Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Narcišu ziedu valstība Austrijā

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Austrija   »   Narcišu ziedu valstība Austrijā
1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. 
2. diena
Brokastis. Izbraukšana uz aristokrātisko Vīni - Habsburgu impērijas galvaspilsētu. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 € ):- Ringštrāse ar pseidovēsturisko stila apbūvi, Stefana katedrāle, Rātsnams, Hofburga un Vīnes operas ēka. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt kādu no Vīnes muzejiem: Hofburga, Belvedera, Sisī muzejs, Tauriņu maja, Albertina, Tēlotājmākslas, Nacionālais vēstures muzejs. Attelpas brīdī, kādā no daudzajām kafejnīcām nomalkojiet tasi īstu Vīnes kafiju. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā.Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Dodamies uz „Narcišu festivālu” (par papildus samaksu 25 € ) Bad Aussee, kur Jums būs iespēja piedalīties ik gadus rīkotajā narcišu ziedu valstībā, tie notiks jau 61 reizi pēc kārtas. Ik gadus ap 4000 brīvprātīgo no 50 000 Alpu mazajām narcisēm veido dažādas, brīnumjaukas ziedu figūras. Vērosim ar narcisēm rotāto automobīļu parādi, pēc tam dosimies uz Grundlsee ezeru, kur skatīsim peldošo ziedu figūru izrādi. Esot pie ezera varēsim klausīties austriešu kapelas spēlēto mūziku un nobaudīt dažādus austriešu gardumus. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā.
 
4. diena
Brokastis. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 € ) uz Zalcburgu un Helbrunnas pili. Brauciens uz Helbrunnas pili. Tā ir Zalzburgas arhibīskapa bijusī vasaras rezidence. Pils atgādina venēciešu villu. Tajā atrodas interesanta pieņemšanas zāle ar arhitektoniskiem gleznojumiem un astoņstūru mūzikas istaba. Populārākā pils iezīme ir dārzs ar dekoratīvām strūklakām un ainaviskām grotām, kā arī ar mehānisku teātri ar joku strūklakām un ūdens virzītām figūrām.
Tālāk mūsus ceļš ved uz uz Mocarta un slaveno mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu, kas no 1997.gada ierakstīta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Dodoties pastaigā pa pilsētu iepazīsim tās galvenos apskates objektus: Hohensalzburg – cietoksnis klinšainā Mūku kalna virsotnē, Mocarta māju-muzeju, Domu, Mirabelas pils-parka kompleksu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Austrijas teritorijā.
 
5. diena
Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Braucienu līdz gleznainajam Volfgana ezeram, kuras krastā atrodas Mocarta mātes pilsētiņa St.Gilgena. Piedāvājam doties braucienā ar pacēlāju līdz Zwölferchorn kalna virsotnei, no kuras paveras brīnišķīgs skats uz Zalckamergūtas ezeriem, kalniem, mazajām pilsētiņām un uz sniegotajām Austrijas Alpu virsotnēm. Nakts viesnīcā Polijā, Cešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
6. diena
Brokastis. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
brauciens ar komfortablu autobusu;
transporta un ceļa izdevumi;
nakšņošana viesnīcās pēc programmas;
brokastis;
grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Papildus:
piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā - € 140;
piemaksa par papildvietu autobusā - € 100;
ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos;
pilsētas sabiedriskais transports;
medicīniskā apdrošināšana.
 
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija „Narcišu svētki.” 25 € , izbraukuma ekskursija „Mocarta Zalcburga un Helbrunnas pils” 35 € .
 
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 60 € . IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 50 € , bērniem līdz 14 g. 45 € .
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.
 
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ekskursija Vīnē ar vietējo gidu 15 € ; ieejas biļete festivalā 15 € ; Helbrunnas pils 12.50 € ; pacēlājs Zwölferhorn kalnā 26 € ; pilsētu nodoklis.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home