Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sicīlija un Apūlija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Sicīlija un Apūlija
1. diena
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
2. diena
Brokastis. Tranzīts. Itālija. Vakarpusē – pauze Kjodzā (Chioggia), kuru devē par „Venēciju miniatūrā”. Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos.
 
3. diena
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pēcpusdienlaikā ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu: Popolo laukums, Pinčo pakalns, Spānijas laukums, Panteons, Venēcijas laukums, Viktoriāns, Kapitolija pakalns. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Kampānijas reģionā.
 
4. diena
Brokastis. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
5. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Trapani, Eriči. Rietumsicīlijas nozīmīga osta Trapani (Trapani). Neaizmirstamā Eričes (Erice) kalnu pilsēta, uzbuvēta 751 m v.j.l. augstumā. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
6. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Mondello. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvais centrs un galvenā osta. Iepazīšanās ar pilsētu: katedrāle, krustojums “Četri stūri”, Pretorijas strūklaka, Aleksandrijas Sv. Katrīnas baznīca, Lielais teātris. Brīvais laiks. Mondello (Mondello) kūrortpilsēta. Brīvais laiks pie jūras. Pārbraukšana uz Sicīlijas austrumiem. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
7. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Taormīnu un Etnu. Neaizmirstami iespaidi paliks pēc brauciena uz Etnas vulkānu, līdz Silvestri maziem krāteriem (1986 m v.j.l.). Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases pie jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās – patstāvīgs grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Atpūta. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
8. diena
Brokastis. Brīvais laiks pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
9. diena
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Sirakūzu. Sirakūzas (Siracusa). Pilsētu aptuveni 734. gadā p.m.ē. dibināja senie grieķi no Korintas. Pilsētas vēsturiskais centrs ir iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Sirakūzas ir slavenā grieķu filozofa Arhimēda dzimšanas vieta. Iepazīšanas ar vecpilsētu Ortīgijas (Ortigia) pussalā. Brīvais laiks. Izbraukšana. Pārbrauciens uz kontinentu. Nakts - viesnīcā Itālijas dienvidos.
 
10. diena
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Perudža (Perugia), Umbrijas reģiona centrs. Tā ir ievērojamais mākslinieciskais Itālijas centrs, ka arī viens no šokolādes ražošanas centriem Itālijā. Brīvais laiks pilsētas centrā. Dažos ceļojumos Perudžas vietā – Askoli Pičēno (Ascoli Piceno), romiešiem dibnātā pilsēta Markes reģionā. Ceļš pa Itāliju. Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos.
 
11. diena
Brokastis. Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
12. diena
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 12. uz 13. dienu.
 
Cenā ietilpst:
 • transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu
 • naktsmītnes viesnīcās: divvietīgās un trīsvietīgas istabās
 • brokastis viesnīcās atbilstoši maršruta aprakstam
 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi
Papildus:
 • piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā istabā - 270 €
 • piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - 160 €
 • pastaiga Romā – 10 €
 • brauciens uz Palermo un Mondello - 45 €
 • brauciens uz Trapani, Eriči - 55 €
 • brauciens uz Taorminu un Etnu – 45 €
 • brauciens uz Sirakūzām - 40 €
 • grieķu teātris Taorminā - 10 €
 • medicīniskā apdrošināšana
 • Papildmaksa par dubultvietu autobusā - 160 €
 • Papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 270 €

SVARĪGI! 

 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
 • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home