidojums.
 
UZMANĪBU! Lisabonas viesnīcās iebraukšanas brīdī tiek maksāts tūristu nodoklis 1 EUR dienā no cilvēka (ne vairāk kā 7 EUR).  

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home