Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Prāga - Drēzdene

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Čehija   »   Prāga - Drēzdene
Iegādājoties ekskursiju paketi (49 EUR), ceļojuma cena - 149 EUR.
Bez ekskursijas pakete ceļojuma cena - 199 EUR.
 
1. diena
Izbraucam no Rīgas 06:00. Lietuva. Polija. Tiek plānota ilgāka apstāšanās pusdienām. Nakts tranzītviesnīcā Polijā.
 
2. diena
Brokastis. Prāga. Pilsēta ar simts torņiem, kas atrodas Vltavas ielokā, liek ātrak pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava ritmiskā skaistuma dēļ, Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu...Dienas vidū ierodamies Prāgā un iekārtojamies viesnīcā. Atpūta. Pilsētas apskates ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Loreta, Sv.Vita katedrāle, Prāgas Grads, Kārļa tilts, Kārļa IV piemineklis, senais Rātsnams vecpilsētas laukumā ar pasaules slaveno astronomisko pulksteni, Prāgas Tina un senās, romantiskās Prāgas vecpilsētas ieliņas. Brīvais laiks. Vakariņot varēsiet kādā no Prāgas restorāniem - alus darītavām, baudot slaveno Čehijas alu un īpašo krodziņu atmosfēru vai uz kuģīša ekskursijas laikā pa Vltavas upi. Nakts viesnīcā Prāgā. 

3. diena
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari. Pasaules slavenā kūrortpilsēta un tūrisma centrs atrodas gleznainā Teplas upes ielejā. Čehu kūrorti slaveni visā pasaulē ar saviem karstajiem un aukstajiem minerālavotiem. Kūrortpilsēta Karlovi Vari ir labākais no labākajiem. Pastaiga pa Karlovi Vari kūrortu grupas vadītāja vadībā ar minerālūdens degustāciju. Brīvajā laikā ir iespējams ar trosu vagonu uzbraukt Draudzības kalnā un apmeklēt skatu torni «Diāna». Atgriešanās Prāgā. Nakts viesnīcā. 
 
4. diena
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbīvošana. Izbraucam uz Vāciju. Drēzdene. Pilsētas apskates ekskursija ar vietējo gidu krievu valodā. Teātra laukums un atjaunotais Operas nams. Brila terase- lielākais balkons visā Eiropa. Pasaules slavenais Cvingera pils ansamblis, kurā izvietota Drēzdenes gleznu galerija*, porcelāna muzejs, senlaicīgo ieroču galerija. Gājēju un tirdzniecības iela Prager. Brīvais laiks pilsētā. Pēc saviem ieskatiem un vēlmēm iespējams apmeklēt muzejus, iepirkties, iegādāties suvenīrus, nobaudīt vācu ēdienus. Pilsēta ir kā radīta patīkamai laika pavadīšanai. Nakts tranzītviesnīcā Polijā. 
 
5.diena
Brokastis. Polija. Lietuva. Latvija. Vēlu naktī ( ~01:00 -02:00) atgriešanās Rīgā.
 
Cenā iekļauts:
Ceļošana tūrisma klases autobusā (1-vieta autobusā); 
Ceļa un transporta izdevumi; 
Grupas vadītāja pakalpojumi; 
Dzīvošana viesnīcās: 2 naktis Prāgā un 2 naktis tranzītviesnīcā;
Brokastis viesnīcās
 
Papildus:
Papildus vietas cena autobusā - 55 EUR;
Medicīniskā apdrošināšana;
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā - 59 EUR;
Apskates ekskursija Prāgā ar vietējo gidu (krievu valodā) - 20 EUR;
Izbraukuma ekskursija uz Karlovi Vari - 25 EUR;
Apskates ekskursija Drēzdenē ar vietējo gidu (krievu valodā) - 20 EUR;
Ekskursiju pakete (Visas 3 ekskursijas kopā) - 49 EUR;
Pusdienas Polijā no 25 PLN.
 
Ieejas biļetes pēc Jūsu izvēles:
Prāgā: 
Kuģītis pa Vltavu (ar vakariņām) - 20 EUR (500 CZK), ZOO ~150 CZK, Loreta ~ 110 CZK, Sv. Vita katedrāle ~ 250 CZK, Vaska figūru muzejs ~ 200 CZK.
Karlovi Vari:
Funikulieris un skatu tornis «Diāna» ~ 80 CZK. 
Drēzdenē:
Gleznu galerija ~10 EUR.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home