Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Sicīlija un Apūlija

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Itālija   »   Sicīlija un Apūlija
1. diena
“Rīga – Čehijas austrumi”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
2. diena
“Čehijas austrumi – Feldena pie Vērterezera – Ziemeļitālija”
Brokastis. Tranzīts. Pauze Feldenā pie Vērterezera (Velden am Wörthersee). Nakts - viesnīcā Itālijas ziemeļos.
 
3. diena
“Ziemeļitālija – Roma – Centrālitālija”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Ierašanās Itālijas galvaspilsētā - Romā (Roma). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – ekskursija Romā: Popolo laukums, Pinčo pakalns, Spānijas laukums, Condotti iela, Tibras krastmalas un tilti, Sv. Enģeļa pils, Navona laukums, Panteons, Venēcijas laukums, Viktoriāns, Kapitolija pakalns, Romas Forums, Tiberinas sala, Trasteveres kvartāls. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Nakts – viesnīcā Lacio reģionā.
 
4. diena
“Centrālitālija – Neapole – Siclijas rietumi”
Brokastis. Ceļš pa Itāliju. Pauze Neapolē (Napoli). Karaļu pils, Castello Nuovo, San Frančesko di Paolo baznīca, Umberto galerija, Toledo iela, Spāņu kvartāls. Brīvais laiks. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā pārcelšanās ar prāmi uz Sicīliju (Sicilia) – vislielāko Vidusjūras salu, vietu, kur satiekas grieķu, romiešu, bizantiešu, arābu, normāņu kultūras un civilizācijas. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
5. diena
“Siclijas rietumi – Trapani – Favinjāna – Eriče – Siclijas rietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Trapani, Eriči, Favinjānu. Rietumsicīlijas nozīmīga osta Trapani (Trapani). Brauciens ar kuģīti uz Favinjānas (Favignana) salu - vienu no Egadu arhipelāga (Isole Egadi) salām. Atpūta pie jūras. Neaizmirstamā Eričes (Erice) kalnu pilsēta, uzbuvēta 751 m v.j.l. augstumā. Nakts – viesnīcā Sicīlijas rietumos.
 
6. diena
“Siclijas rietumi – Monreāle – Palermo – Čefalū – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Palermo un Monreāli. Monreāles (Monreale) katedrāle. Palermo (Palermo) – Sicīlijas administratīvais centrs un galvenā osta. Iepazīšanās ar pilsētu: katedrāle, krustojums “Četri stūri”, Pretorijas strūklaka, Aleksandrijas Sv. Katrīnas baznīca, Lielais teātris. Pārbraukšana uz Sicīlijas austrumiem. Pa ceļam pauze Čefalū (Cefalu) - kūrortpilsētā pie Sicīlijas Tirēnu jūras piekrastes. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
7. diena
“Siclijas austrumi – Katānija – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Katāniju. Katānija (Catania) - celta no melnas vulkāniskas izcelsmes akmens pilsēta, kas atrodas Etnas vulkāna pakājē. Iepazīšanās ar vēsturisko centru: Doma laukums, Sv. Agatas katedrāle, Ziloņa strūklaka, municipalitāte, universitāte, Etnas iela, Crociferi iela, Vinčenco Bellini māja, Sv. Nikolaja baznīca. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā. Atpūta pie jūras. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
8. diena
“Siclijas austrumi – Modika – Taormīna – Siclijas austrumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Modiku un Taormīnu. Sicīlijas barokas pērle Modika (Modica). Taormīnа (Taormina). Taormīna ir viena no skaistākajām pilsētām Sicīlijā, visaugstākā līmeņa kūrorts, kas atrodas uz kalnu terases virs jūras. Pastaiga pa pilsētu, pēc vēlēšanās - patstāvīgs grieķu teātra apmeklējums. Skatu, kas paveras no teātra, mēdz dēvēt par ”pilnības panorāmu”. Etnas vulkāna skats. Etna ir vislielākais un visaktīvākais Eiropas vulkāns. Atpūta. Nakts – viesnīcā Sicīlijas austrumos.
 
9. diena
“Siclijas austrumi – Taranto – Bari – Bari apkaime”
Brokastis (līdzi). Pārbrauciens uz Apūliju. Pauze VIII gs. pirms m.ē. sengrieķiem dibinātā Taranto (Taranto) pilsētā. Vakarā - piejūras pilsēta Bari (Bari), Apūlijas reģiona galvaspilsēta. Bari bazilikā atrodas ievērojamā kristiešu svētā - Miras Sv. Nikolaja mirstīgās atliekas. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.
 
10. diena
“Bari apkaime – Matera – Polinjāno – Bari apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Materu un Polinjāno. Bazilikātas reģions. Matera (Matera) – pilsēta, kas atrodas dziļas aizas malā, sastāv no divām daļām - no augšējā kvartāla un apakšējā klusā Sassi kvartāla. Pirmie Matēras iedzīvotāji mitinājās telpās, kas bija izcirstas klintīs. Tas padara Materu par vienu no Dienviditālijas interesantākajām un fascinējošākajām pilsetām. Atpūta pie jūras Polinjāno pie Jūras (Polignano a Mare). Uzceltas uz klints vecpilsētas neparasti skati. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.
 
11. diena
“Bari apkaime – Alberobello – Lokorotondo – Bari apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Alberobello un Lokorotondo. Apūlija. Pasaules mantojuma sarakstā iekļauta Alberobello (Alberobello) vecpilsēta. Tā ir slavēna ar trulli stila neparastām apaļām celtnēm ar konisku jumtu. Kalnu pilsētiņa Lokorotondo (Locorotondo) ar balsinātajām majām ir viena no skaistākām vietām regionā. Pauze pie jūras. Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.
 
12. diena
“Bari apkaime – Ostuni – Monopoli – Bari apkaime”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Ostuni un Monopoli. Ostuni (Ostuni) – baltā nocietināta viduslaiku pilsēta, kas ir uzbūvēta kalna virsotnē. Atpūta pie jūras Monopoli (Monopoli). Nakts - viesnīcā Bari apkaimē.
 
13. diena
“Bari apkaime – Sv. Enģeļa Kalns – Vieste – Centrālitālija”
Brokastis. Izbraukšana. Pauze Sv. Enģeļa Kalnā (Monte Sant’Angelo). Sv. Erceņģeļa Miķeļa svētvieta. Adrijas jūrā iestiepjas klinšainā Gargāno pussala, kuras piekrasti izrobojuši līči un klintis. Atpūtniekiem iemīļotā Viestes (Vieste) pilsēta klinšainajā Gargano pussalā. Pauze pie jūras. Ceļš pa Itāliju. Nakts - viesnīcā Centrālitālijā.
 
14. diena
“Centrālitālija – Dienvidpolija”
Brokastis (līdzi). Ceļš pa Itāliju, Austriju, Čehiju, Poliju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
15. diena
“Dienvidpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Atgriešanās Rīgā – vēlu naktī no 15. uz 16. dienu.
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu;
prāmju biļetes uz Sicīliju un atpakaļ;
naktsmītnes viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas;
brokastis viesnīcās pēc programmas.
 
Papildus:
ekskursija Romā – 25 € ;
brauciens uz Palermo un Monreāli - 50 € (ieskaitot ieejas biļeti uz Monreāles katedrāli);
brauciens uz Trapani, Favinjānu, Eriči - 65 € (ieskaitot kuģa biļeti);
brauciens uz Taormīnu un Modiku – 45 € ;
brauciens uz Katāniju – 45 € ;
brauciens uz Alberobello un Lokorotondo – 35 € ;
brauciens uz Ostuni un Monopoli - 40 € ;
brauciens uz Materu un Polinjāno – 45 € ;
grieķu teātris Taorminā - 10 € ;
medicīniskā apdrošināšana;
papildmaksa par dubultvietu autobusā - 140 € ;
papildmaksa par 1-viet. izmitināšanu viesnīcās - 260 € .

 

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home