Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Pievilcīgā PERU klasika 2024.

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   ASV un Kanāda   »   Pievilcīgā PERU klasika 2024.

Lima-Kusko-Puno-Lima

10 dienas - 9 naktis

Nakšņošana divvietīgā numurā, cena norādīta vienai personai.

  • Viesnīcas 3* - 4363€ 
  • Viesnīcas 4* -4646€ 
  • Viesnīcas 5* - 5594€ 

1. Diena : Lima 

Ierašanās Limā. Tikšanās, transfērs un izmitināšana 3* Britania viesnīcā vai tādas pašas kategorijas viesnīcā.

2.Diena: Lima 

Brokastis. 9.00 Ekskursija pa Limu un Casa Aliaga muzeju (ekskursiju sāksim no Miraflores rajona, Mīlētāju parka apmeklējums, panorāmas vizīte uz Huaca Puyan, Olīvu parku, Huaca Yanamarca. Vecās koloniālās muižas, ekskursijas turpinājums pa pilsētas vēsturisko centru - ekskursija pa Sanfrancisko katedrāli, Centrālo laukumu, Prezidenta pili, Meria, Can Martin laukumu..., Zelta muzeja apmeklējums ar milzīgu dažādu tautu un gadsimtu ieroču kolekciju un privātu pirmsinku un inku perioda zelta kolekciju.   Nakšņošana 3* viesnīcā "Britania" vai tās pašas kategorijas viesnīcā.

3. Diena Lima / Kusko

Brokastis. Transfērs uz lidostu izlidošanai uz Kusko pilsētu. Tikšanās un transfērs uz viesnīcu "Rojas Inn" 3* vai tādas pašas kategorijas. Pēcpusdienā - ekskursija pa Kusko pilsētu ar "Coricancha" (Saules tempļa) apmeklējumu.

Šeit inki rīkoja savas galvenās rituālās svinības - ziemas saulgriežu dienu. Pēc tam apmeklēsiet četras netālu esošās drupas: Kenko templi, Puca Pucara sarkano cietoksni, Tambomachai (inku ūdens pielūgsmes centrs) un Sacsayhuaman arhitektūras kompleksu (reliģiskās celtnes, cietoksnis, torņi, kanāli, kas veidoti no milzīgiem blokiem. Pēc izvēles - Kusko katedrāles apmeklējums (+ € 25 ekskursija 40 minūšu laikā pirms pilsētas apskates).

4.Diena Kusko / Maču Pikču / Kusko

Brokastis. Atbilstošā laikā, ko jums noteiks gids , tikšanās viesnīcas vestibilā ar krievu gidu un transfērs uz dzelzceļa staciju. Iekāpšana vilcienā un brauciens uz karstajiem avotiem. Pilnas dienas ekskursija uz Maču Pikču - "pazudušo inku pilsētu". Maču Pikču (Maču Pikču kečua valodā nozīmē "Vecais kalns") ir noslēpumaina inku pilsēta, kas celta 15. gadsimta vidū. Tā atrodas aptuveni 100 km attālumā no inku impērijas galvaspilsētas Kusko un ir tik nomaļi paslēpta Andos, ka spāņu kolonizatori to nevarēja sasniegt. Par šo pilsētu mēs uzzinājām 1911. gadā, pateicoties amerikāņu zinātniekam Hīramam Bingemam. Lai gan jāatzīmē, ka vietējie iedzīvotāji vienmēr zināja par Maču Pikču, taču nesteidzās dalīties informācijā ar citplanētiešiem.

Kopš 1983. gada Maču Pikču ir iekļauta UNESCO Cilvēces pieminekļu sarakstā un kopš 2007. gada - Jauno pasaules brīnumu sarakstā.

 Pusdienas restorānā Totos Haus. Atgriešanās ar vilcienu uz Kusko. Ierašanās, transfērs uz viesnīcu "Rojas Inn" 3*.

5.Diena KUSKO

Brokastis. Brīva diena. Par papildu samaksu ir iespējama visas dienas ekskursija uz Inku svēto ieleju ar Ollantaytambo cietokšņa apmeklējumu €180.(Mākslas gadatirgus apmeklējums Pisak pilsētiņā (šeit var iegādāties rokdarbus - keramiku, paklājus, suvenīrus, sudraba un ādas izstrādājumus. ZOO centra "Ahuanacancha" apmeklējums, kur tūristi apbrīno un piedalās tādu burvīgu dzīvnieku kā Lamas, Alpakas, Huanako un Vikunjas Iepazīstieties ar vilnas apstrādāšanas un dabiskās krāsošanas procesu Olantaytambo arheoloģiskā kompleksa apskate Viena no nozīmīgākajām inku militārajām celtnēm Bufetes pusdienas nacionālās virtuves restorānā “Tunupa”.) Nakts viesnīca “Rojas Inn” 3 * vai tai pašai kategorijai.

6. Diena KUSKO

Brokastis. Brīva diena. Par piemaksu ir iespējama visas dienas ekskursija uz Vinicunca - tā tos sauc kečua indiāņu valodā, kas burtiski nozīmē "varavīksnes krāsas kalni". Šo kalnu krāsainie slāņi veidojušies pirms miljoniem gadu no sarkanā smilšakmens, kas klimatisko apstākļu, gruntsūdeņu un minerālu piemaisījumu ietekmē kļuva dzeltens, zaļš, balts un citās krāsās. Varavīksnes kalni atrodas 100 kilometrus no Kusko Kvispikančisas provincē 5200 metru augstumā virs jūras līmeņa. No turienes paveras lielisks skats uz Ausangate ledāju – inku svēto kalnu, kur katru gadu pulcējas svētceļnieki, lai svinētu Qoyllur Rit'i. Visas dienas ekskursija ar brokastīm un pusdienām. Ekskursija sākas pulksten 4:00 un atpakaļ uz Kusko pulksten 19:00. Šī ir tūre izturīgajiem. (Pēdējos 300 metrus iespējams uzkāpt zirga mugurā. Maksa par zirgu 40 €).

Grupa €55 vienai personai ar angliski runājošu gidu. Grupa ar individuālo krievu gidu no 2 personām €150 no personas. Nakts “Rojas Inn” 3* viesnīcā vai tās pašas kategorijas.

 Diena 03.01 KUSKO / PUNO Brokastis. Transfērs ar tūristu autobusu “Turismo Mer” uz Puno pilsētu. Pieturas pa ceļam: Andaguailillas – Dienvidamerikas Siksta kapela: Rakči – inku administratīvā ēka. Pusdienas Sikuani pilsētiņā.

Nākamās pieturas: La Raya (4400 metri virs jūras līmeņa) ceļmalas tirgus ar skaistiem kalniem fonā; un Pucara, tāda paša nosaukuma pirmsinku kultūras centrs. B 18.00 - ierašanās Puno, transfērs un nakšņošana viesnīcā "Sol Plaza" 3 * vai tajā pašā kategorijā.

Trešdienās, svētdienās no Inku impērijas galvaspilsētas - Kusko līdz majestātiskā Titikakas-Puno ezera krastiem iespējams doties ar luksusa vilcienu "Ticicaca Tren". Greznais vilciens ir aprīkots ar restorāna vagonu, bāra vagonu un unikālu panorāmas vagonu, pateicoties kuriem ceļotājam ir iespēja vērot, kā mainās dabas ainavas un klimats, vilcienam pārvietojoties pa maršrutu. Vilciens kursē pa vienu no augstākajām dzelzceļa līnijām pasaulē (“starp kalniem un mākoņiem”), pa ceļam obligāta pietura maršruta augstākajā punktā (La Raia, 4319 metri), no kurienes paveras neaizmirstams panorāmas skats uz atveras kalnu virsotnes un līdzenumi. Braucienā iekļautas pusdienas (iesākums, pamatēdiens, deserts). Ceļošana Andean Explorer vilcienā ir viens no divdesmit pieciem aizraujošākajiem un aizraujošākajiem vilcienu braucieniem pasaulē, un LUX vilciens un maršruts tiek uzskatīti par labāko Amerikā saskaņā ar World Travel Awards 2012 statistiku.

Aptuveni 19.00 - ierašanās Puno + 250€ no personas trešdienās, piektdienās un svētdienās

 

7.Diena PUNO / TITIKAKAS EZERS / LIMA

Brokastis. Transfērs uz ostu. Ekskursija uz Urosa Peldošajām niedru salām - tās ir vairāk nekā 40 mākslīgi veidotas salas, ko indiāņi no Uros cilts radījuši no ezerā augošām niedrēm.Šeit jūs uzzināsiet par salu vēsturi un tās iedzīvotājiem. Jūs varat iegādāties daudzus suvenīrus un doties vizināšanā ar niedru kuģi. Mūsu ekskursija turpinās dziļi Titikakas ezerā līdz Takilas salai. Sala ir slavena ar savām etniskajām kultūras vērtībām – salas iedzīvotāji saglabā senās tradīcijas, īpaši aušanu. Savas aušanas mākslas dēļ salu 2005. gadā UNESCO pasludināja par "Cilvēces mutvārdu un nemateriālā mantojuma šedevru". Pusdienas uz salas. Atgriezties uz Puno. Transfērs uz lidostu lidojumam uz Limu. Tikšanās Limas lidostā. Transfērs un Nakts 3* viesnīcā "Britānija" vai tajā pašā kategorijā.

8. Diena

Brokastis. Brīva diena Limā.

Par papildu samaksu ir pieejama pilnas dienas ekskursija uz Ballestas salām un Naskas līnijām €500  ar autobusu Lidojot pāri Naskas līnijām (Naskas tuksnesis ir slavens ar savām gigantiskajām dzīvnieku, cilvēku un ģeometriskām figūrām, kuras var redzēt tikai no plkst. no putna lidojuma ;Laiks pusdienām nacionālajā restorānā.Pēcpusdienā transfērs uz Limu.

Nakts 3* Britannia viesnīcā vai tajā pašā kategorijā

9.Diena LIMA Brokastis.

Transfērs uz lidostu starptautiskai izbraukšanai.

Pa ceļam uz lidostu iesakām apmeklēt vienu no 25 labākajiem muzejiem pasaulē - Larco Herrera muzeju. Dibināta 1925. gadā, atrodas Peru vicekaraļa mājā. Koloniālā stilā, 18. gadsimta torņi pašā piramīdas galā. Tās sienās ir neiedomājami bagāta keramikas, audumu, juvelierizstrādājumu, zelta, mūmiju kolekcija, kā arī unikāla un viena no bagātākajām keramikas kolekcijām ar erotisku pieskaņu. Kopējais eksponātu skaits ir 45 tūkstoši. Tie visi stāsta par tādu civilizāciju kā inku, moču, naskas un čimu vēsturi, dzīvi un kultūru. 65€

Programmas beigas.

 

Programmas izmaksās ietilpst:

Līdojums

Iekšzemes lidojums Lima-Kusko, Juliaka-Lima ar 23 kg bagāžu.

Transfēri un transfēri un ēdināšana pēc programmas

Jaungada vakariņas tūristiem 3* un 4* restorānā "Tūnupa", par 5* viņu viesnīcā.

Jaungada dievkalpojums.

Ekskursijas ar krieviski runājošu gidu pēc programmas.

dzelzsbetona klase Ekspedīcija maršrutā Kusko-Agvas Kalientesa-Kusko

Ieejas biļetes muzejos saskaņā ar programmu

 

Programmas izmaksās nav iekļauts:

Izvēles ekskursijas

Samaksa par bagāžas pārkraušanu

Alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni

 

Ekskursijas turpinājumā varat doties pa Amazones džungļiem vai Puerto Maldonado, atpūsties Parakasā vai Tumbesā vai turpināt citās valstīs.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home
utf8mb4