Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Rietumu un Austrumeiropas skaistules

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Itālija   »   Rietumu un Austrumeiropas skaistules

1. diena
Tikšanas lidostā ar pārstāvi ar uzrakstu. Iekārtošanas Romas viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks. Brauciens uz Rimini ar vilcienu. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz San Marino. Vēsturiskā centra apskate ar pavadošo grupu. Iekārtošanas viesnīcā Veneto reģionā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā. 

4. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Ļubļana pilsētu. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks. Iekārtošanas  viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Papildus tiek organizēta ekskursija uz visu dienu uz Horvātiju. Apskates ekskursija pa Zagrebu. Zagrebā, Horvātijas galvaspilsētā, pārsteidzošā veidā apvijas senatne un mūsdienas. Pilsētas centrs ir sadalīts divās daļās. Augšējā pilsētas daļa vēl ir saglabājusi viduslaiku gaisotni, tās ieliņas atspoguļo noslēpumus, ko glabā pilsēta. Pilsētas lejas daļa— tā ir moderna metropole ar debesskrāpjiem, platām ielām un prospektiem. Tas piesaista tūristus ar daudziem platām gājēju zonām, parkiem un kafejnīcām. Atbalsta šīs divas pilsētas daļas Ilica — garākā Zagrebas iela. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

6. diena
Brokastis viesnīcā. Vakarā brauciens uz Budapeštu. Pa ceļam tiek organizēts papildus apstāšanās pie Balatona Ezera pilsētiņā Šiofok. Šiofok — viens no populārākajiem kūrorta centriem ne tikai dienvidu krastā, bet arī visā Balatonā. Daudz smilšaino pludmaļu, lielisko Ungāru restorānu, kas atstās neaizmirstamus iespaidus. Budapeštas pilsētas apskates ekskursija, brīvais laiks. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

7. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Vīni. Apskates ekskursija pa pilsētas vēsturisko centru, iepazīšanās ar Impērijas galvaspilsēta Hābsburgu. Imperiālā Vīne pārsteigs jebkuru sirds. Brīvais laiks. Papildus tiek organizēta ekskursija uz Imperatora Parka-pils kompleksu Hofburgu. Grandiozais arhitektūras ansamblis, kas apvieno 19 pilis un 18 būvēs,kas ir uzceltas dažādos laikos un izveidos dažādos arhitektūras stilos: gotikas, renesanses, baroka, empirijas. Pavisam šeit ir 2600 zāles un telpas. Iekārtošanas viesnīcā. Papildus tiek organizēta ekskursija ar autobusu- Nakts Vīne. "Vīnes mežs" - ekskursija ar gidu, kas ļaus izbaudīt visu nakts pilsētas skaistumu, apskatīt Austrijas galvaspilsētas apbrīnoti greznās ēkās,kas ir apgaismotas ar neona laternām. Nakts viesnīcā. 

8. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena. Pirmajā dienas pusē tiek organizēta papildus ekskursija uz Slovākijas galvaspilsētu, pilsētu Bratislavu. Šī ekskursija ir tiem, kas vēlas redzēt Bratislavu visā krāšņumā un saprast to pasakaino atmosfēru. Apskatīt desmitiem aizraujošo piļu, baznīcu un senatnes pieminekļu, dzirdēt noslēpumainās leģendas, iziet karalisko ceļu. Ne tikai uzzināt vēsturi, bet arī pieskarties. Dienas otrajā pusē papildus tiek organizēts kruīzā pa Donavu, baudot izgaismoto pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

9. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Prāgu. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks. Papildus  tiek piedāvāts brauciens ar kuģīti pa Vltavas upi. Iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

10. diena
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāgā vai papildus tiek organizēta ekskursija pilsētā Drēzdene (Vācija). Drēzdene ir viena no skaistākajām Vācijas pilsētām, kas līdz Otrā Pasaules Kara beigām saucās nekā citādi kā par "Florenci pie Elbas". Pastaiga pa pilsētas ielām, Pils-rezidence — saksijas monarhu šūpulis, akmens baroka kulisa Cvingers ar gleznu galeriju un daudz kas cits ir iespējams redzēt apskates ekskursijas laikā pa Drēzdeni. Arī papildus var apmeklēt slaveno Drezdenes Galeriju. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

11. diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai dienas pirmajā pusē papildus tiek piedāvāta ekskursija uz interesantākiem viduslaiku pilīm Karlšteina un Konopištes. Gotikas pils Karlšteina ir viena no skaistākajām un apmeklētākajām Čehijas pilīm. Karlšteinas cietoksnis uzcēla čehijas karalis Kārlis IV, 1365. gadā, lai saglabātu karalisko un svēto relikvijas. Kas celta pēc franču pils (XIII gadsimtā) tēla. Konopištes izceļas ar to, ka XIX gadsimta beigās piederēja mantiniekam Austroungārijas ungāru troņa francūzietim Fernandam d`Este. Konopištes – skaista un majestātiska pils netālu no pilsētas Benešova. Grezna struktūra dominē. Atgriešanās Prāgā. Dienas otrajā pusē papildus tiek organizēta ekskursija uz alus Darītavu Krušovicā ar alus degustāciju. Nakts viesnīcā. 

12. diena
Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Insbruku. Ceļā, ja visi grupas dalībnieki vēlas, papildu pietura tūrē Austrijas pilsētā Zalcburgā. Šī senā pilsēta pārsteidz ar šaurajām ieliņām un gleznaino dabu, dekoratīvajām ēku fasādēm un daudzām atrakcijām. Pilsēta ir aizsargāta ar UNESCO. Nakšņošana viesnīcā Insbrukas pilsētā. Brīvais laiks Nakšņošana viesnīcā. 

113. diena
Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Venēciju. Apskates ekskursija pa pilsētu. Brīvais laiks Viesnīcas izmitināšana Boloņas tuvumā. Nakšņošana viesnīcā. 

14. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz Romu ar vilcienu. Naktsmītnes viesnīcā. Brīvais laiks Izvēles ekskursija uz Vatikāna muzejiem. Nakšņošana viesnīcā.

15. diena
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu.

Cenā ietilpst:
Lidojums + rokas bagāža;
Brokastis;
Naktsmītnes 3* viesnīcās;
Grupu trnasfērs lidostai-viesnīcai-lidostai;
Transporta pakalpojums saskaņā ar programmu ar krievvalodīgo vadītāju;
Ekskursijas ar krievvalodīgo gidu Romā, Ļubļanā, Budapeštā, Vīnē, Prāgā, Venēcijā;
Pastaiga Sanmarīno ar gidi.

Papildus:
Reģistrējieties bagāžā 20 kg - 75 EUR;
Ieejas maksa muzejiem;
Ekskursija uz Zagrebu (Horvātija) - 60 EUR;
Pietura Siofok-Balatona ezers - 20 EUR;
Ekskursija uz Hofburgas pili un parka kompleksu - 35 EUR + ieejas biļete;
Nakts Vīnes ekskursija - 30 EUR;
Kruīzs uz Donavas - 28 EUR;
Ekskursija uz Bratislavu - 55 EUR;
Laivu brauciens uz Vltavas upi - 14 EUR;
Ekskursija uz Dresdenu - 60 EUR;
Ekskursija uz Drēzdenes galeriju - 28 EUR + ieejas biļete;
Ekskursija uz Karlštejna un Konopiště pilīm - 40 EUR + ieejas biļetes;
Ekskursija uz alus darītavu Krusovice ar degustāciju 30 EUR + ieejas biļete;
Pietura Insbrukā ar ekskursiju pa pilsētu - 20 EUR;
Pietura Insbrukā bez ekskursijas - 10 EUR;
Vatikāna muzeji - 20 EUR + biļete 30 EUR.
 
Obligāti jāmaksā:
Austiņas visam braucienam - 20 EUR
Nodoklis viesnīcās no 1 līdz 3,50 EUR dienā par personu;
Grand Canal Venēcijā 30 EUR vai Judecca kanāls 15 EUR.
 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home