Uztici savu atpūtu
profesionāļiem!

Skaistākie Lietuvas dārzi

Antario.lv   »   Autobusu ceļojumi   »   Lietuva   »   Skaistākie Lietuvas dārzi
1. diena
07:00 izbraukšana no Rīgas. "Babilona dārzi" pirmais miniatūru parks Lietuvā, kas durvis vēra tikai nupat jūlijā. Ieejot parkā, Jūs sapratīsiet, ka reizēm pasaule tiešām ietilpst plaukstā! Parkā izvietotas 21 pasaules slavenāko celtņu mimiatūras no četriem kontinentiem: Āfrikas, Āzijas, Eiropas un Austrālijas. Noteikti atpazīsiet pasaulslaveno Sidnejas operu, romantisko Trevi strūklaku, Londonas tiltu un Bigbenu, Berlīnes Brandenburgas vārtus un Triumfa arku. Starp citu, šeit savu vietu atraduši ne tikai tādi Jaunie pasaules brīnumi kā, piemēram, Tadžmahals, Kolizejs vai Lielais Ķīnas mūris, bet arī vecie - Heopsa piramīda un Babilonas gaisa dārzi. Pastaigājoties vai sēžot uz soliņa, var ne tikai apbrīnot parka miniatūras, ūdenskritumus un strūklakas, vai klausīties katram pasaules reģionam raksturīgo mūziku, bet arī apbrīnot brīnišķīgos dārza topiāru stādījumus un ziedu kompozīcijas. Dārzā ir iestādīti vairāk nekā 40 tūkstoši viengadīgo augu no Lietuvas un Polijas, kas piešķir "Babilonu sodai" Lietuvas lielākā ziedu parka statusu! Palanga. Ekskursija pa pilsētu – Dzintara muzejs un grāfa Tiškēviču ziemas pils ar unikālo dzintaru kolekciju, kur vienam no senākajiem dzintariem ir vairāk nekā tūkstoš gadu. Apkārt pilij izveidots botāniskais dārzs ar daudzām priežu sugām. Īpašu gaisotni rada sniegbaltie gulbji, kas cēli peld pa parka dīķiem un Palangas mols, pa kuru pastaigājoties var izjust Baltijas jūras varenumu. Japāņu dārzs – tā ir neatņemama japāņu kultūras daļa. Gadsimtu gaitā tā apvienojusi reliģiju, mākslu un cieņpilnu attieksmi pret dabu. Tā kā arī mūsu saknes ir pagāniskas, japāņu mīlestību un cieņu pret visiem dabas elementiem nebūs grūti saprast. Japāņi jautā – kas ir cilvēka dzīve, salīdzinot to ar koka dzīvi? Kokam ar savu ilgmūžību un pieredzi būtu jābūt daudz augstāk par cilvēku. Tas atspoguļojas arī japāņu dārzos. Šeit nekas nav svarīgāks par ko citu, viss ir neapstrīdama vienotība, harmonisks veselums. Tā ir koncentrēšanās un sevis izzināšanas vieta. Vieta, kur satikties ar Skaistumu un Harmoniju, vieta, kur ir ļoti daudz Debesu. Ta ir vieta, kur varat sajusties citādi, bet lai tā sajustos, jānāk ar labiem nodomiem, jūtām un vēlmēm. Japāņu dārza apmeklējums. Brīvs laiks pastaigām un meditācijai, bet dārza veikaliņā būs iespējams iegādāties akmens lukturus, bonsai kociņus, puķu podus un ūdens baseiniņus. Ierašanās atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Šobrīd tā ir populāra atpūtas vieta, kur iespējams arī garšīgi paēst. Vieni no garšīgākajiem cepelīniem ir tieši šeit. Alus cienītājiem tiek piedāvātas vairākas alus šķirnes un garšīgs kvass, Visus romantiķus un ne tikai aicinām pastaigāties pa „Veselības un joku taku” un apskatīt „HBH” skulptūru parku. Kompleksa tuvumā 40 ha meža platībā jau ir izveidota daļa no meža takas, ir mini mājas zoo. Vakarā izbraukšana uz Rīgu!
 
Cenā iekļauts:
  • Brauciens komfortablā autobusā
  • Gida - vadītāja pakalpojumi
Papildus:
  • Ekskursiju pakete - 29 EUR pieaugušajiem/25 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem (paketē iekļauta ieejas biļete Babilona dārzos, apskates ekskursija pa Palangu un ieejas biļete Japānu dārzā)
  • Apdrosināšanas polise

SVARĪGI! 

  • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
  • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
  • cenas norādītas sākot no zemākās cenas sezonā! 
  • iespējams pasūtīt arī citas viesnīcas, pagarināt vai samazināt ceļojuma ilgumu (neatiecās uz grupu ekskursiju ceļojumiem)

Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem.

PIRMS CEĻOJUMA OBLIGĀTI IZLASIET AKTUĀLO INFORMĀCIJU PAR COVID

Antario SIA ir noslēdzis 2016.gada 6.jūnijā līgumu Nr. SKV-TL-2016/16 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds
home