Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Phuketa - Khao Sok - Krabi

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Taizeme   »   Phuketa - Khao Sok - Krabi
Cenas ir pieiejamie pēc pieprasījuma.
 
1. diena
Lidojums Rīga - Taškenta - Bangkoka. Karstās uzkodas un dzērieni lidojuma laikā
Uzmanību! Jaunas lidmašīnas Airbus A320neo 2019. Katram pasažierim personīgais displejs.
 
2. diena
Ierašanās Bangkokā. Pases un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Reģistrēšanās un lidojums uz Puketu (pārvietošana starp lidostām ir iespējama). Transfērs un iekārtošanās viesnīcā.
 
3 - 6. diena
Atpūta Puketā.
Jūsu atpūtas laikā Phuket salā mēs piedāvājam Jums šādas aktivitātes un ekskursijas:
Pasaules slavenais Similan arhipelāgs (ekskursija par papildu samaksu 3000 THB ~ 85 EUR).
Similan salas ir viens no vislielākajiem Taizemes nacionālajiem parkiem. Similan Salas ir viena no desmit labākajām niršanas vietām pasaulē. Zemūdens redzamība labos laika apstākļos sasniedz 50 metrus! Similan ir bagātākā zemūdens pasaule Andamanu jūrā un nevainojami baltas smilšu pludmales. Šīs deviņas salas UNESCO atzīmē kā vienu no skaistākajām vietām pasaulē.
Interesanti, ka Jacques-Yves Cousteau kļuva par pirmo nirēju, kas atklāja šo vietu zemūdens pasauli.
Salu savvaļas dzīvnieki neatstās nevienu vienaldzīgu. Mežos, kas aizņem lielāko daļu Jūs varat satikt sikspārņus, ķirzakas un cita veida dzīvās būtnes. Šādā atmosfērā ir viegli justies kā pirmatklājējs.
 
Īstiem dabas cienītājiem - Surina arhipelāgs (ekskursija par papildu samaksu 3700 thb ~ 105 EUR).
Piecas apbrīnojami skaistas salas veido Surin Marine nacionālo parku, kas atrodas 60 kilometru attālumā no kontinenta un tikai 5 kilometru attālumā no Taizemes un Birmas jūras robežas. Surin Nuea galvenā sala ir mājas priekš 150 mokēniem vai “jūras čigāniem”, kuri ir apmetušies uz salas pēdējās desmitgadēs. Viņi sevi sauc par "lauvas" cilti. Šiem jūras nomadiem ir primitīvs dzīves veids - viņi nepievērš uzmanību progresam mūsdienu pasaulē.
Surinas salas slavenā vieta ir Richelieu klints, lieliska niršanas vieta, kur mīt milzīga vaļu haizivis un manti; jūras bruņurupuči peld uz šejieni, lai dētu olas, un ir iespēja peldēties ar šiem mīļajiem rāpuļiem.
 
Slavenais un lielais šovs Phuket Fansa Sea (biļete ar transfēru un pusdienām no 2200 thb ~ 65 EUR).
PhuketFantaSea - atrodas Phuket salas ziemeļos. Viens no lielākajiem Phuket izklaides centriem, aizņem vairāk nekā 56 hektāru platību, kurā atrodas albīnu dzīvnieku zooloģiskais dārzs (baltie tīģeri, kazas, putni), veikaliem ar nacionālajiem Taizemes valsts produktiem un amatniecību, kā arī milzīgu restorānu ar 4000 sēdvietām, zviedru galds ar dažādiem Taizemes un Eiropas virtuves ēdieniem. Viesi tiek aicināti redzēt pusotru stundu garu izrādi par Taizemes attīstību "Fantāzijas valstība", kas radīta līdzīgi kā Lasvegasas kulta izrādes. Jūs redzēsiet kaujas ainas ar ziloņiem un nacionālās cīņas mākslas elementiem. Izrādē tiks parādīti arī akrobātiskie numuri ar pārsteidzošu tehniku, cirka numuri ar klouniem, pirotehniskie efekti, optiskās ilūzijas, triki, lāzera šovs un daudz kas cits.
 
Unikāls 3 salu arhipelāgs KohKhai (ekskursija par papildu samaksu 1500 thb ~ 39 EUR).
Viens no salu galvenajiem apskates objektiem ir delfīni. Tos var redzēt ļoti tuvu krastam. Tie ir pārsteidzoši dzīvnieki, kuri parādās grupās, uzreiz piesaistot uzmanību. Vietējā dialektā salas nosaukums "Ko Khai Nok" nozīmē "miljonu zivju salu". Piekrastes ūdeņos patiešām ir daudz mazu jūras iedzīvotāju. Ir pat tradīcija barot šos dzīvniekus, izmetot pārtiku ūdenī. Tie, kas vēlas iegūt labu iedegumu, var baudīt pludmali.
 
7. diena
Brokastis viesnīcā. Izlikšana un pārvietošana uz Krabi ar prāmi. Transfērs un reģistrēšanās viesnīcā. Brīvais laiks.
 
8. diena
Atpūta Krabī. Brīva diena.
 
9. diena
Viesnīcas numuriņu atbrīvošana (koferi paliek viesnīcā) un izbraukšana uz Khao Sok nacionālo parku.
Uzmanību! Brauciens iespējamais bez viesnīcas atbrīvošanas. Šis pakalpojums maksā no 15 EUR par personu (atkarībā no viesnīcu kategorijas). Ieteicams rezervēt šo pakalpojumu iepriekš, sazinoties ar mūsu menedžeri. 
Cheo Lan ezers atrodas Khao Sok nacionālā parka unikālajā teritorijā. Senu, milijons gadu vecu, tropu mežu ieskauts.  Nacionālā parka ekosistēma ir bāgātāka kā slavenajiem Amazones tropu mežiem un sastāv no milzīgiem lietus meža džungļiem, ko ieskauj baltas klintis.
Cheo Lan ezers aizņem 160 kvadrātmetru lielu platību. Pateicoties kristāldzidrajam ūdenim to mēdz saukt arī par “Mīklaino Baikālu”. Šajā teritorjā dzīvo milzīgs daudzums putnu, dzīvnieku un  vismaz 50 dažādi ūdens pasaules iemītnieki. Tāpat Khao Sok skaitās mājvieta ļoti retam augam - Raflēzijas ziedam, kurš sasniedz pat 1 metra diametru!
Šajā dabas pasakā mēs pavadīsim pusotru dienu!
Apmetīsimies uz ezera peldošajās bungalo mājiņās. Te ir terases, no kurām varat lekt ezerā un baudīt peldi. Tāpat viesnīca piedāvā, par atsevišķu samaksu, nomāt plastmasas kajakus, ar kuriem varat doties izbraukumā pa ezeru. Viesnīcā mūs gaidīs gardas pusdienas un vakariņas. 
Programmas turpinājumā - iekāpšana lielā koka laivā un došanās apskates izbraucienā pa ezeru, garām appludinātiem mežiem un milzīgām kaļķakmens klintīm. Pēc atgriešanās brīvais laiks atpūtai un peldei.
Atpūta pie Cheo Lan ezera ir īstā vieta mierīgai un relaksējošai atpūtai. Šeit nav Wi-Fi, 4G un pat mobilie sakari. Dienas laikā te nav pat elektrības. Taču neuztraucaties – uz nakti elektrība tiek pieslēgta.
Jūs esat vieni ar dabu - paradīzes skaistu, baltu klinšu ieskauta ezera skatu, kur var lūkoties bezgalīgi.
 
10. diena
Rīts uz Cheo Lan ezera – pats fantastiskākais un aizraujošākais diennakts laiks. Dodamies izbraukumā ar laivu pa Cheo Lan ezeru. Unikāla iespēja redzēt mākoņu veidošanos, kad tvaika straumes paceļas no ūdens virsmas tieši Jūsu acu priekšā un izveido nelielus mākoņus, bet pēc tam, tie apstājās pie ezera klinšu virsotnēm. 
Pēc izbrauciena mēs gardi pabrokastosim un dosimies atpakaļ uz krastu .
Pēc ierašanās piestātnē dosimies uz apskates laukumu, no kura paveras skaista džungļu un Cheo Lan ezera panorāma.
Nākamais programmas punkts - braukšana ar bambusa plostiem pa meža upi Sok (pēc vēlēšanās un par papildu samaksu - 500 THB, cenā iekļautas pusdienas). Ļoti patīkams un atslābinošs brauciens pa ūdeni, kur gar upes krastiem izvietojušies biezi tropiskie džungļi. Brauciena laikā būs pieturvietas, kur Jūs varēsiet nopeldēties. Pēc tam Jūs gaida pusdienas ar dienvidtaizemiešu virtuves ēdieniem. 
Un pēdējais programmas punkts - safari ar ziloņiem (pēc vēlēšanās par papildus samaksu -700 THB). Pastāv uzskats, ka tieši Khao Sok dabas rezervātā ir pašas labākās un aizraujošākās pastaigas ar ziloņiem. Veselu stundu Jūs, sēžot uz ziloņa muguras, dosieties cauri īstiem džungļiem, šķērsosiet vairākas kalnu upes, uzkāpsiet kalnā un apmeklēsiet cukurniedru plantāciju.
Dienas otrajā pusē ierašanās Krabi un iekārtošanās viesnīcā.
 
11. - 12. diena
Brokastis. Brīva diena.
 
13. diena
Brokastis. Brīva diena.
Vakarā brauciens uz Krabi nakts tirgu (iekļauts cenā!).
Tā ir ļoti kolorīta vieta Krabi vecpilsētas centrā. Ielu tirdzniecība, suvenīri, apģērbi, taizemiešu virtuve, kolosāls zivju produkcijas sortiments, vietējo mākslinieku uzstāšanās un līdz smieklīgumam zemas cenas!
 
14. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana un transfērs uz lidostu. Lidojums uz Bangkoku. Vakarā reģistrēšanās lidojumam uz Rīgu.
 
15. diena
Lidojums uz Rīgu. Izlidošana 01:40 AM.
 
Cenā iekļauts:
Avio pārlidojums Rīga – Bangkoka – Rīga (20 kg bagāža + 8 kg rokas bagāža);
Karstas uzkodas un dzērieni lidojuma laikā;
Visi transfēri, kas minēti programmā;
Izmitināšana viesnīcās Bangkokā un Krabī atbilstoši izvēlētajai kategorijai, ar brokastīm;
Angliski un krieviski runājoša gida pakalpojumi Bangkokā;
Tūrisma operatora pārstāvis krievu, latviešu un angļu valodā;
Brauciens uz Krabi nakts tirgu.
 
Papildus:
Ekskursija uz Cheo Lan ezeru ar nakšņošanu (obligāti) - 4000 THB (apmēram 99 EUR);
Bangkokas apskates ekskursija ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 52 EUR);
Ekskursija uz Ajutaju ar pusdienām - 2000 THB (apmēram 52 EUR);
Nacionālais teātris Siam Niramit Bangkok - 1500 THB (apmēram 39 EUR);
Safari ar ziloņiem - 700 THB (apmēram 18 EUR);
Brauciens ar bambusa plostiem pa Sokas upi ar pusdienām - 500 THB (apmēram 13 EUR);
Pi Pi sala - 1700 THB (apmēram 45 EUR).

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home