Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Safari Tanzānijā 4 dienas + pludmales atpūta Zanzibārā

Antario.lv   »   Avio ekskursiju tūres   »   Tanzānija un Zanzibāra   »   Safari Tanzānijā 4 dienas + pludmales atpūta Zanzibārā

Izbaudiet 4 dienu ceļojumu galvenajos Tanzānijas nacionālajos parkos. Jūs apmeklēsiet Manjāras ezeru, Serengeti un Ngorongoro krāteri. Ja atrodaties Tanzānijā īstajā laikā, jūs varesiet redzēt Lielo mežonīgo antilopes migrāciju.

1. diena
Pēc brokastīm jūs dosieties uz Manyara parku. Šis parks ir ideāla platforma fotogrāfam ar lielisku skatu. Šeit atradīsiet slavenākos Āfrikas dzīvniekus, retos lauvas, kas dzīvo uz koku zariem.Manyara lepojas ar daudzām putnu sugām. Ir vērts redzēt simtiem sārtu flamingo vai plēsīgu putnu ganāmpulku, kas medī plēsīgus medījumus.Kad esat pabeidzis safari dienu, jūs dodaties nakšņot. 

2. diena 
Brokastot agri no rīta, jūs dosities ceļojumā, jo jums būs lieliska diena! Pa ceļam jūs brauksiet cauri Ngorongoro aizsargājamās teritorijas lietus mežiem, un, ja jums paveiksies, biezokņos redzēsit bifeļus, paviānus vai pat ziloņus un leopardus.Pirmā pietura atrodas Olduvai aizā, kur jūs apmeklēsiet muzeju, kur uzzināsiet daudz interesantu informāciju par cilvēku primitīvo eksistenci un valsts vēsturi.
Pēc tam mēs apstāsimies pie slavenā Masai Bomas, kur jūs pavadīsiet kādu laiku kopā ar Masai cilti, šeit jums ir iespēja vietējā tirgū iegādāties suvenīrus.Pēc garda piknika sāksies Serengeti safari pirmā daļa. Esiet gatavi tam, ka jūs pārsteigs savannas lielums, pasakaini skaisti skati un slaveno Āfrikas dzīvnieku skaits.Vakariņas un nakšņošana attiecīgi namiņā ar izvēlēto līmeni NPSerengeti.

3. diena
Pēc brokastīm sāksies braukšana ar safari Serengeti, un tad jūs dosities uz Ngorongoro krāteri.
Ceļojot Serengeti, jūs joprojām varat satikt daudz dažādus dzīvniekus: migrējošos tuksnešus un zebrus, augstās graciozās žirafes, antilopes un gazeles, milzīgos Āfrikas ziloņus un visbīstamākos plēsoņus.Jums būs iespēja atrast atšķirības starp leopardiem un gepardiem, redzēt, kā hiēnas ēd, un, protams, satikt zvēru karali - Leo.Vakariņas un nakšņošana attiecīgi namiņā ar izvēlēto līmeni.

4. diena 
Pēc brokastīm jūs dosieties uz Ngorongoro krāteri uz pusdienas safari. Daudzi šo vietu sauc par astoto pasaules brīnumu. Ngorongoro krāteris ir pareiza kaldera daļa, kas izveidojās vulkāna izvirduma rezultātā. Dodoties lejā pa krāteri caur miglainu lietusmežu, jūs nepametīsiet sajūtu, it kā atrastos aizvēsturiskajā filmā “Pazudušā pasaule”. Krātera pašā apakšā ir daudz dzīvniekus, zālēdāju un plēsēju, kā arī daudz putnu sugu.No jūsu ērtā - safari auto zem atvērtā jumta jums būs ļoti ērti skatīties Lielo Piecinieku. Ngorongoro ir vispiemērotākais parks Ziemeļu gredzenā, lai tuvāk apskatītu bifeļu un melnos degunradžus. Kalderā dzīvo vairāk nekā 120 zīdītāju sugas - lieli un mazi, un, ja jūs kaut ko palaidāt garām Serengeti, tad Ngorongoro jūs, iespējams, nevarēsit to aizmirst.Mēs arī dosimies uz Magadi ezeru, kas kļuvis par mājvietu flamingo un citiem ūdens putniem. Šis parks ir tikai putnu cienītāju paradīze, viņi šeit dzīvo: putns sekretārs, Āfrikas dižzivis, austrumu kronēts celtnis un strausi.Jūs satiksiet arī tādus plēsējus kā lauvas, šakāļus un hiēnas. Parkā ir nedaudz grūti satikt leopardus un gepardus, jo šie kaķi parasti slēpjas meža biezokņos, taču joprojām pastāv veiksmes iespējas.Jums būs pusdienas zālienā ar skatu uz ezeru, kurā peldēties nīlzirgi. Pēc pusdienām mēs varam doties atpakaļ uz Arušu.

Izbraukšana uz Zanzibāru plkst.16:35.

Картинки по запросу "Занзибар"

5. - 14. dienas
Atpūta Zanzibārā 9 dienas.

Zanzibāra, pludmales atpūta - cena ir atkarīga no izvēlētās viesnīcas un ēdiena.

Viesnīcas Zanzibāra:
BB - brokastis
HB - brokastis un vakariņas
Al - viss iekļauts

Cena viesnīcā par 1 cilvēku:

Golden Tulip Zanzibar Boutique Hotel BB 3100 EUR
Uroa Bay Beach Resort BB 3220 EUR
Uroa Bay Beach Resort HB 3990 EUR
Paradise Beach Resort BB 3240 EUR
Paradise Beach Resort HB 3400 EUR
Golden Tulip Zanzibar Boutique Hotel HB 3400 EUR
Ahg Waridi Beach Resort & SPA HB 3450 EUR
Sea Cliff Resort & SPA HB 3560 EUR
Voi Kiwengwa Resort Al 3565 EUR
Bluebay Beach Resort And SPA Al 3860 EUR
Sultan Sands Island Resort Al 3900 EUR
Karafuu Beach Resort & SPA Al 3765 EUR
Doubletree Resort by Hilton Zanzibar - Nungwi Al 4010 EUR

Cenā ietilpst:
Starptautiskais lidojums;
Pārskaitījums;
Safari Tanzānijā;
Izmitināšana safari laikā;
Maltītes safari laikā - pilna pansija (brokastis, pusdienas, vakariņas);
Lidojums uz Zanzibāru;
Nakšņošana Zanzibārā izvēlētajā viesnīcā;
Pusdienas Zanzibara viesnīcā.

Papildus:
Medicīniskā apdrošināšana;
Personīgie izdevumi.

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home