Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Olā, Portugāle, saules, futbola un portvīna zeme

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Portugāle   »   Olā, Portugāle, saules, futbola un portvīna zeme
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Legnicas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
2. diena
Brokastis. Ceļš caur Poliju un Vācijai. Dienas vidū apmeklēsim apburošo Frankonijas Šveices mazpilsētiņu Lauf an der Pegnitz. Pegnicas upes krastā saglabājās Vaclava cietoksnis, ko 14. gs. uzcēla imperators Kārlis IV. Romantisko Laufas vecpilsētas kompleksu veido vecās augstmaņu, bagāto tirgotāju un koka karkasa māja, viduslaiku rātsnams un baznīcas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Vācijas – Francijas pierobežā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
3. diena
Brokastis. Klermona-Ferāna - rosmes pilna studentu pilsēta, kuras centrs līdz mūsdienām saglabājis senatnīgās, klusās ielas un renesanses stila mājas. Pilsētas lepnums – no melnās lavas buvētā, graciozā katedrāle- Chatedrale de Notre-Dame-de-l’ Assompation. Īsa foto pauze. Nakts viesnīcā Bordo apkaimē.

4. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Iepazīšanās ar Sansebastjanu. Sansebastjana (San Sebastian) - neliela pludmales pilsēta saulainajā Spānijā - Atlantijas okeāna Biskajas līča pērle un Spānijas Basku zemes izsmalcinātākajs kūrorts. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Spānijas – Portugāles pierobežā, Chaves apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
 
5. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Olā, Portugāle, saules un portvīna zeme! Portu – otra lielākā pilsēta valstī, kas devusi nosaukumu pasaulslavenajam portvīnam un visai valstij – Portugālei. Portu vecpilsēta ir viens no tiem ceļojumu galamērķiem, kur gribas atgriezties vēl un vēl. Lielisks skats uz pilsētu paveras no Doru upes pretējā krasta, kur var nokļūt pa Gustava Eifeļa celto Maria Pia tiltu, bet īsto vecpilsētas elpu var izjust līkumojot pa stāvajām Portu ieliņām. 2001. gadā, kad Portu bija izvēlēta par Eiropas Kultūras galvaspilsētu, tā moto bija – “Nākotnes tilts”. Brīvs laiks pilsētā vai apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15 € ). Pēc ekskursijas piedāvājm doties braucienā ar kuģīti pa Douru upi. Portvīna degustācija un iespēja iegādāties tos. Laiks ceļā. Aveiru – “Portugāles Venēcija”, šai mazajai pilsētiņai, kas reiz bija liela jūras osta, ir gara vēsture. Savulaik pilsēta kļuva bagāta pateicoties sāls un mencu zvejniecībai. Iesakām pagaršot Aveiru raksturīgās ovos moles, tās ir “mīkstās olas” – bagātīgi saldināts olas dzeltenums sacukurotā ietvarā, kas izveidots zivs vai mucas formā. Nakts viesnīcā Nazares apkaimē. 
Бесплатное стоковое фото с архитектура, город, городской
 
6. diena
Brokastis. Brīvs laiks. Piedāvājam, pēc vēlēšanās izbraukumu ekskursiju “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra” (par papildus samaksu 45 € ). Prestižais kūrorts Kaškaija. Kur atpūšas visas pasaules aristokrātija: eikaliptu birzis ieskauj greznas villas,labākās pludmales un modernas viesnīcas. Šķērsosim arī Estorilas. Mūsu ceļš vedīs uz Rokas ragu. Rokas rags – Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts. Atrodas 40 km uz rietumiem no Lisabonas Nacionālā parka teritorijā. Unikālā klints, kas paceļas 140 metru augstu virs Atlantijas okeāna. Uz klints atrodas bāka, pasta nodaļa, restorāns un suvenīru veikaliņš. Tālak musu ceļš vēd uz Portugāles karaļu vasaras rezidenci Sintru. Sintras unikālā atrašanās vieta – granītu kalnu grēdas nogāze, mežiem apaugušas aizas, svaiga ūdens avoti – pamatoti iemesli, lai Portugāles karaļi šo vietu izvēlētos savam vasaras patvērumam. Netālu no Sintras vēsturiskā centra atrodas pasaku pilij vai apburtai sapņu zemei līdzīgā "Quinta da Regaleira", kas iekļauta arī UNESCO pasaules kultūras mantojumā un slēpj mistiskus Templiešu ordeņa un māsonu simbolus. Dodamies uz Obidušu. Obiduša – neparasti skaista mazpilsēta – cietoksnis karaļa dāvana savai līgavai. Ziedu un ķiršu liķiera pilsēta. Liķieri šokolādes glāzītē būs iespējams arī nogaršot.Tūristu apmeklētākais objekts Portugālē. Obiduša — viena no senākajām Portugāles pilsētām. Pilsētas sienu iekšpusē no galvenajiem vārtiem uz pili ved neskaitāmas tirdzniecības ieliņas, apbūvētas ar tradicionālajām zemajām mājiņām, kas slīgst rozēs un glicīnijās. Aiz pils vārtiem tiek rīkoti bruņinieku turnīri un šokolādes festivāls. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Nazares apkaimē. 
 
7. diena
Brokastis. Diena baudot okeānu, sauli un saldējumu. Okeāns pasakains un maigs... Tas aizrauj, vilina, priecē, dod iespēju aizmirst ikdienas rūpes un dāvā Jums savu brīnumu. Lielisku atpūtu! Piedāvajām izbraukumu ekskursiju (par papildus samaksu 30 € ) uz Coimbru un Fatimu. Koimbra – viena no vecākajām universitātes pilsētām pasaulē, un bija vienīgā Portugālē līdz pat 1910.g. Kādreizējā galvaspilsēta un daudzu karaļu dzimšanas vieta. Pastaiga pa vecpilsētu. Fatima – Portugāles lielākais svētums. Svētnīca Fatimā ir ļoti nozīmīga kristiešu svētvieta, svētceļnieku skaita ziņā tā līdzvērtīga Lourdes Francijā. Neobaroka stila kaļķakmens bazilikai, kuru no sāniem ietver svēto statujas, ir 65 m augsts tornis un esplanāde, kas ir 2 reizes lielāka nekā Sv. Pētera laukums Romā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Nazares apkaimē.
 
8. diena
Diena veltīta atpūtai. Atpūta pie okeāna. Nakts viesnīcā Nazares apkaimē.
 
9. diena
Brokastis. Brīvs laiks vai izbraukuma ekskursija uz Penišu un Lisabonu (par papildus samaksu 45 € ). Dodamies uz Penišu. Peniše – klinšaina pussala okeānā ar skaistu ostu un pilsētiņu. Ziemeļaustrumu krasta klintis valdošie - vēji un viļņi izgrausuši piļu, torņu un dažādu figūru veidā. Šo vietu mēdz dēvēt par Austrālijas Lielā Okeāna ceļa (Great Ocean Rood) miniatūru. Sagatavojiet fotoaparātus! Dodamies uz Lisabonu. Citu Eiropas valstu galvaspilsētu vidū Lisabona ir unikāla kaut tālab vien, ka ,būdama lielpilsēta, vienlaikus spējusi saglabāt mazas pilsētas sajūtu. Lisabonā jūs visu laiku nepamet sajūta, ka tas, kas ar jums notiek, ir sava veida dzīves kino. Lisabonas unikālā arhitektūra, kurā sajaucies koloniālais stils, viduslaiki, gotika, baroks un mūsdienu dizains, Alfama vecā kvartāla šaurās ieliņas, sarkanie jumti un veļa, kas auklās žāvējas pie ēku laika zīmju greznotajām sienām, baloži, soļu klaudzoņa, kurpnieka birstes švīksti, baznīca, kas zvana teju pie auss... Ne velti Vims Venderss šai pilsētai pat veltījis filmu - „Lisabonas stāsts”. Lisabona ir jāizgaršo un katru reizi te atgriežoties, jūs vienalga nepametīs sajūta, ka visu laiku atklājat kaut ko jaunu... Tā ir tikpat noslēpumaina un niansēs bezgalīga kā fadu, kur viens stāsts turpina otru un nekad netiek izstāstīts līdz galam. Iepazīšanās ar pilsētu. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Nazares apkaimē. 
 
10. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Pa Taho upes Nacionālo parku dodamies Spānijas robežas virzienā. Šķērsojam Serra de Sameda kalnus un ierodamies Spānijā. Tālāk – Toledo. Pastaiga ekskursija pa Toledo. Toledo – krāšņa pērle gleznaina pakalna virsotnē Taho upes ielokā. Iepazīšanās ar senatnes brīnumu – pilis, muzeji, baznīcas, sinagogas, klosteri, pilsētas vārti un unikālā katedrāle. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Madrides apkaimē.
 
11. diena
Brokastis. Mēs braucam uz Madridi. Piedāvājām apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 € ). Madride – Spānijas galvaspilsēta – burvīga, jautra un nepiespiesti gaisīga, ko apstiprina arī pilsētas simbols – Madrides bronzas lācis un zemeņkoks, kas iekaro katra tūrista sirdi ar apburošo šarmu. Vecpilsēta ar šaurām ieliņām, saulaini dzeltenām mājām, krāšņām arkām, pievilcīgām freskām, stilīgām kafejnīcām. Atočas stacija, Sol laukums, Parlaments, biznesa rajons, Gran via. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Bordo apkaimē.
 Фотография поезда на железной дороге
12. diena
Brokastis. Laiks ceļā. Fonteblo. Pasaulslavenā Fontenblo pils, ir izcilais kultūrvēsturiskais ansamblis. To uzskata par vissenāko franču karaļu ārpilsētas rezidenci. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Fonteblo – īsta Francijas pērle. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Valencienes apkaimē.
 
13. diena
Brokastis. Vācija. Apstāšanās Braunšveigā. Staigājot pa vecajām viduslaiku ieliņām, Jūs pārsteigs senatnīgo ēku pārpilnība. Jūs redzēsiet svarīgākos Braunšveigas apskates objektus - Katedrāli, seno Rātsnamu un daudzās labi saglabātās pildrežgu ēkas. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā Slubices apkaimē.
красно черный мост
 
14. diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
 • brauciens ar komfortablu autobusu
 • transporta un ceļa izdevumi
 • nakšņošana viesnīcā
 • brokastis
 • grupas vadītāja pakalpojumi
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 120 € . IZDEVĪGI iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 105 € , bērniem līdz 14 g. 95 € .
 
Papildus:
 • piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 355 € 
 • piemaksa par papilduvietu autobusā - 390 € 
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides, izklaides pasākumos
 • pilsētas sabiedriskais transports
 • medicīniskā apdrošināšana
 • izbraukuma ekskursija “Obiduša - ķiršu liķiera pilsēta, Rokas rags, Sintra“ - 45 €
 • izbraukuma ekskursija uz Coimbru un Fatimu - 30 €
 • izbraukuma ekskursija „Lisabona – Portugāles sirds, pussala Peniše” - 45 €
 • apskates ekskursija Portu - 15 €
 • kuģītis Portu - 20 €
 • apskates ekskursija Madridē vietējā gida pavadībā - 20 €
 • portvīna degustācija - 20 €
 • vakars fadu mūzikas pavadībā - 60 €
 • austiņas Portugālē un Spānijā - 15 €
 • Fonteblo pils - 16 €
 • pilsētu nodokļi (city tax)

 

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home